Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Dobra, zaczynam prace. Skoro Redania wyrzeka się Geralta...



Dotacje mile widziane. ;)
 
Nie wiem jak wy ale jeżeli ma być to "ostatnia gra o wiedźminie" to jak dla mnie powinni ją dopieścić ile się tylko da nawet kosztem wydania jej w 2015r. :)/>

Mario092m said:
Dobra, zaczynam prace. Skoro Redania wyrzeka się Geralta...



Dotacje mile widziane. ;)/>
Słyszałem, że ciąg jest w kominie więc może spróbuj tam poszukać :p/>

EDIT: Proszę o scalenie, zapomniałem się, że na tym forum jest opcja edycji szczerze prepraszam :)/>
 
Obyście nie musieli wydawać znowu Edycji Rozszerzonej do Wiedźmina 3. Dajcie z siebie wszystko. :)
 
MM360 said:
Ulepszony system walki pozwoli graczom poczuć się jak prawdziwy łowca potworów i wykorzystywać wiedźmińskie zmysły oraz umiejętności walki mieczem, by przetrwać w niebezpiecznym świecie podczas poszukiwań ukochanych osób.


Hm... liczba mnoga utwierdza nas w przekonaniu iż nie odnajdziemy jedynie Yennefer ...
 
Uff dobrze że nie było końca świata.
Mam nadzieje że w Wiedźminie 3 będzie czuć ten specyficzny słowiański klimat, który był odczuwany w 1 części a w drugiej go niestety zabrakło.
 
smokingjesus said:
No fajnie, cieszę się bardzo, ale kiedy dwójka będzie poprawiona, żeby nie cięła na laptopach?
Wtedy, kiedy laptopy się poprawią, żeby dwójka się na nich nie cięła..? ;)/>
 
smokingjesus said:
No fajnie, cieszę się bardzo, ale kiedy dwójka będzie poprawiona, żeby nie cięła na laptopach?

Cześć, GBF. :)
Na to bym nie liczył już teraz. :p
 
To co dzisiaj przeczytaliśmy na choćby gramie, nie jest pełną zapowiedzią W3 z gazety GI ? :)

Przeczytałem news na stronie GI i mam mętlik w głowie :)
 
Ech... Ostatnia...
Tylko błagam, zróbcie trudną grę, nie to, co druga część.... Dziękuję ;)/>

PS: Mam nadzieję, że to będzie gra z kampanią na min. 120h i wieloma, wieloma dodatkami :D/>
Pozdrawiam!
 
Top Bottom