Publiczna Beta GWINTA już dostępna!

+
Ja np. nie mam często dużo czasu na grę, więc miło wiedzieć, ze to wbicie 10 poziomów od razu da mi wyższą rangę. Pewnie i tak nie poszaleje na rankedach, ale zawsze lepiej startować już z czymś.
 
Marat87;n8674040 said:
Ja np. nie mam często dużo czasu na grę, więc miło wiedzieć, ze to wbicie 10 poziomów od razu da mi wyższą rangę. Pewnie i tak nie poszaleje na rankedach, ale zawsze lepiej startować już z czymś.

Ale ja nie mam nic do tego rozwiązania - jest świetne jeżeli chodzi o rywalizację nowych graczy na rankingach, tylko dzisiaj przegrałem rożnymi wariacjami na pożeranie wiele razy i mnie poirytowało kiedy po wbiciu 10 poziomu dowiedziałem się, że teoretycznie gdybym nie testował słabych talii przed wbiciem 10 poziomu to mógłbym mieć większa rangę. Tylko tyle i aż tyle :)
 
Spoko, ja rozumiem i masz rację, tak czy siak, lepiej żeby nas REDzi zaskakiwali "in minus" czymś takim :)
 
przed osiagnięciem 10 poziomu potyczki są wliczane, ale jak osiagniesz 10 lvl to co na potyczkach robiłeś ustala ci początkową wartość mmr i potem tylko i wyłącznie same rankedy
 
DzyntaMokry;n8697550 said:
https://www.reddit.com/r/gwent/comme...annot_justify/

Czyli w skrocie teraz narzekamy, ze Gwent jest zbyt przyjazny f2p i kupowanie beczek nie ma sensu, bo to strata pieniedzy i generalnie CDPR to zlodzieje, bo daja tyle za darmo. Raka mozna dostac czytajac co niektorych w necie (reddit , czy tez wieksze streamy) po tej publicznej becie

Przypuszczam, że to wynik napływu graczy HS-a. Ignorować. Przeczekać.
 
DzyntaMokry;n8697550 said:
Czyli w skrocie teraz narzekamy, ze Gwent jest zbyt przyjazny f2p i kupowanie beczek nie ma sensu, bo to strata pieniedzy

Ale przecież tak właśnie jest, a przynajmniej tak było w CB i nie zauważyłem by to poprawili (beczki opłaca się kupić właściwie tylko na starcie gry, bo potem niewiele już z nich możemy uzyskać nowych kart). Moim zdaniem CDPR ma po prostu inną wizję zarabiania na Gwincie niż Zamieć przy HS. Mam wrażenie, że Redania zamierza zarabiać na kampaniach fabularnych (z tych krótkich zajawek jakie dotąd się pojawiły widać, że nie jest to robione na odpiernicz), a cześć online może się okazać jedynie otoczką dla tych kampanii z opcjonalnymi mikrotransakcjami na kształt GTA Online będącego dodatkiem do GTA5.
 
Ramalian;n8673250 said:
Taka smutna niespodzianka...: https://image.prntscr.com/image/4ae349961b814d3f9639c0253df6363d.jpeg

Hejtuję bardzo REDów za to, że nigdzie nie ma informacji o tym... niby fajnia opcja, ale gdybym o tym wiedział nie testowałbym talii na pożeranie którą przegrałem mnóstwo pojedynków przed wbiciem 10 rangi...


Hmm, porównałem te ilości co otrzymałeś na screenie z tabelą nagród za poszczególne rangi. I generalnie wychodzi z tego, że więcej profitów otrzymamy za samodzielne wbijanie rang niż za te z bonusu potyczkowego. Na screenie widać, że dostałeś rangę 6 i: 50 fragmentów kart, 100 pyłu i 4 beczki. Gdybyśmy wbijali sami rangę od lvla 2 to byśmy łącznie mieli: 200 złota, 400 fragmentów kart i 1 beczkę.

ps. Nie mam co prawda teraz dostępu do gry, więc bazuję na nagrodach sprzed aktualizacji. Może ktoś porównać z tymi obecnymi nagrodami?
 
robbowojcik;n8713730 said:
Hmm, porównałem te ilości co otrzymałeś na screenie z tabelą nagród za poszczególne rangi. I generalnie wychodzi z tego, że więcej profitów otrzymamy za samodzielne wbijanie rang niż za te z bonusu potyczkowego. Na screenie widać, że dostałeś rangę 6 i: 50 fragmentów kart, 100 pyłu i 4 beczki. Gdybyśmy wbijali sami rangę od lvla 2 to byśmy łącznie mieli: 200 złota, 400 fragmentów kart i 1 beczkę. ps. Nie mam co prawda teraz dostępu do gry, więc bazuję na nagrodach sprzed aktualizacji. Może ktoś porównać z tymi obecnymi nagrodami?

