Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

+
@Grenshinimo, chyba nie zrozumiałeś intencji mojej wypowiedzi, rozwinę ją więc. Uważam, że w czasie epidemii ludzie powinni siedzieć w domu, a nie się szwendać bez konkretnego powodu. Takie z resztą teraz są też wytyczne władz. Tym samym danie ludziom opcji podciągnięcia się w grze, w czasie jak i tak nie mają co robić spowoduje, że część z nich zostanie w domu żeby pograć. Tym samym wprowadzenie limitów powoduje, że nawet jeśli ktoś chciał sobie pograć to po osiągnięciu limitów uzna, że już nie ma co grać. Gra powinna teraz przyciągać. Ludzie muszą mieć co robić w domu. Więc takie limity są jedynie szkodliwe.
 
View attachment 11035661
Jeśli dobrze zrozumiałem, te dodatkowe 14 koron powinno mi się dzisiaj zresetować.
Zagrałem dzisiaj tylko dwa razy (2x wygrana) i mam sytuację jak na obrazku.
Bug czy jak to ma działać?
chyba bug graficzny, po zagraniu 1 partyjki i zresetowaniu gry u mnie resetuje się ten licznik
Post automatically merged:

Jak wygram monetę, to przeciwnik ją widzi jak jestem obrońcą ? W ustawieniach mam, aby widok pola bitwy był wczytywany obrońcy, to monetę obrońcy też widzi ? Czy tylko widok jej jest dla mnie? Fajnie jakby widok monety współgrał z tą opcją pola bitwy. Jak ktoś widzi nasze ulubione pola bitew, to czemu nie monetę =]
ja mam ustawione - plansza obrońcy w opcjach i monetki widzę swoją jak jest moja tura i przeciwnika jak jest jego tura. skądinąd nie wiem czy ustawienie planszy na własną coś zmienia
 
@Grenshinimo, chyba nie zrozumiałeś intencji mojej wypowiedzi, rozwinę ją więc. Uważam, że w czasie epidemii ludzie powinni siedzieć w domu, a nie się szwendać bez konkretnego powodu. Takie z resztą teraz są też wytyczne władz. Tym samym danie ludziom opcji podciągnięcia się w grze, w czasie jak i tak nie mają co robić spowoduje, że część z nich zostanie w domu żeby pograć. Tym samym wprowadzenie limitów powoduje, że nawet jeśli ktoś chciał sobie pograć to po osiągnięciu limitów uzna, że już nie ma co grać. Gra powinna teraz przyciągać. Ludzie muszą mieć co robić w domu. Więc takie limity są jedynie szkodliwe.

Zrozumiałem o co Tobie chodzi. Wydaje mi się tylko niestosowne sięganie do argumentu o "mądrości" osoby, która wymyśliła limit koron. Przyczyny tego przedstawiłem już powyżej, a Twoje rozwinięcie tylko mnie w tym utwierdza.
 
Teraz to już, jak rozumiem piszesz z czystego uporu.
Ja też przeczytaniu twojej wypowiedzi utwierdziłem w tym, że wprowadzenie limitu, ewidentnie nie było mądre, gdyż zamiast zatrzymywać ludzi w domu, zniechęca ich do gry.
 
Ok sprawdziłem jeszcze raz i mimo, że nie ma tego paska pokazującego postęp to liczbowo jest 20/20, 3/3.
Także @MaRIB1 wygląda na to, że dostaniemy korony ;)
Teraz to już sam nie wiem jak to działa. Pewnie błąd ale...

Jeszcze wczoraj pisałem ze mam 20/20, 3/3, 20/20.

Dziś patrzę i 3/3 zresetowało mi do 0/3. Ech... :giveup:
Post automatically merged:

@MaRIB1 Gram w godzinach porannych albo w południe, więc to nie tak, mam 10lev w podróży jeśli bedę mógł robić tylko 1 dziennie to nie mam szans na wbicie 100poziomów, oby to zwiększyli jak najszybciej.
Można spokojnie wbić 100 poziomów podróży bez premium - przeczytaj sobie ten mój post.
 
Last edited:
Ten błąd z tymi zadaniami został naprawiony? Bo niby była jakaś aktualizacja ale nic mi nie zalicza i nic nie dostaje.
 
