Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
A ja tam nie zważając na nic właśnie się zdecydowałem wspomóc CDP RED również swoimi zasobami i mam nadzieję, że od jutra będę szczęśliwym posiadaczem pewnej liczby akcji naszego studia. W końcu udało mi się znaleźć na to fundusze, szkoda tylko, że nie dwa tygodnie wcześniej. Dlaczego? Bo akcje poszły w górę ponad 1,5 zł przez 10 dni :).
 

Guest 3669645

Guest
https://twitter.com/Marcin360/status/572467275128840192



Wtorek, hajpu... Coś tam.
 
@Yakin a było kupować jak były po 10 zł ;P

No było, było. Tylko funduszy wtedy nie było :). Ale ten trend wzrostowy pokazuje, że nie tylko wśród graczy oczekiwania co do Wiedźmina 3 są ogromne. A przewidywania co do sukcesu gry zdecydowanie pozytywne. Mimo tych wszystkich teorii krążących ostatnio na forum o downgradzie, uproszczeniach dla casuali jeśli chodzi o mechaniki i co kto tam sobie jeszcze wymyśli. Ja ostatnio mam jakoś mniej czasu na pisanie na forum, ale śledząc na bieżąco czasem się nawet cieszę, bo do niektórych teorii spiskowych, które tu się ostatnio pojawiają nawet nie wiedziałbym jak się odnieść. Do tematu o grafice przestałem zaglądać nawet, po tym jak przeczytałem serię postów analizujących gęstość źdźbeł trawy i rzucanych przez nie cieni...
 
Znając życie zamieni się we "Wtorek, hejtu pełen worek" xD

Yhmm,
Spłynęła na mnie wizja przyszłości, oto CDPR ogłosi wszem i wobec, że optymalizacja jest na tyle sprawnie przeprowadzana, że do czasu premiery wymagania sprzętowe zalecane będą wyglądać tak, jak do tej pory przedstawiane wymagania minimalne i osoby, które były oburzone tak wysokimi wymaganiami, nagle zaczną się burzyć o to, że musieli wydać tak dużo "kafli" na upgrade sprzętu, "A tu co??! Okazuje się, że niepotrzebnie!! Skandal!!!".
Przypomina mi się powiedzenie "Daj polakowi sztabkę złota, to będzie narzekał, że ciężka" ;)
Dla co dumniejszych - Ten post był pisany z przymrużeniem oka i tak właśnie powinien być odbierany, peace :)
 
W weekend będzie działo się naprawdę sporo i dużo z tego będzie można zobaczyć online. Myślę, że max do 16 wrzucimy info o tym, co będzie na PAX East:)

A co z tym, czego nie będziemy mogli zobaczyć online? Zamierzacie nam to pokazać w inny sposób, np poprzez youtube, czy będzie to ekskluziw dla obecnych na Pax East?
 
Top Bottom