Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowy zwiastun

+
System jest dobry, i zastępuje suche dokładanie nowych pancerzy, które na pewno pojawiły by się przy premierze dużego dodatku, czy nawet poziomu trudności jak w Wiedźmin 2-mroczny poziom, oczywiście niektóre elementy trzeba by dopracować...

Co do kolorów, to wystarczałoby farbowanie, bo wprowadzenie go dałoby również możliwość manipulacji już istniejącymi pancerzami...
 
Last edited:

Arraqnz

Guest
Rustine said:
Tego nie będzie z pewnością. Miecze zostały zrzucone na jedno ramię z powodu problemów z animacjami, jakie występowały.
A rękawice, spodnie i buty będą osobno. "Klaty" będą stałym elementem.
Ale fajnie byłoby żeby niektóre zbroje miały miecze na krzyż, a inny prosto, inne oba po lewej, inne z tylko jednym mieczem na plecach itp. Albo pomysł wyżej, każdy ustawiaj jak chce.
 
Oficjalnie przekazuję prawa do korzystania z rozwinięcia pomysłu dot. modyfikacji systemu koszul, kaftanów, kurtek i pancerzy na rzecz CDProjekt RED z siedzibą w Warszawie (czy gdzie bądź)*.

*) - tak, jak z resztá wszystkie pomysøy, które spøywajá na mnie podczas wizyt na niniejszym forum .



Kurka, coß mi sie jézyk przestawiø i nie mogé przywróci© wøaßciwego .
 
Oficjalnie przekazuję prawa do korzystania z rozwinięcia pomysłu dot. modyfikacji systemu koszul, kaftanów, kurtek i pancerzy na rzecz CDProjekt RED z siedzibą w Warszawie (czy gdzie bądź)*.

*) - tak, jak z resztá wszystkie pomysøy, które spøywajá na mnie podczas wizyt na niniejszym forum .



Kurka, coß mi sie jézyk przestawiø i nie mogé przywróci© wøaßciwego .
 
mbwrobel said:
Ręce i nogi o(d)padają. Czego Ty oczekujesz - Karwaszy i naramienników pełnopłytowych założonych na koszulę? Próbowałeś założyć hełm bez wyściółki na gołą głowę? Efekt pewnie byłby taki, jakbyś założył sobie saganek na głowę i dał sobie przyłożyć obuszkiem...

Dokładnie, ręce opadają, to Twój pomysł. Ja nie krytykuje tego, że w zaproponowanym przez Ciebie systemie nie można założyć niektórych elementów na koszule. To jest logiczne. Zwracam uwage na fakt, że przez to, że na tą koszule nie można założyć pewnych elementów, koszula przestaje być rozsądnym wyborem dla gracza. Bo siłą rzeczy koszula jako pancerz nie spełnia swojego zadania. (chyba, że cały ten system opiera się tylko o kosmetykę nie niosąc ze sobą żadnych statystyk) Oczywiście, można to zbilansować, jak zresztą piszesz, zwiększoną szybkością. Problem polega na tym, że jest to raczej mało prawdopodobne z technicznego punktu widzenia. Szybkość animacji jest raczej stała. Inna ewentualna modyfikacja współczynników byłaby sztuczna. Ciekawi mnie jak wyglądałaby w tym systemie rogresji gearu.

Niemniej jednak i tak cały system sprowadza się do tych 4 modeli. To niewiele. Oczywiście, (nie wiem czy w Twoim zamyśle tak miało być), według Smikiego (chyba) oraz Shasia system ten miałby być systemem funkcjonującym obok istniejącego. I to powoduje problemy gamaplayowe, na które niesety malo kto zwraca uwagę. Po pierwsze, dualizm systemów ekwipunku wprowadza głównie zamieszanie. Bo przeciętny gracz otrzymywałby różne przedmioty, należące do różnych schematów. Pojawiają się też inne pytania jak np. czy te 4 modele rękawic mogłyby zostać używane w obu systemach. Projektując system ekwipunku trzeba założyć, że osoba będzie zakładała najlepszy ekwipunek jaki zdobędzie. Nie każdy tak robi ale założenie jest zasadne. W związku z tym, gracz założy to co najlepsze niezależnie czy jest to system A czy B. Koniec końców zawsze wygra to co lepsze, powodując nieprzydatność jednego albo drugiego. Jeśli najlepszy pancerz w grze będzie zwykłą kurtą (będzie lepszy od wszystkich najlepszych modyfikacji) to bawienie się w zbieranie wszystkich tych elementów przestaje mieć sens. Dlatego, uważam, że dualizm systemów uzbrojenia jest delikatnie mówiąc kiepskim pomysłem. Już wolałbym proponowany przez Ciebie system jako jedyny. (W sumie to zgaduje, że proponując ten system, myślałeś o nim jako jedynym)

Co do estetyki:

Czy ja tego posta runami napisałem, czy jak?

