Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
To największy błąd jaki by mogli zrobić - za dużo mówili o ich kolekcjonerskim aspekcie i unikalności - ja bym się czuł oszukany wtedy.
Ile wyprodukowali/wyprodukują kolekcjonerek to tylko REDzi wiedzą. Chyba, że coś przeoczyłem i podawali ile mają zamiar wyprodukować Wiedźmina 3 EK.
 
A tak BTW zamówiłem EK na PC, a teraz wiem, że będę grał na PS4 i mam ból... pisałem do cdp.pl czy nie da raady wsadzić wersji PS4 do pudełka z PC ale napisali, że niet. Teraz więc muszę kupić EK na PC i zwyklą wersję na PS4

Dlatego też, fajnym pomysłem błysnęli twórcy bodajże DA:I - tam pudełko kolekcjonerskie jest jedno, dla wszystkich platform, a gra w pudełku standardowym, na konkretną platformę jest dosztukowywana w takim plastikowym pojemniczku. Pomysł, w mojej ocenie, genialny w swej prostocie.

PS. Co nie zmienia faktu, że zawartość tej kolekcjonerki to porażka ;)
 
Dlatego też, fajnym pomysłem błysnęli twórcy bodajże DA:I - tam pudełko kolekcjonerskie jest jedno, dla wszystkich platform, a gra w pudełku standardowym, na konkretną platformę jest dosztukowywana w takim plastikowym pojemniczku. Pomysł, w mojej ocenie, genialny w swej prostocie.
Ale co za różnica, która gra będzie w środku? Sprzeda wersję na PC, a kupi na PS4, po co się wymieniać kolekcjonerkami?
 
Ale co za różnica, która gra będzie w środku? Sprzeda wersję na PC, a kupi na PS4, po co się wymieniać kolekcjonerkami?

Ot choćby taka, że gdyby zastosowano system bioware, wersję zmieniłby przed wysyłką bez problemu, nie kłopocząc się sprzedażą wersji pecetowej. I za przesyłkę by nie płacił, bo kolekcjonerka wysyłana jest za free (a raczej wliczona w cenę), a wersja standardowa już nie.
 
Standardowa też jest z free wysyłką na cdp.pl, i to ze steelbookiem. Więc zamówi sobie edycję na PS4, zostawi steelbooka, a sprzeda wersję na PC.
 
Z tym, że po co kombinować, kupować 2 wersje gry, skoro możnaby to po prostu wygodniej zrobić? Gdyby zbiorczy box był uniwersalny, wystarczyłoby wyjąć wersję pc, wsadzić PS4 i tyle.
 
Ci którzy nie załapali się na kolekcjonerkę, głowa do góry. Bankowo wiele miejsc na nią się zwolni. Różne bywają sytuacje. Ja swoją na PC będę sprzedawał i zamawiam standard na PS4. Szkoda mi ale tak wyszło :(
 
Ci którzy nie załapali się na kolekcjonerkę, głowa do góry. Bankowo wiele miejsc na nią się zwolni. Różne bywają sytuacje. Ja swoją na PC będę sprzedawał i zamawiam standard na PS4. Szkoda mi ale tak wyszło :(
Raczej nie zwolni się dużo - wiele osób raczej kupi i na allegro sprzeda. Pytanie ile trzeba będzie zapłacić na allegro za taką kolekcjonerkę na PC
 
Ci którzy nie załapali się na kolekcjonerkę, głowa do góry. Bankowo wiele miejsc na nią się zwolni. Różne bywają sytuacje. Ja swoją na PC będę sprzedawał i zamawiam standard na PS4. Szkoda mi ale tak wyszło :(
Ale przecież możesz sprzedać samą grę na PC, kupić na PS4, a resztę kolekcjonerki sobie zostawić.
 
Znaczy zamówioną masz kolekcjonerkę na PC. Do tego zamawiasz standard na PS4 i po otrzymaniu obu wersji, wyciągasz grę w wersji PC z pudła i wystawiasz na allegro, a standard w wersji PS4 wkładasz do pudła z kolekcjonerki PC i masz kolekcjonerkę PS4. Voila!
 
Może mi ktoś powiedzieć ile może być warty szacunkowo sam steelbook?

Nie mam pojęcia ale wiem, że dowiesz się po premierze :D Stosunkowo wydaje mi się, że nie wiele osób będzie sprzedawać EK na części, a jeśli nawet to myślę że poniżej 50zł na 100% nikt tego nie sprzeda. Ciężko będzie go znaleźć w normalnej cenie. Bo większość steelbooków można kupić właśnie do 50 - 60 złotych :)
 
Top Bottom