Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Firnomir said:
Firnomir said:
o teleportach slyszeliscie obywatelu?
W "Wiedźminlandi" teleporty są bardzo rzadkie i dość niebezpieczne. Po za tym Geralt ich nie lubi. ^^
za to konie sa lepsze.....po przejazdzkach w two worlds nie wydaaje mi sie...
 
Jeszcze wrócę do systemu walki.Jak dla mnie to nie musi być za bardzo zmieniany,ale trochę mi się nie podobało to że,gdy raz kliknę Geralt wykonuje np. trzy ciosy (machnięcia mieczem).A w WP Powrót Króla gdy się kliknie raz to bohater wykonuje jeden cios (machnięcie mieczem), i to by mi się podobało. ;D :angel:
 
przydało by się przynajmniej w obrębie miast itp. zlikwidować ładowanie się map, chodzi mi o cos takiego jak w ojcu chrzestnym aby nie tracić czasu na ładowanie się każdego budynku osobno
 
Yondaime said:
przydało by się przynajmniej w obrębie miast itp. zlikwidować ładowanie się map, chodzi mi o cos takiego jak w ojcu chrzestnym aby nie tracić czasu na ładowanie się każdego budynku osobno
Superkomputer, by zmuliło z takimi mapami.
 
Firnomir said:
Firnomir said:
przydało by się przynajmniej w obrębie miast itp. zlikwidować ładowanie się map, chodzi mi o cos takiego jak w ojcu chrzestnym aby nie tracić czasu na ładowanie się każdego budynku osobno
Superkomputer, by zmuliło z takimi mapami.
Zgadzam się z tobą Fir, a właściwie w Ojcu chrzestnym jes dużo mniej budynków do których można wchodzić a więc się nie dziwię że w Wiedźminie to osobne lokacje.
 
Mobil1 said:
Mobil1 said:
mobil a to nie jest zalezne ilosc ciosow od odblokowania na drzewkach odpowiedniej funkcji?
A możesz trochę jaśniej bo nie wiem czy ci chodzi o Wiedźmina czy o WP.
o wiedzmina. z tego jak sie rozklada punkty na poziomy, wtedy odblokowujesz ilosc ciosow, przynajmniej tak do tej pory wydawalo mi sie:))
 
almauk said:
almauk said:
almauk said:
mobil a to nie jest zalezne ilosc ciosow od odblokowania na drzewkach odpowiedniej funkcji?
A możesz trochę jaśniej bo nie wiem czy ci chodzi o Wiedźmina czy o WP.
o wiedzmina. z tego jak sie rozklada punkty na poziomy, wtedy odblokowujesz ilosc ciosow, przynajmniej tak do tej pory wydawalo mi sie:))
To dobrze Ci się wydawało,bo tak jest. ;)
 
Mobil1 said:
[To dobrze Ci się wydawało,bo tak jest. ;)
Skoro kombinacje ciosów tak Ci przeszkadzają to inwestuj wszystkie talenty w znaki i inteligencję i możesz do samego Pustkowia walczyć pojedyńczymi ciosami jak w Prologu...
Mobil1 said:
Superkomputer, by zmuliło z takimi mapami.
Z pewnością nie każdy może sobie pozwolić na własnego DeepBlue, ale ciekawe co się będzie działo jak usprawnią ładowanie lokacji? Może zwiększy to możliwości?
 
AntiDotuM said:
AntiDotuM said:
[To dobrze Ci się wydawało,bo tak jest. ;)
Skoro kombinacje ciosów tak Ci przeszkadzają to inwestuj wszystkie talenty w znaki i inteligencję i możesz do samego Pustkowia walczyć pojedyńczymi ciosami jak w Prologu...
AntiDotuM said:
Superkomputer, by zmuliło z takimi mapami.
Z pewnością nie każdy może sobie pozwolić na własnego DeepBlue, ale ciekawe co się będzie działo jak usprawnią ładowanie lokacji? Może zwiększy to możliwości?
Nie napisałem że mi bardzo przeszkadzają.Mogę z nimi grać tylko napisałem moje zdanie na temat systemu walki.
 
