Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Załamujecie mnie tymi screenami i gifami. Jak pomyślę, że W3 mi na kompie pewnie na minimalnych za bardzo nie pochodzi, to mam zamiar się ciąć... xD
 
ser-ekxD said:
Załamujecie mnie tymi screenami i gifami. Jak pomyślę, że W3 mi na kompie pewnie na minimalnych za bardzo nie pochodzi, to mam zamiar się ciąć... xD
serek , zawsze można wziąć udział w konkursie cda i komputronika na nowy komputer , ja już się zastanawiam , co by tu wyskrobać jak się niema kasy na kompa lub ps4
http://www.cdaction.pl/news-35796/maly-komputer-na-wielkie-granie.html
 
Mój komp jest dziwny. To co powinno śmigać - czasem nie śmiga, a to, co w żadnym razie nie ma szans na to, by to jakkolwiek odpalić - lata jak ten Holender. :p/> Więc może i W3 jakoś pójdzie. Jednakowoż też zastanawiam się nad jakimiś konkursami
 
Teraz tak patrzę i faktycznie to jest gryf(nie wiem jak można tego stwora pomylić z mantykorą...). Wgl tylko mi trochę paszcza nie pasi, ale jest ok. W sumie w Heroes 3 też tak gryfy wyglądały, głowa orła, ciało lwa. Ciekawe jak będzie z tymi szponami, których podobno nie da się sparować, tak jak ciosu zadanego ogonem oszluzga.
 
Bo przecież wzmocnienie kolcze czy ze stalowej płyty, to były tylko nic nie znaczące elementy biżuterii. To, że nie były zwizualizowane, nie oznacza, że ich tam nie było i teraz właśnie jest okazja zobaczyć, jakby Geralt z czymś takim wyglądał.

@Nars
Ja rozumiem, że jeden obraz to tysiąc słów, ale to już nawet nie jest lakoniczność. W skrócie - nie łapię metafory.
 
raisond said:
To, że nie były zwizualizowane, nie oznacza, że ich tam nie było i teraz właśnie jest okazja zobaczyć, jakby Geralt z czymś takim wyglądał.

 
No masakra, wielki brat jest pod wrażeniem... Oj już się nie moge doczekać 7 grudnia. Ciekawe czy prezentacja będzie z wersji PC czy PS4, a może XBO bo to gala amerykańska, marketingowo taki ruch by spowodował pęd amerykanów po konsole. Las wygląda dla mnie jak żywcem wyjęte bagna z jedynki.
 
Narzekacie na zbroje, ale tak naprawdę to nic nowego - z tego co pamiętam, całkiem podobny design miały pancerze ukazane w "Podręczniku Głównym" wiedźmińskiej Gry Wyobraźni. Tylko mniej czerwone toto mogło być, bardziej zniszczone i asymetryczne, teraz Geralt wygląda jak jakiś najemnik...
 
Jedno słowo mi się nasuwa na to co zobaczyłem: WOW! i czekam na całość. No i ten lasek z chatką... czy nie przypomina wam się Wiedżmin 1 i nasz kochany dziadek ludojadek? :)
 
Tylko nie wiem, jak interpretować dziwne zbliżenie na plecy Geralta tuż przed zerwaniem się gryfa (?), wygląda to nienaturalnie
Też mnie to niepokoi. Wygląda to jakby coś było nie tak z kamerą. Jest jeden przeciwnik to kamera pokazuje na wprost. Tyle, że na wprost są plecy Geralta, więc nie widać za dużo tym bardziej, że dołożyli zbliżenie.

Do tego ta zbroja, a właściwie obie jakoś niezbyt przypadają mi do gustu. Po prostu nie pasują do Geralta.

Potwór to oczywiście Gryf lub coś gryfo-podobnego. Nie wiem skąd skojarzenie z harpią, czy mantikorą, różnice między tymi trzema da się zauważyć na pierwszy rzut oka.

Bagna i chata - coś cudownego. Swoją drogą przypomina klimacik jedynki. I tak ma być.
Za to drugie ujęcie - wg mnie jeszcze do dopracowania są te ruchy gryfa (jak się zniża z powietrza niczym samolot), też trochę nienaturalne.

Wszelka krytyka ludzi co do trailerów mam nadzieję, że pomoże REDom zauważyć pewne niuanse. W końcu ma to być dla nich motywujące, o ile czytają i uwzględniają nasze "narzekania". Mam nadzieję, że ten nowy trailer będzie równie dobry jak poprzedni, albo i jeszcze lepszy. Czekam ;]
 
Akurat gryfa to wolałym raczej spotkać na wyspach. Mało prawdopodobne jest występowanie takiego potwora na jeszcze niedawno cywilizowanych terenach.
 
Dokładnie, W1 i "dziadek ludojadek".
Kolejny urywek, kolejna burza (sezon burz, Sapek to przewidział), ta zbroja...
Ja wolę już chyba tę zbroję poprzednią niż to...
 
Chyba wygląd postaci, wielka zaleta W2, może być jakąś bolączką. Mamy dwie, żadna nie dorównuje tym z W2. Ta nowa to nie czasem przerobiona Zbroja Vranów/Drauga? Kolor mi też się nie podoba, przywołuje mi na myśl kompanię Pangratta.
 
frog67 said:
No masakra, wielki brat jest pod wrażeniem... Oj już się nie moge doczekać 7 grudnia. Ciekawe czy prezentacja będzie z wersji PC czy PS4, a może XBO bo to gala amerykańska, marketingowo taki ruch by spowodował pęd amerykanów po konsole. Las wygląda dla mnie jak żywcem wyjęte bagna z jedynki.
Zależy, czy się z kimś dogadali.
 
Mi się wydaje że ta zbroja jest związana z Redanią, jakiś Redański pancerz w stylu tego Kaedweńskiego z W2.
 
Jestem pod wielkim wrażeniem, od razu na przyszedł mi na myśl las na bagnach w Wiedźminie 1 Las jest mroczny, wspaniały , a gryf też niczego sobie :D
 
Top Bottom