Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

+
Wszystko fajnie ale wydaje mi się że powinna być opcja kupienia ścieżki premium za surowce w grze. Pył meteorytowy czy punkty nagród. Oczywiście kosztowałoby to odpowiednio więcej po przeliczeniu ale opcja taka jest w wielu grach z systemem battle pass.
 
Mam podobne pytania co Rosomak:

1. Zaliczyło mi zadanie Geralta - Walka o życie, a nie zadanie Jaskra - Walka o godność choć zagrałem jedną gę w dowolnym trybie (sezonową) czyli zaliczyłem warunek - dlaczego tak jest?

2. Te 20 połówek za zadanie Geralta powinno mi się doliczyć do postępów od razu czy pod koniec tygodnia?

3. Rozumiem że za wygrany mecz dostaje się 4 te połówki, a za przegrany i remis?

Wolałbym żeby ten system został przejrzyście wytłumaczony przez twórców.
 
Pomożę ktoś? Nie moge wykonać zadania 'walka o godność' chociaż powinienem już dawno mieć je wykonane, te drugie zadanie wykonało mi się samo chociaż nie dostałem za nie kompletnie nic. Czy tylko ja mam taki problem?
 
Pomożę ktoś? Nie moge wykonać zadania 'walka o godność' chociaż powinienem już dawno mieć je wykonane, te drugie zadanie wykonało mi się samo chociaż nie dostałem za nie kompletnie nic. Czy tylko ja mam taki problem?
Nie tylko ty. Ze wszystkimi zadaniami jest taki problem. Nawet gdy wykonasz zadanie to potem postępy znikną a nagrody nie dostaniesz (przynajmniej w przypadku wiedźmina chyba ,że dla tych questów trzeba mieć premium ,ale wątpię).
 
Pomożę ktoś? Nie moge wykonać zadania 'walka o godność' chociaż powinienem już dawno mieć je wykonane, te drugie zadanie wykonało mi się samo chociaż nie dostałem za nie kompletnie nic. Czy tylko ja mam taki problem?

Tu wogóle się jakiej cyrki dzieją. Pierwsza misja Geralta zaliczyła mi się z automatu za to następne są zablokowane. Z koleii u Jaskra pierwszą i drugą misję (witalność) wykonałem bez problemu ale już przy trzeciej (wzmocnienia) pomimo wykonania wytycznych misja nie zaliczyła się. Wyłączyłem grę, włączyłem a to postęp wszystkich misji zszedł do zera oprócz 1 misji Geralta.
 
Gdzie można zobaczyć te 20 DODATKOWYCH ARTEFAKTÓW wchodzących w skład glejtu za 85 zł?
 
chyba jest problem z liczeniem koronek za zadania i wygrane rundy, pewnie na dniach wyjdzie hotfix który to naprawi (mam nadzieję :disapprove:)
 
Event może i fajny, ale jak się zacząłem w niego wgłębiać to raz, że ma bugi (jak zwykle u CDPR), dwa, że jest kompletnie nieintuicyjny w zdobywaniu półkoron, trzy, że dużo wolniej zdobywa się teraz PN bo już nie wystarczy wygrać 6 rund by dostać 2 PZ. Oj słabo, a zapowiadało się tak pięknie. Na razie jednak pieniążki pozostaną u mnie. Zasłużcie na ich zarobienie.
 
Ludzie chcą za walutę w grze, ten glejt premium. I jeżeli tak byłoby, dałoby się zrezygnować z większej ilości ozdób za pył u sklepa, tylko właśnie dać taki glejt za bardzo dużą ilość pyłu.
 
Pomożę ktoś? Nie moge wykonać zadania 'walka o godność' chociaż powinienem już dawno mieć je wykonane, te drugie zadanie wykonało mi się samo chociaż nie dostałem za nie kompletnie nic. Czy tylko ja mam taki problem?
mam to samo, napisałem do supportu
 

Attachments

  • gwint_problem.png
    gwint_problem.png
    398.1 KB · Views: 237
Co jak co, ogólnie tego nie robię, by płacić w darmowych produkcjach.. a teraz to jednak postanowiłem, że dorzucę cegiełkę i kupię pakiet platynowy. Fajne są te rzeczy
 
A ja to nawet chciałem wykupić premium, ale wisi na ekranie "transakcja w toku, proszę czekać..."
 
To chyba poprostu te ozdoby z lvli
Post automatically merged:

Nawet dla graczy którzy nie kupują glejtu to ogromna ilość PN swoją drogą, więc nie ma na co narzekać

Nie no tej pandy z prawego dolnego rogu nigdzie w nagrodach nie widzę.
 
zakupiłem premium, dostałem nagrodę za pierwszy poziom i na tym się skończyło. zadania albo się nie zaliczają albo całkowicie resetują. jakaś rada czy zostaje jedynie poczekać na naprawę tych błędów?
 
Niestety błąd z zadaniami wygląda na dość powszechny, ja również mam ten problem...

Część zadań mi niby zaliczyło, by po wyjściu i wejściu do gry znów wszystkie zadania zostały zresetowane...

Mam nadzieję, że szybko to zostanie naprawione, bo cały event zapowiada się całkiem ciekawie. Tylko te błędy trochę zniechęcają :(
 
Top Bottom