almauk said:
almauk said:
almauk said:
o teleportach slyszeliscie obywatelu?
W "Wiedźminlandi" teleporty są bardzo rzadkie i dość niebezpieczne. Po za tym Geralt ich nie lubi. ^^
za to konie sa lepsze.....po przejazdzkach w two worlds nie wydaaje mi sie...
Postanowiłem dorzucić swoje "trzy grosze" w tej sprawie... :)To prawda, jazda konno w Two Worlds jest tragiczna, nie podobają mi się także konie w Oblivionie, Hand of God czy choćby w Assassin's Creed. Więc jeśli ten element miałby pojawić się w Wiedźminie 2, to twórcy powinni wzorować się na innej grze, a mianowicie Mount&Blade. Moim zdaniem rozwiązano w niej kwestię zarówno jazdy konno, jak i prowadzenia walki z siodła, w sposób najlepszy ze wszystkich gier. Tam jazda konno jest prawdziwą przyjemnością... ( :D). Koń nie jest niepotrzebnym utrudnieniem, a daje olbrzymią przewagę w bitwach... Tylko taką jazdę widziałbym w Wiedźminie. ;)Kto nie wierzy, niech sprawdzi, to link do najnowszej wersji:http://files.filefront.com/mountandblade+0952+setupexe/;10258681;/fileinfo.htmlTo beta pełnej wersji, zajmuje 150 MB, ale można grać tylko do szóstego poziomu postaci. By grać dalej, trzeba kupić licencję...BTW: Mount&Blade to najlepsza gra traktująca o średniowiecznych bitwach, w dodatku wychodzi do niej masa modów... :)
 
Jeżeli chodzi o moje marzenie (życzenia ;-)) na temat Wiedźmina 2 to:1. rzadsze ładowanie między poszczególnymi lokacjami - bo w jedynce jest moim zdaniem mimo wszystko za często co jest trochę irytujące dla kogoś kto "zwiedza" i szuka przygód w różnych miejscach ;-).2. nowa postać - Geralt jest fajny, ale ... co za dużo to nie zdrowo :dead:3. mniej lokacji bagiennych ;-)4. więcej misji pobocznych5. jeszcze lepsza grafika6. może więcej ścieżek rozwoju naszej postaci7. możliwość jazdy na koniach bądź innych zwierzętach 8)8. również ciekawe wydanie kolekcjonerskie z fajnym pudełkiem i wieloma gadżetamina razie tyle ;-)
 
Verdan said:
7. możliwość jazdy na koniach bądź innych zwierzętach 8)
W związku z "innymi zwierzętami" proponowałbym jako mini-grę wyścigi na Pukaczach ;) (serio :D). Myślę, że gdyby w jakimś jednym jedynym queście była możliwość (choćby tylko opcjonalna) przejechania się na Pukaczu to byłoby to dużo lepsze nawiązanie do książek niż przenoszenie żywcem całych dialogów :wall: A do tego co to by był za Easter Egg :p
 
Otaku said:
Otaku said:
7. możliwość jazdy na koniach bądź innych zwierzętach 8)
W związku z "innymi zwierzętami" proponowałbym jako mini-grę wyścigi na Pukaczach ;) (serio :D). Myślę, że gdyby w jakimś jednym jedynym queście była możliwość (choćby tylko opcjonalna) przejechania się na Pukaczu to byłoby to dużo lepsze nawiązanie do książek niż przenoszenie żywcem całych dialogów :wall: A do tego co to by był za Easter Egg :p
Popieram w 100%
 
Verdan, wszystko fajnie, pięknie, jednak mam zastrzeżenia do kilku punktów, a mianowicie:
Verdan said:
2. nowa postać - Geralt jest fajny, ale ... co za dużo to nie zdrowo :dead:
Ja nie wyobrażam sobie, by głównym bohaterem kontynuacji był ktokolwiek inny, niż Geralt. To on jest głównym motorem napędowym gry. Przypuszczam, że REDZI również nie biorą nikogo innego pod uwagę, gdyż za dużo pieniędzy poświęcili, by wypromować wizerunek Geralta, uczynić z niego ikonę popkultury. Rezygnacja z niego byłaby więc nieopłacalna i bardzo ryzykowna. Ewentualnie moglibyśmy kierować Ciri, ale na zmianę z Geraltem (o mojej koncepcji napisałem kilka stron wcześniej).
Verdan said:
6. może więcej ścieżek rozwoju naszej postaci
Jakich ścieżek? Rycerz, czarodziejka, Scoia'tael? Wtedy gra nie mogłaby nazywać się Wiedźmin... :pZ resztą się mogę zgodzić... :beer:
 
Top Bottom