Działa wgl ten system? Od wczoraj mam wykorzystany limit połówek tj. 14/14. Gram dalej nagrody wpadają tak jak zawsze.
 
Tygodniowy limit Koron, które można zdobyć w ramach Podróży, został zwiększony ze 100 do 350!

Wielkie dzięki za info! Akurat wczoraj osiągnąłem limit, świetny timing :)

A wiadomo coś może o nagrodach za prestiże? Wygląda na to, że dodatkowe punkty nagród za zadania dzienne nie działają... podobnie jest chyba z punktami nagród za gratulacje (ale to akurat ciężko sprawdzić, skoro tu jest "szansa") ;)

Hmm a może u osób, które miały już wcześniej ten poziom prestiżu, to po prostu nie działa? Miło byłoby usłyszeć jakieś info w tej sprawie, bo chyba powoli wychodzimy na prostą ze wszystkimi problemami :)
 
Postanowiłem i ja podzielić się swoją opinią. Sama idea podróży i jej zawartość super. Mnie osobiście bardziej motywuje do grania niż poprzedni system. Nagrody wizualne dostępne w podróży premium wyglądają rewelacyjnie.

Mam jednak uwagę dotyczącą różnicy cen pomiędzy wersją na komputerze, a na androidzie. W przeglądarce przygoda premium kosztuje 34 zł, a na androidzie 48 zł. Różnica to ok. 40%, więc sporo.

Rozumiem, że może to być podyktowane wyższymi prowizjami Google, jednak po prostu wygląda to dziwnie.

Moje pytanie brzmi, czy jeśli dokonam zakupu przez przeglądarkę logując się na koncie GOG-a, którego używam na androidzie to czy podróż premium zostanie odblokowana również na androidzie?
 
Last edited:
@Wikli informacje o progresie podczas Przygody są dostępne z poziomu gry, po kliknięciu w zakładkę (załącznik).

Co do różnic w cenach między komputerem a telefonami tego się nie przeskoczy. Zakupiona podróż premium będzie aktywna niezależnie od urządzenia na którym grasz, tak więc możesz śmiało kupić na komputerze po niższej kwocie.
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    375.9 KB · Views: 95
@DeckCard_Cain Dzięki za informacje, nie zauważyłem tej ikony. Na telefonie wydaje mi się mniej widoczna, w takim razie cofam swój zarzut.

Dzięki za informacje odnośnie zakupu na komputerze ;)
 
Zakupiłem wersję za ok 80zł i jestem bardzo zadowolony :D Aż znów nabrałem chęci do gry a rzadko gram w Gwinta więc zalegam xD
 
Jakoś nie znalazłem informacji więc pytam:

Czy wiadomo co będzie po osiągnięciu ostatniego poziomu podróży?

Minęły niecałe 2 tygodnie a ja mam już prawie 60 poziom i ciekawi mnie co potem.
Czy będą jakieś nagrody za zebranie 24 połówek i wykonanywanie zadań z podróży?
 
Last edited:
Jakoś nie znalazłem informacji więc pytam:

Czy wiadomo co będzie po osiągnięciu ostatniego poziomu podróży?

Minęły niecałe 2 tygodnie a ja mam już prawie 60 poziom i ciekawi mnie co potem.
Czy będą jakieś nagrody za zebranie 24 połówek i wykonanywanie zadań z podróży?
Ja bym nie spodziewał się czegoś dodatkowego - innymi słowy "nic nie będzie".

EDIT: @Rosomak82 ma rację - wiadomość o tym nie została rozpowszechniona.
 
Last edited:
Jakoś nie znalazłem informacji więc pytam:

Czy wiadomo co będzie po osiągnięciu ostatniego poziomu podróży?

Minęły niecałe 2 tygodnie a ja mam już prawie 60 poziom i ciekawi mnie co potem.
Czy będą jakieś nagrody za zebranie 24 połówek i wykonanywanie zadań z podróży?
System postępów powinien przełączyć się na stary.
 
Skąd masz to info?
Też mnie to ciekawi - choć napisał ze "powinien", czyli może to jest jego osobiste "życzenie".
Moim zdaniem raczej tak nie będzie, bo np. pozmieniali nagrody za poziomy prestiżu, te dotyczące "starego systemu".
 
Top Bottom