Tryb nierankingowy przestał być grywalny

+

Lexor

Forum veteran
Wiem, że obecnie jest późna pora ale wcześniej (przed aktualizacją wprowadzającą ograniczenia poziomowe) nie miałem o żadnej porze z tym problemu, a teraz wcale nie mogę znaleźć przeciwnika.
 
A da rade zagrać rozgrywkę klasyczną nierankingową? Nie ma już znacznika ranking nie ranking.
 

Lexor

Forum veteran
A da rade zagrać rozgrywkę klasyczną nierankingową? Nie ma już znacznika ranking nie ranking.

Teraz musisz mieć przynajmniej rank 7 aby pojawił się ów "znacznik" (i długo się czeka na przeciwnika bo mniej graczy ma dostęp).
 

luk757

Forum veteran
Albo zmienią jeszcze warunki dostępu do potyczki albo całkowicie wrócą do tego co było bo obecne zasady są tylko szkodliwe dla gry i jej popularności.
 
Czyli jak chcę potestować talię to muszę z nią uderzać od razu na ranked. Hmm... nie wiem kto to wymyślił, ale ewidentnie miał słabszy dzień.
 

Lexor

Forum veteran
Czyli jak chcę potestować talię to muszę z nią uderzać od razu na ranked. Hmm... nie wiem kto to wymyślił, ale ewidentnie miał słabszy dzień.

Wiesz, w teorii na ranked poniżej 7 poziomu za wiele nie tracisz nawet przegrywając, ale ja też się dziwię temu posunieciu.
 

luk757

Forum veteran
Na angielskim forum 1 z użytkowników podał bardzo dobre rozwiązanie dla trybu potyczek. Odblokować ten tryb dożywotnio dla każdego kto osiągnął kiedykolwiek 7 rangę. Dzięki temu nie ma zagrożenia, że ktoś nowy będzie miał słabe pierwsze wrażenie w wyniku złego dopasowania przeciwnika a fani tego trybu nie porzucą Gwinta bo nie mają ochoty na granie laddera.
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Odblokować ten tryb dożywotnio dla każdego kto osiągnął kiedykolwiek 7 rangę.

Ja bardzo przepraszam, ale myślałem, że to już teraz tak działa? Bo jeśli "nie" to zupełnie tego nie rozumiem.

Czyli co, nawet jeśli ktoś był w R0 i spadł np. do R10 to ma to teraz zablokowane? Bez sensu.
 
Niestety tak... tez tego nie rozumiem.

A ja rozumiem. Sztuczne pompowanie liczby aktywnych graczy w grach rankingowych. Zobaczymy jak to się skończy. Na razie nie widać by było więcej graczy niż w analogicznym okresie w ubiegłych miesiącach, ale to dopiero początek sezonu.
 
A ja rozumiem. Sztuczne pompowanie liczby aktywnych graczy w grach rankingowych. Zobaczymy jak to się skończy. Na razie nie widać by było więcej graczy niż w analogicznym okresie w ubiegłych miesiącach, ale to dopiero początek sezonu.
Dla Redów nie liczy się liczba graczy w rankingach tylko liczba aktywnych graczy ogółem. Nie widze powodu by mieli coś sztucznie "pompować". Zysku z tego nie ma. Ze znalezieniem gry na ladderze nie ma problemu.
 
Szkoda - czasem próbowałem na potyczkach pewne talie tylko "dla zabawy". Np. talia z dużym potencjałem punktowym, ale słabo się przewijająca i niezbyt często dająca możliwość zrealizowania combo - ale jak już "pyknie", to na stole ląduje ze 150 pkt. 10 razy przegrywasz, ale raz odpalasz combo i jest radocha. Albo talia, w której można przy jednym ruchu wyciągnąć z talii 6 kart. Teraz też to mogę zrobić na rankingach - wiem, za wiele nie tracę przy przegranych - ale mimo wszystko spada winratio, co może człowieka wkurzać... Generalnie zmiana do przeżycia, ale też chętnie wolałbym wcześniejsze rozwiązanie. Chociaż po zastanowieniu - bardziej ucieszyłbym się z powrotu KART na ekranie startowym, a nie tych modeli 3D (wystarczy mi oglądanie ich w trakcie partii). Karty na ekranie startowym - komu to przeszkadzało? :confused:
 
Dla Redów nie liczy się liczba graczy w rankingach tylko liczba aktywnych graczy ogółem. Nie widze powodu by mieli coś sztucznie "pompować". Zysku z tego nie ma. Ze znalezieniem gry na ladderze nie ma problemu.

Nie trzeba szukać daleko by przekonać się jak negatywny wpływ na opinie o kondycji Gwinta ma informacja, że w rankingowych grach bierze co sezon tylko 50-60 tysięcy graczy. Jeśli uda się zmusić graczy do grania rankingowego (a przy obecnej mechanice każdy kto chce grać na standardowych zasadach musi grać w gry rankingowe). Ale chętnie poznam inny punkt widzenia który wyjaśni z jakiego innego powodu mogła zostać podjęta ta dość kontrowersyjna decyzja ograniczając graczy w doborze tego jak chcą przy Gwincie spędzać czas.
 

Lexor

Forum veteran
Ale chętnie poznam inny punkt widzenia który wyjaśni z jakiego innego powodu mogła zostać podjęta ta dość kontrowersyjna decyzja ograniczając graczy w doborze tego jak chcą przy Gwincie spędzać czas.

Było to poniekąd wyjaśnione na streamie.
 
Top Bottom