Estetyka to nie tylko kolorystyka. Na ten temat (kolorystyki) odnosząc się do Twojego posta nic chyba nie pisałem


Jeszcze kilka słów

- odnosze wrażenie, że cały nowy system zrodził się z jednej myśli pod tytułem, "fajnie by było gdybyśmy sobie uszyli pancerz z różnych zebranych elementów". I następnie "Można by zszyć korpus z rękawami". Tylko, że na tym się ta kreatywność skończyła. Bo nie za bardzo można znleźć inne elementy do zszywania. Wydaje mi się to troche wymuszone, robione na siłe tak by tylko wrzucić te rękawy do gry. Jeśli spojżysz na elementy Twojego systemu poza tymi nieszczęsnymi rękawami, to zauważysz, że wcale nie trzeba całkowitego
przerabiania systemu. Pozwól, że Cię zacytuje: "Nałokietniki, karwasze, rękawice, nakolanniki, nagolennice - analogicznie, jak naramienniki". Czyli tak naprawde elementy, które można założyć na zwykłe skórzane spodnie czy kurtkę. Nie łatwiej po prostu, ubiegać się o rozszerzenie uzbrojenia o nowe "sloty". Czyli zamiast - kurtka, spodnie, buty, rękawice - ubiegać się o zestaw - kurtka, buty, spodnie, rękawice, nałokietniki, karwasze, nakolanniki, nagolennice, naramienniki. Taki system byłby rozszerzony, opcji uzbrojenia byłoby więcej. System bardzo łatwy do zrozumienia, intuicyjny i prosty w użyciu.


Jeszcze ostatnie słowo: Ja naprawdę, staram się znaleźć pozytywy w każdej propozycji i podchodzę do nich z otwartym umysłem. Niestety, w tym przypadku widzę głównie wady.
 
^up brzmi rozsądnie. Wtedy np do każdej kurtki moglibyśmy założyć sobie np. karwasze ze skóry z ćwiekami.
 
(przepraszam z góry za bøédy techniczne - naprawié je w miaré moæliwoßci)
Booraz said:
[...]
Niemniej jednak i tak cały system sprowadza się do tych 4 modeli. To niewiele. Oczywiście, (nie wiem czy w Twoim zamyśle tak miało być), według Smikiego (chyba) oraz Shasia system ten miałby być systemem funkcjonującym obok istniejącego. I to powoduje problemy gamaplayowe, na które niesety malo kto zwraca uwagę. Po pierwsze, dualizm systemów ekwipunku wprowadza głównie zamieszanie. Bo przeciętny gracz otrzymywałby różne przedmioty, należące do różnych schematów. Pojawiają się też inne pytania jak np. czy te 4 modele rękawic mogłyby zostać używane w obu systemach. Projektując system ekwipunku trzeba założyć, że osoba będzie zakładała najlepszy ekwipunek jaki zdobędzie. Nie każdy tak robi ale założenie jest zasadne. W związku z tym, gracz założy to co najlepsze niezależnie czy jest to system A czy B. Koniec końców zawsze wygra to co lepsze, powodując nieprzydatność jednego albo drugiego. Jeśli najlepszy pancerz w grze będzie zwykłą kurtą (będzie lepszy od wszystkich najlepszych modyfikacji) to bawienie się w zbieranie wszystkich tych elementów przestaje mieć sens. Dlatego, uważam, że dualizm systemów uzbrojenia jest delikatnie mówiąc kiepskim pomysłem. Już wolałbym proponowany przez Ciebie system jako jedyny. (W sumie to zgaduje, że proponując ten system, myślałeś o nim jako jedynym)
[...]
A jak rozumiesz system, w którym niektóre elementy ekwipunku możesz upgrejdować, a niektóre nie (masz sloty, lub ich nie masz)?

