[UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

+
Henry pojawi się na początku, a potem cofną się do przeniosą się do przeszłości :p Ale tak poważnie to do premiery jeszcze trochę więc mogą kogoś mieć w zanadrzu ;)
 
No i chyba mają już kim promować Blood Origin, do obsady dołączyła Michelle Yeoh. Możecie ją kojarzyć z występów w takich produkcjach jak Jutro nie umiera nigdy, Przyczajony tygrys ukryty smok, Wyznania gejszy, Strażnicy galaktyki 2 czy serial Star Trek: Discovery, a wkrótce Shang-chi, Gunpowder milkshake czy Avatar 2. Poza tym zagrała w dziesiątkach innych filmów i seriali.

 
Scian is the very last of her nomadic tribe of sword-elves. No one can comes close to her artistry with the blade, and no one carries as much loss within their heart. When a chance presents itself to retrieve a stolen sacred sword, taken from her fallen tribe by nefarious means, she launches herself into a deadly quest that will change the outcome of the Continent.

Super wojowniczka, "sword - elfy", święte miecze, zmienianie losów świata:


 
Last edited:
To, że grała w wielu filmach nie znaczy, że jest szeroko rozpoznawalna
Coś jak Lars Mikkelsen
 
Obsada może składać się z najlepszych aktorów, a jak scenarzyści i "szołranerzy" będą kiepscy to wyjdzie takie "bele co" jak pierwszy sezon "The Witcher" (drugi raczej lepszy nie będzie).
Po opisie roli to ten serial poboczny zapowiada się na takie "norlmalne amerykańskie fantazy". Obejżę tylko dla tej aktorki, bo ją lubię...
 
Odnosiłem się do wcześniejszej rozmowy o tym że Netflix zwykle promuje swoje produkcje jednym czy dwoma znanymi nazwiskami, a póki co Blood Origin nie miał nikogo takiego ;)

A co do jakości aktorów to ci najlepsi są w stanie wyciągnąć coś nawet z beznadziejnego scenariusza i stworzyć zapadające w pamięć kreacje więc wszystko jest możliwe. Oczywiście to nie tak że spodziewam się cudów czy to po drugim sezonie głównego serialu czy to po tym spin offie, bo pierwszy sezon sprowadził mnie na ziemię, ale nie zamierzam też z góry skreślać. Co będzie to będzie.
 
E tam, mało znane nazwisko, nic szczególnego. Może dobrze zagra swoją postać może nie, mało mnie to obchodzi. Bardziej rozwala mnie nadesłany przez Narsa opis, gdyby ten spin off nie miał w tytule Witcher, to głowę daję że nikt by się nie kapnął, że ten serial ma coś wspólnego z dziełem Sapkowskiego XD
 
Nie wiem po co robią ten Blood Origin. Nie wystarcza im to jak bardzo zgwałcili pierwowzór w pierwszym sezonie? Spodziewam się typowego amerykańskiego fantazy w stylu Przygód Merlina.
 
Last edited:
Michelle lubię i ja, wiadomo jako fan bondów ciężko nie lubić. Ale z nowszych ról podoba mi się zwłaszcza w Elementary :)

Nie zmienia to jednak tego, że niczego dobrego się nie spodziewam bo Netflix póki co nie dał powodów do optymizmu.
 
Lol, widzę że z Jaskra robią pełnoprawnego średniowiecznego gwiazdora rockowego. Czy mi się wydaje, czy zmienili mu włosy na blond?
 
Lol, widzę że z Jaskra robią pełnoprawnego średniowiecznego gwiazdora rockowego. Czy mi się wydaje, czy zmienili mu włosy na blond?
Nah, brązowe są.
Post automatically merged:

Prowadząca jest tak irytująca, że aż zgrzytam zębami.

Nowe looki dla Jaskra, Ciri i Yennefer świetne. Bardzo podobała mi się też ta przejściowa rysunkowa animacja, mam nadzieję, że będą jeszcze korzystać z czegoś podobnego, śliczne to było.
Post automatically merged:

Nightmare of the Wolf premieruje 23 sierpnia, śliczny plakat, niezły trailer.

E54CqchWQAc5I42.jpg



Post automatically merged:

Nowy look Ciri i Yen, podejrzewam że ten ze świątyni Melitele

 
Last edited:
Top Bottom