Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
ser-ekxD said:
Zmieniona i wydoroślała Ciri po paru latach wróciła w czasy Geralta. Jaskier spotkał ją w jakieś karczmie (nie rozpoznali się) i nie zmarnował okazji. No i sprawa rozwiązana.

O! I to jest zmyślna teoria. Ale chyba kapkę później niż parę lat, bo Jaskra zdrowo by musiał los potyrać, coby go Cirilla nie poznała.

ser-ekxD said:
Talara grał Miłogost Reczek, który użyczył również głosu m. in. Vesemirowi (Wiedźmin 1 i zwiastun Zabijając Potwory) i baronowi Kimboltowi (Wiedźmin 2), a na tym lista postaci się nie kończy
Jak już pisałem wcześniej, większość aktorów odegrała kilka różnych postaci w tej serii i nie jest to nic dziwnego, ani w polskiej branży ani w zagranicznej.

O tym, że spora część aktorów podkłada głosy więcej niż jednemu z bohaterów, to ja wiem.
Niemniej nie uważam tego za niezbity i niepodważalny dowód braku możliwości ewentualnych powiązań, ani też dowód czegokolwiek innego.

Dlatego uważam, że doszukiwanie się jakiś teorii o powiązaniach Jakuba i Eredina na podstawie doboru aktora to maniactwo.

Widać jestem maniakiem. Chyba mi wolno?

Oczywiście nikomu nie zabraniam gdybania.

Można odnieść inne wrażenie.

@Jaskier, ale zaraz frustrować?
I to z powodu Macierewicza?
Wierz mi, jego nikt ośmieszać nie musi.
Sam czyni to najlepiej, a groźny jest co najwyżej dla otoczenia.
 
Można odnieść inne wrażenie.

Tylko uświadamiam ;) Na tym forum ludzie strasznie lubią się podniecać na zapas i potem zawsze wychodzi jak wychodzi. "Wrzucili nowy obrazek? Na pewno jutro dadzą gameplay, co najmniej dziesięć minut, jestem pewien!", a potem się okazuje, że to był ten jeden jedyny obrazek i nic więcej. "Będzie artykuł w magazynie XYZ! Na pewno podadzą masę nowych informacji, w ogóle zdradzą zakończenie, już nie mogę się doczekać!", a potem się okazuje, że dziennikarz widział to samo demo co wszyscy wieki temu i nic nowego nie napisał. "Vloger ABC napisał, że jedzie do siedziby CDP RED, na pewno nagra pół gry i wrzuci jutro na swój profil. O mamo, niech już będzie jutro!", a potem wychodzi na to że pokazali mu to samo co wszystkim (albo jeszcze mniej) i nie odpowiedzieli na żadne nowe pytania. "Jeden aktor podkłada głos pod dwie ważne postacie (i kilka innych przy okazji), to na pewno coś znaczy, musi być jakieś powiązanie, ależ się szykują zwroty akcji!", a potem się okaże, że to zwykły przypadek. Rozumiesz do czego zmierzam? :p
 
eustachyJ23 said:
O! I to jest zmyślna teoria. Ale chyba kapkę później niż parę lat, bo Jaskra zdrowo by musiał los potyrać, coby go Cirilla nie poznała.
Ojtam. Włosy przemalował, ciemno było, to go nie poznała.
 
W ostatnim wywiadzie z Marcinem Iwińskim, zamieszczonym w temacie z linkami, znajdują się dwa interesujące fragmenty:

- We’ll be announcing the editions when we begin the preorders in a couple of months.
- We’ll launch preorders at the same time that we announce the date. (datę premiery)

Poza tym, o wymaganiach:

I’ll just say that, if you remember when The Witcher 2 was launched and what it demanded from PCs then, you should expect something similar to that. If you have a one or two year-old PC - on average because people have different computers – it should run pretty good, but if you want to be the best guy in town, go and buy a new card [laughs]
 
Mam prośbę, mógłby ktoś przetłumaczyć najważniejsze pytania z odpowiedziami - byłbym bardzo zobowiązany :)

Dzięki :)
 
Up co do tej premiery i preorderu to już było dawniej wspomniane, że preorder i data wyjdą w tym samym dniu. Co do wymagań, hmmmm... brzmi ciekawie, skoro na 2 letnich pecetach ma wyglądać bardzo dobrze. Na starszych nie wiem jak będzie, bo nie mają DirectX11, a ten z tego co wiem będzie potrzebny do odpalenia gry.
 
BeksaLala said:
Up co do tej premiery i preorderu to już było dawniej wspomniane, że preorder i data wyjdą w tym samym dniu. Co do wymagań, hmmmm... brzmi ciekawie, skoro na 2 letnich pecetach ma wyglądać bardzo dobrze. Na starszych nie wiem jak będzie, bo nie mają DirectX11, a ten z tego co wiem będzie potrzebny do odpalenia gry.

Kluczowa informacja jest taka, że premiera gry oraz pre-ordery będą ogłoszone w ciągu 2 miesięcy.
 
Booraz said:
Kluczowa informacja jest taka, że premiera gry oraz pre-ordery będą ogłoszone w ciągu 2 miesięcy.
Eeee, no nie wiem... "couple" to "parę". W sensie para to dwa, ale nie wiem czy dokładnie o to chodziło.
 
maciekka09 said:
Eeee, no nie wiem... "couple" to "parę". W sensie para to dwa, ale nie wiem czy dokładnie o to chodziło.

Owszem, może to oznaczać 2 i pół miesiąca, może oznaczać 1.5 ale 4 czy 5 już raczej nie. Wtedy powiedziałby "in few months"
 
Booraz said:
Owszem, może to oznaczać 2 i pół miesiąca, może oznaczać 1.5 ale 4 czy 5 już raczej nie. Wtedy powiedziałby "in few months"
Jak już wchodzimy w terminy angielskie to jest jeszcze takie słówko: overinterpretation :D
 
maciekka09 said:
Jak już wchodzimy w terminy angielskie to jest jeszcze takie słówko: overinterpretation :D/>/>

Time will tell

Michax - okej, mój błąd, za około 2 miesiące, co ma zresztą sens (w tym czasie powinna zostać zaktualizowana strategia firmy)
 
Czyli marzec 2014 ;) To ciekawe co będzie w lutym ;)

Jeśli za ok. 2 miesiące wielkie ogłoszenie, to na pewno będzie jakaś konferencja :)

DOWN - Czasy się zmieniają, sytuacja wymaga jakiegoś wielkiego ogłoszenia :p Taaa... ok. 2 miesiące od 21 stycznia licząc to na pewno 4 kwietnia ;)
 
warzoch said:
Jeśli za ok. 2 miesiące wielkie ogłoszenie, to na pewno będzie jakaś konferencja ;)/>

Wiosenne konferencje CD Projekt miał na początku kwietnia. W tym roku pewnie też tak będzie. Obstawiam 4 kwietnia.
 
Top Bottom