Booraz said:
[...] Estetyka to nie tylko kolorystyka. Na ten temat (kolorystyki) odnosząc się do Twojego posta nic chyba nie pisałem [...]
Oczywiście, że nie tylko kolorystyka. Dlatego też pisaøem o różnych teksturach. Nie wszystko od razu musi być "oczojebne HD w 3D", żeby dobrze wyglądało.


Booraz said:
[...]
Jeszcze kilka słów

- odnosze wrażenie, że cały nowy system zrodził się z jednej myśli pod tytułem, "fajnie by było gdybyśmy sobie uszyli pancerz z różnych zebranych elementów". I następnie "Można by zszyć korpus z rękawami". Tylko, że na tym się ta kreatywność skończyła. Bo nie za bardzo można znleźć inne elementy do zszywania. Wydaje mi się to troche wymuszone, robione na siłe tak by tylko wrzucić te rękawy do gry. Jeśli spojżysz na elementy Twojego systemu poza tymi nieszczęsnymi rękawami, to zauważysz, że wcale nie trzeba całkowitego
przerabiania systemu. Pozwól, że Cię zacytuje: "Nałokietniki, karwasze, rękawice, nakolanniki, nagolennice - analogicznie, jak naramienniki". Czyli tak naprawde elementy, które można założyć na zwykłe skórzane spodnie czy kurtkę. Nie łatwiej po prostu, ubiegać się o rozszerzenie uzbrojenia o nowe "sloty". Czyli zamiast - kurtka, spodnie, buty, rękawice - ubiegać się o zestaw - kurtka, buty, spodnie, rękawice, nałokietniki, karwasze, nakolanniki, nagolennice, naramienniki. Taki system byłby rozszerzony, opcji uzbrojenia byłoby więcej. System bardzo łatwy do zrozumienia, intuicyjny i prosty w użyciu. [...]
Złe wrażenie odnosisz. Kwitło to w mojej głowie od momentu, gdy przeczytaøem o tym pomyśle. Z kolei odrębne sloty (o których wspominasz) wręcz wymusiłyby ten system jako jedyny, co próbujesz mi zarzucić.


Booraz said:
[...]
Jeszcze ostatnie słowo: Ja naprawdę, staram się znaleźć pozytywy w każdej propozycji i podchodzę do nich z otwartym umysłem. Niestety, w tym przypadku widzę głównie wady.
Bardzo mi przykro, że się nie rozumiemy. Ja jedynie próbuję zaproponować ten system, jako uzupełnienie gotowych zbroi - by przy przemyślanym kompletowaniu pancerza własnego pomysłu można byłoby uzyskać nieco lepsze efekty, niż korzystając ze zbroi gotowej. Nie chodziło mi o zastąpienie pancerzy znalezionych, skompletowanych i pasujących nawet rozmiarem.

Ed.: Wyłapane błędy techniczne - (chyba) naprawione :) . Merytoryczne mogły zostać ;) .

Ed.2: Poza tym ewentualne nieodwracalne "wbudowanie" wybranych elementów w zestaw oparty na wybranej bazie wykluczałby zastosowanie systemu "slotu dla każdej pierdółki" i synchronizowałby sie z "jednorazowymi" slotami na wzmocnienie , czy miejscami na mutagen w "Zabójcach Królów".
 
mbwrobel said:
A jak rozumiesz system, w którym niektóre elementy ekwipunku możesz upgrejdować, a niektóre nie (masz sloty, lub ich nie masz)?

Hmm, Mogłbyś doprecyzować pytanie? Nie do końca rozumiem o co dokładnie pytasz.
Złe wrażenie odnosisz. Kwitło to w mojej głowie od momentu, gdy przeczytaøem o tym pomyśle. Z kolei odrębne sloty (o których wspominasz) wręcz wymusiłyby ten system jako jedyny, co próbujesz mi zarzucić.

To akurat była uwaga niekoniecznie kierowana do Ciebie. Ty raczej rozwinąłeś myśl innych użytkowników. Co do odrębnych slotów, to oczywiście musiałby to być system jedyny.

