[W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

+
Kat-jon said:
Hmmm a nie dałoby się zrobić tak żeby poza Geraltem pochwy na miecze miały tylko ważne dla fabuły postaci?Np. Azar, Magister, Jakub, Welerad, Foltest, Berengar i pozostali Wiedźmini.
Myślę, że to bez sensu. Już lepiej, żeby tylko Geralt miał pochwy na miecze.
 
I tak w większości wypadków zwraca się uwagę tylko na to że Geralt ma latające miecze. Przeszedłem Wiedźmina z modem i już w drugim akcie nie zwracałem uwagi na to czy inni mają sprawnie działające pochwy. Moją uwagę przyciągały tylko pochwy Geralta (bez skojarzeń :evil: :teeth:)
 
Za to dzieło co swym widokiem z nóg ścieło...moderatorzy Ifrit Team mają u mnie nominacje do Nobla.Za styl wykonania i pomysłowość.
 
Mam dziwny bug. Mianowicie po wykuciu miecza z 3 czerwonych meteorytów i założeniu go mam dwi pochwy, jedna na plecach, a druga przy boku mimo, że nosze jeden miecz. Mod w wersji 1.02, Wiedźmin 1.5 i FCr 1.2. Przy instalacji Scabbard Mod oczywiście wybrałem opcje FCR.
EditJuż próbowałem, znika wtedy niepotrzebna pochwa, ale powraca jak zmienię lokację.
 
Dziękuję za zgłoszenie.Niestety skrypty moda nie zawierają błędów i wykorzystują wiele środków zapobiegawczych na tego typu bugi. Niestety, bo jeśli to by była wina mojego błędu, łatwo byłoby to naprawić, a tak nie wiadomo co jest przyczyną takiego zachowania gry.
 
Skoro nic nie można naprawić to trudno. W takim razie tylko tytułem ciekawostki dodam, że również w najnowszej wersji moda mam pochwę na siekierkę :) (i na każdą dużą broń zapasową.)
 
To tym bardziej dziwne bo skrypty z pochwami podczepione są bezpośrednio do plików mieczy. Nie ma szans, żeby skrypt na mieczu włączał się na innego typu broni.
 
Mam tego więcej ;DSorry za jakość.EDIT:Eureka! To nie jest pochwa na siekierkę, tylko ta tajemnicza, niedająca się usunąć boczna pochwa do miecza z meteorytowej stali. Co za ulga :peace:
 
Witam.mam ER i Scabbard mod 1.02, zainstalowany pod wcześniej wymienioną edycję. Wszystko ładnie, pieknie, ale nie mam żadnych pochew. Wcześniej się to nie zdarzało. Pare razy odinstalowywałem i znów instalowałem mod, ale to nic nie dawało.
 
Na pewno nie. Wszystkie mody wydane przez Flasha są testowane na ER, i kto wie, co mogłoby się zdarzyć, gdybyś próbował inaczej... :whistle:
 
Jeśli zainstalowałeś moda w katalogu z Wiedźminem i mimo to nie działa, to nic nie poradzę. Nie znam przyczyny dlaczego ci nie działa.
 
Top Bottom