Serca z Kamienia oraz Krew i Wino - dwa olbrzymie dodatki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Nie, że Marcin usilnie zaprzecza, a potem nagle zapowiedź. :p

Czyli realizują to czemu jawnie i mocno zaprzeczają, a nie rezygnują z tego co zapowiadają?

Hm... pomyślmy:
Oprawa rodem z GVX oraz SoD, czyli brak downgrade'u bronili niczym dziewica swojej cnoty - wyszło, że jednak "nieco ściemniali".
RED Kit pod Wiedźmina 3 zapowiadali od dawna i mówili, że będzie zapewniając jak jest to dla nich ważne - skończyło się na marnym ModKit, który ucina temat.
Wydanie pudełkowe płatnych DLC zapewniali, że takiego nie będzie - okazuje się, że wydają.
Karty do Gwinta w formie fizycznej (poza kolekcjonerką dla X-Box) miały się nie pojawić - a teraz wiemy, że znajdą się w pudełkowym Sercu z Kamienia.

Ten klucz (w większości) działa :) .
 
W trakcie produkcji wiele rzeczy może się zmienić i nie zawsze jest to na minus ;) Początkowo miało nie być Oxenfurtu, a jednak jest :p
 
W trakcie produkcji wiele rzeczy może się zmienić i nie zawsze jest to na minus ;) Początkowo miało nie być Oxenfurtu, a jednak jest :p

Skąd wiesz, że nie miało być Oxenfurtu? To, że tak mówili, to nie oznacza, że miało nie być. Może chcieli, aby ludzie im przestali zadawać pytania dot. tego miasta bądź z góry było powiedziane, że jak potwierdzą to dostaną wypowiedzenie?
 
@gojlad myślę że miało to być poprostu jakieś miasteczko, ale potem zmienili na Oxenfurt. W sumie to nie ma tam nawet co robić, oprócz 2 zadań.
 
Nie żeby coś, ale nigdzie oficjalnie nic takiego nie "wyszło". To tylko kolejna z (nad)interpretacji zwolenników downgrade'u.

Czyżby, mój milordzie?



:hmm3:

Aha, żeby nie było iż to jedynie wredna mistyfikacja zakłamanych grup niesłusznie widzących downgrade ->> LINK!
 
@I_w_a_N

O czym Ty do mnie rozmawiasz? Podasz mi jakiś kontekst? (najlepiej w temacie z grafiką, żeby nie kontynuować tu offtopu).
 
Mam pytanie do Redów o drugi dodatek. Jeżeli zdecydujecie się wydać wersję limitowaną z kartami to też tylko dla ps4/pc ?
 
Gracze Xbox'owi mieli przecież karty w swojej kolekcjonerce (a dodatkowo jeszcze materiałową mapę).
 
Większość forumowiczów tylko tak karty, 1.10, karty, Xbox i i wysyłka. To już nikt nie cieszy się na samą kozacką zawartość?
Myślę, iż muszę coś wygrzebać. O proszę:



;)
 
A czy ja się pytam co kto dostał? Czy ja się bulwersuje o to że nie dostałem? Tak, czuje się zawiedziony ponieważ dodatek z kartami łatwiej by było dorwać niż kolekcjonerkę podstawy (cena) ale nie wyrzucałem tu tego, pytam grzecznie o drugi dodatek. Gdziekolwiek ktokolwiek wspomni cokolwiek o dodatkach na xbox reakcje takie same.
 
Last edited:
Witam, czy istnieje gdzieś możliwość zamiany obrazu głównego menu z "Serc z Kamienia" na te domyślne. Oczywiście, jest świetnie wykonany, aczkolwiek trochę mi nie pasuje kiedy chcę rozpocząć rozgrywkę od nowa. :worried:
 
Top Bottom