Bardzo mi przykro, że się nie rozumiemy. Ja jedynie próbuję zaproponować ten system, jako uzupeønienie gotowych zbroi - by przy przemyślanym kompletowaniu pancerza wøasnego pomysłu można byłoby uzyskać nieco lepsze efekty, niż korzystając ze zbroi gotowej. Nie chodziło mi o zastąpienie pancerzy znalezionych, skompletowanych i pasujących nawet rozmiarem.

Ok, funkcjonowanie dwóch rywalizujących ze sobą odrębnych systemów obok siebie powoduje szereg problemów. Zakładam, że w Twoim pomyśle jeden system nie ustępowałby (mniej więcej) drugiemu pod względem mocy. Powoduje to tylko zamieszanie, bo gracz nie wie czy ma skupiać się na kompletowaniu uzbrojenia według jednego systemu czy drugiego. Dostaje przedmioty do tego i tego i nie może się zdecydować co ma robić. Teoretycznie te 2 systemy mogłyby funkcjonować obok siebie tylko wtedy gdyby jeden z nich (ten według Twojego pomysłu) byłby zbroją zaawansowaną. Na zasadzie, do pewnego momentu używasz zwykłych kurtek, a potem dostajesz pancerz epicki, do którego zbierasz modyfikacje. Mamy wtedy jasny przekaz dla gracza co powinien zrobić. Tylko znowu, musielibyśmy mieć troche więcej rodzaji podstawowych modeli niż 4 (nie mówię o typach)
 
Skoro powstało kilka pomysłów na modyfikowalne pancerze, to dorzucę swoje trzy grosze. Nie wiem czy taki pomysł już padł, nie czytałem całego tematu. Inspiracją były opętane bronie z gry Darksiders 2. Zbierało się tam tony losowo generowanego sprzętu, często zupełnie niepotrzebnego. Czasami trafiała się jednak opętana broń pozbawiona specjalnych właściwości, o niskich jak na ich poziom statystykach. Można jej było jednak przekazać niepotrzebny sprzęt. Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu (było ich łącznie 5) broń przechodziła na następny poziom. Podstawowe statystyki jak zadawane obrażenia ulegały zwiększeniu, można tez było wybrać jedną z własności wcześniej oddanej broni. Przy kolejnych ulepszeniach zwiększeniu ulegały wszystkie uzyskane wzmocnienia, o ile przekazaliśmy odpowiedni oręż. Pozwalało to uzyskać broń o pożądanych przez nas parametrach, której nie musieliśmy zmieniać jak skarpetek.

W Wiedźminie 3 widzę to tak, że gdzieś w początkowych etapach znajdujemy standardowy pancerz pozbawiony bonusów. W miarę zbierania kolejnych wdzianek możemy przekazać je naszej "opetanej zbroi", przez co ta zwiększa swoje statystyki obronne oraz może przejąć np. % obrony od ognia. Jeśli taki dodatek nam niepotrzebny, zwiększamy jeszcze bardziej podstawową obronę od obrażeń. Takich ulepszeń możemy zebrać np. maksymalnie 5.

Od każdej takiej oddanej zbroi/kurtki poza statystykami możemy otrzymać jakiś element wygladu - zmiana materiału, kawałek kolczugi czy naramienniki. Czy taki element byłby na sztywno związany z konkretnym bonusem - to już bym zostawił do wyboru twórcom.

Takie rozwiązanie, choć nieco skomplikowane pozwala skompletować własną zbroję o dowolnych parametrach, stale rozwijanych statystykach i wyglądzie. Dla osób narzekających na własnoręcznie robione wdzianka - kombinacji nie byłoby na tyle wiele, by z Geralta zrobić Jaskra. wiem, takie rozwiązanie nie powstanie, tylko spisałem mój pomysł.
 
Eskadro said:
Od każdej takiej oddanej zbroi/kurtki poza statystykami możemy otrzymać jakiś element wygladu - zmiana materiału, kawałek kolczugi czy naramienniki. Czy taki element byłby na sztywno związany z konkretnym bonusem - to już bym zostawił do wyboru twórcom.

Takie rozwiązanie, choć nieco skomplikowane pozwala skompletować własną zbroję o dowolnych parametrach, stale rozwijanych statystykach i wyglądzie. Dla osób narzekających na własnoręcznie robione wdzianka - kombinacji nie byłoby na tyle wiele, by z Geralta zrobić Jaskra. wiem, takie rozwiązanie nie powstanie, tylko spisałem mój pomysł.