Generalnie zaryzykuję stwierdzenie, że coś jest mocno nie tak albo z nagrodami albo z ich opisaem. Bo jest stwierdzone, że za np 10 rangę dostanę 9 beczek, a dostałem chyba 4 jeżeli dobrze pamiętam. Podobnie jak inni też zaczynałem od razu od 6 rangi. Myślę, że wymaga to jakiegoś wyjaśnienia.
 
Huh, z tego co widzę wszyscy dostają szóstą rangę, żadne op winratio na to nie wpływa. Nagrody co do cb ewidentnie się zmieniły (jak można zobaczyć w menu opcji). Nagrody które dostaje się za otrzymanie rangi po zdobyciu poziomu 10 to skumulowane nagrody za tę i poprzednie rangi. Nadal jest jakiś problem?
EDIT: Żeby nikt się nie pomylił, w opcjach są nagrody za rangi i za rangi na koniec sezonu.
 
Keymaker7;n8714360 said:
Generalnie zaryzykuję stwierdzenie, że coś jest mocno nie tak albo z nagrodami albo z ich opisaem. Bo jest stwierdzone, że za np 10 rangę dostanę 9 beczek, a dostałem chyba 4 jeżeli dobrze pamiętam. Podobnie jak inni też zaczynałem od razu od 6 rangi. Myślę, że wymaga to jakiegoś wyjaśnienia.

bo masz nagrode, ktora dostajesz za dana range w chwili jej wbicia i druga nagrode, ktora dostaniesz na koniec sezonu za najwyzsza range jaka wbijesz, pewnie pomyliles te ze soba
 
DzyntaMokry;n8717130 said:
bo masz nagrode, ktora dostajesz za dana range w chwili jej wbicia i druga nagrode, ktora dostaniesz na koniec sezonu za najwyzsza range jaka wbijesz, pewnie pomyliles te ze soba

Bardzo możliwe, ale nie martwię się jakoś tym szczególnie. Będą beczki to fajnie, nie będzie to też dam rade :)
 
robbowojcik;n8713730 said:
Hmm, porównałem te ilości co otrzymałeś na screenie z tabelą nagród za poszczególne rangi. I generalnie wychodzi z tego, że więcej profitów otrzymamy za samodzielne wbijanie rang niż za te z bonusu potyczkowego. Na screenie widać, że dostałeś rangę 6 i: 50 fragmentów kart, 100 pyłu i 4 beczki. Gdybyśmy wbijali sami rangę od lvla 2 to byśmy łącznie mieli: 200 złota, 400 fragmentów kart i 1 beczkę.

ps. Nie mam co prawda teraz dostępu do gry, więc bazuję na nagrodach sprzed aktualizacji. Może ktoś porównać z tymi obecnymi nagrodami?


Głupio trochę cytować samego siebie, ale wróciłem do domu, odpaliłem wieczorkiem grę i widzę, że obecne nagrody za poszczególne rangi idealnie odpowiadają temu co otrzymujemy za owe podsumowanie naszych bitew w trybie potyczki po osiągnięciu 10 poziomu. Tamte stare nagrody były inne i stąd moje błędne mniemanie, że jest coś nie tak z ilością skrawków, golda, beczek.

Zatem: po otrzymaniu przez grę np. owej 6 rangi (po wbiciu 10 poziomu) dostajemy obecnie 50 fragmentów kart, 100 pyłu i 4 beczki, co dokładnie odpowiada sumie nagród z rangi 2, 3, 4, 5 i 6 :)
 
Gram w tą grę od tygodnia i muszę powiedzieć, iż:

Ta gra jest aż tak dobra, że aż powinna mieć osobne ostrzeżenie:

- Granie w Gwinta może prowadzić do zawału. Twórcy nie odpowiadają za ewentualne zejścia z tego świata lub inne na zdrowiu komplikacje. Każda osoba gra na własną odpowiedzialnośc.

Aż tak emocjonujących rozgrywek to ja nie miałem w samym Hearthhstone.
 
Bo tu się liczy myślenie a nie wszechobecny w heartsonie random i szczęście. Nie zrozum mnie źle bo w Gwincie szczęście czasami też się przydaje.
 
genniuss;n8981060 said:
Gwincie szczęście czasami też się przydaje

Czasami się zdarza mieć szczęście i z kartami je posiadać, a punktem widzenia rozum też musi być na trzeźwo. :yes:
 
Z tego co się orientuje obecnie w Kamiennym Palenisku w wielu taliach grywane są karty typu "dobierz losową kartę ze swojej klasy/klasy przeciwnika" czy też "dobierz zaklęcie" (losowe rzecz jasna). W Gwincie póki co czegoś takiego nie ma.
 
Bardziej jak: losowo wylosuj losowy los a następnie w sposób losowy wylosuj czy wygrasz czy nie.
 
Top Bottom