Mogło by zaistnieć lecz w postaci systemu ulepszeń pozyskiwanych z rozmontowanych zbroi...

Trochę podobnie jak przy wyrobie zbroii Vranów...

Bądź wyboru dotyczącego przekształcenia skóry Kejrana...

(cytat do drugiej odpowiedzi)

Skoro powstało kilka pomysłów na modyfikowalne pancerze, to dorzucę swoje trzy grosze. Nie wiem czy taki pomysł już padł, nie czytałem całego tematu. Inspiracją były opętane bronie z gry Darksiders 2. Zbierało się tam tony losowo generowanego sprzętu, często zupełnie niepotrzebnego. Czasami trafiała się jednak opętana broń pozbawiona specjalnych właściwości, o niskich jak na ich poziom statystykach. Można jej było jednak przekazać niepotrzebny sprzęt. Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu (było ich łącznie 5) broń przechodziła na następny poziom. Podstawowe statystyki jak zadawane obrażenia ulegały zwiększeniu, można tez było wybrać jedną z własności wcześniej oddanej broni. Przy kolejnych ulepszeniach zwiększeniu ulegały wszystkie uzyskane wzmocnienia, o ile przekazaliśmy odpowiedni oręż. Pozwalało to uzyskać broń o pożądanych przez nas parametrach, której nie musieliśmy zmieniać jak skarpetek.

(cytat do drugiej odpowiedzi)

Zamiast zabaw opętańczych, można by do takiej formy rozwoju wykorzystać mutageny wszczepiane do organizmu Geralta.Zamiast broni mogły by one dotyczyć pojedynczej zdolności która zależnie od zsynchronizowanego z nią mutagenu mogła by uzyskać nowe właściwości i efekty...
 
Eskadro said:
W Wiedźminie 3 widzę to tak, że gdzieś w początkowych etapach znajdujemy standardowy pancerz pozbawiony bonusów. W miarę zbierania kolejnych wdzianek możemy przekazać je naszej "opetanej zbroi", przez co ta zwiększa swoje statystyki obronne oraz może przejąć np. % obrony od ognia.
Nie bardzo rozumiem. Na jakiej podstawie można "przekazać" te statystyki? To nie sztafeta. Mnie chodziło o aspekty wizualne, Mikiemu chyba też.


@ Arius

Jesteś fanem wielokropków?
 
Arius963
Masz tam opcję "cytuj wiele". :)/>
Btw. co to za moda pisać wielokropki na końcu każdego zdania? :p

EDIT: Vojtas. mnie ubiegł.

Co do Twojego pomysłu Eskadro nie przeszedłby, system fajny, ale nie wiem czemu nie pasuje mi do Łiczera, no a poza tym "trochę mocno" byłby zerżnięty.
 
Mengaard said:
Arius963
Masz tam opcję "cytuj wiele". :)/>/>
Btw. co to za moda pisać wielokropki na końcu każdego zdania? :p/>

EDIT: Vojtas. mnie ubiegł. />

Niedokończona/ urwana wypowiedź (podkreślona wielokropkiem) składnia do refleksji, odpowiedzi i uzupełnienia.

Pozwala zachować skromność i efekt nie wywyższania się w dyskusji lecz podkreślenia niższego miejsca w jej hierarchii.

Przy okazji pozwala także zachować sedno argumentów przez co można wykorzystać ich część a pozostałą całość zachować na przyszłość i dalsze wypowiedzi.

(W przypadku wykorzystania całego argumentu jego ponowne wykorzystanie wywołuje efekt powtarzalności i znudzenia wypowiedzią).

Dlatego właśnie wielokropki stają się powszechne u osób nieśmiałych lub nie chcących urazić nikogo w dyskusji bądź nie wiedzą czy wolno im się wypowiedzieć...
 
Ok, funkcjonowanie dwóch rywalizujących ze sobą odrębnych systemów obok siebie powoduje szereg problemów. Zakładam, że w Twoim pomyśle jeden system nie ustępowałby (mniej więcej) drugiemu pod względem mocy. Powoduje to tylko zamieszanie, bo gracz nie wie czy ma skupiać się na kompletowaniu uzbrojenia według jednego systemu czy drugiego. Dostaje przedmioty do tego i tego i nie może się zdecydować co ma robić. Teoretycznie te 2 systemy mogłyby funkcjonować obok siebie tylko wtedy gdyby jeden z nich (ten według Twojego pomysłu) byłby zbroją zaawansowaną. Na zasadzie, do pewnego momentu używasz zwykłych kurtek, a potem dostajesz pancerz epicki, do którego zbierasz modyfikacje. Mamy wtedy jasny przekaz dla gracza co powinien zrobić. Tylko znowu, musielibyśmy mieć troche więcej rodzaji podstawowych modeli niż 4 (nie mówię o typach)

W sumie przemyślałem ten system i dochodzę do podobnych założeń, tzn. takie komponowanie pancerza powinno być dostępne, w przypadku pancerzy czysto wiedźmińskich, które prawdopodobnie będą lepsze od innych (nie koniecznie w obronie, ale bonusach, jakie będą oferowały) gotowych pancerzy.
Gracz nie miał by wtedy żadnego problemu, gdyż taki pancerz byłby dużo trudniejszy do wykonania, a samo zdobycie elementów potrzebnych na jego wykonanie, wykluczałoby pominięcie przez niego drugiego systemu (coś na zasadzie kurtki Kruka, tylko bardziej zaawansowane). 4 modele w zupełności by wystarczyły, gdyż REDzi mają już prawdopodobnie zaprojektowane wiedźmińskie uzbrojenie, a te byłyby trudniejsze do zdobycia, lecz stosunkowo lepsze, a co za tym idzie, system taki zachęcał by gracza do większej eksploracji, czy robienia zadań pobocznych, bo nigdy nie wiadomo kiedy taki element pancerza wpadnie nam w łapki (znowu nawiązanie do kurtki kruka), do tego możliwość zmontowania takich pancerzy na kilka sposobów, dawałaby graczowi możliwość ich personalizacji.

Jedynym minusem takiego systemu, jest fakt że na początku gry, takiego pancerza sobie nie złożymy (chyba że wprowadzić u kowala (lub do znalezienia w świecie gry) coś na zasadzie zamienników, których możliwość odnajdywania, odblokowywałaby się co powiedzmy 15 poziomów postaci (5 razy na całą grę) i pozwalały na złożenie średniej klasy kurtki).

Dodał bym do tego opcję lekkiej modyfikacji pancerzy już istniejących, ale nad tym trzeba by jeszcze pomyśleć :p
 

Arraqnz

Guest
Z tego co wiem z filmu niegdyś udostępnionego na tvgry.pl, w grze mają znaleźć 3 rodzaje pancerzy: wiedźmińskie, ludzkie, "wyjątkowe";"legendarne"(?).

Jeśli każdy z tych rodzajów który zawiera powiedzmy 12 różnych pancerzy (zestawów kurtek, rękawic, butów, spodni itd.) będzie można wymieniać dowolnie to dochodzimy do tego, że już mamy system tworzenia własnego, komponowanego z różnych elementów które znajdziemy ubranka dla naszego wiedźmina.

Jeśli mamy 12 pancerzy na każdy rodzaj daje nam to 36 pancerzy. (12 rożnych kurtek wiedźmińskich, 12 różnych kurtek ludzkich, 12 różnych kurtek "wyjątkowych";"legendarnych" czyli razem 36 różnych kurtek; 12 różnych rękawic wiedźmińskich, 12 różnych rękawic ludzkich, 12 różnych rękawic ... itd.)

Każdy z tych pancerzy mogę dowolnie mieszać z tym co znajdę w trakcie gry; pancerz ludzki A, z rękawicami wiedźmińskimi C, buty ludzkie H, sznurówki wiedźmińskie D, hura, stworzyłem właśnie świetny pancerz, ubiór wiedźmina pozlepiany z różnych części tego co znalazłem nie koniecznie do siebie pasujących ale dający mi maksymalną ochronę na ten czas rozgrywki!
 

Arraqnz

Guest
SMiki55 said:
@Valkliv
A co z rękawami i karwaszami?
* wstaw w odpowiedni nawias interesujący cię element ubioru.

Oczywiście, że można dodać i rękawy i karwasze, jak czytałeś dokładnie to ja nawet sznurówki dołożyłem .
 
Przepraszam, że przeszkadzam w dyskusji. Mam pytanie: czy ta tajemnicza liczba zawarta w trailerze została rozszyfrowana?
 
Top Bottom