Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Jak to kobieta, najpierw nakupi różnych rzeczy, a później nie używa, leży i sie kurzy:p Ja np. w mieszkaniu nie mogę okna otworzyć bo na każdym parapecie jakieś pierdolety leżą. Jakbym wiedział to bym zamontował okna bez możliwości owierania, byłoby taniej.
 
Może zapomniała, że kupiła xD
Wiesz ...kobiety w szale zakupów potrafią o reszcie zapomnieć hahah pudło może za małe i nie widzi, postaw gdzieś wyżej xD
 
Jak nie korzysta to niech sprzeda bo znam wiele osób którzy dali by się pokroić by dostać ek ale nie zdążyli zakupić..ja na szczęście mam swoją sztukę i jest to moja perełka wśród gier :D
 
Przydałoby się wydać osobno Karty do gwinta, z pewnością bym kupił taką talie :D Aż zazdroszcze tym którzy kupili EK na xboxa.
 
@Ukash, orientujesz się może czy jest to już szablon gotowy do wydruku czy też trzeba pościągać karty i je skleić w jakiegoś PDFa czy cuś?
 
@HuntMocy to są tylko gołe i pojedyńcze pliki. Przeskalowanie , spasowanie i przygotowanie do druku trzeba wykonać samemu.
Nie posiadam "szablonu" , sam dopiero mam zamiar wziąć się za to.
 
Szkoda, zwłaszcza że i tak straszna fuszerka, bo karty są źle przycięte w lewym, górnym rogu.


 
Ja mam w formacie pdf wszystkie 4 talie razem z rewersami .Jeden gościu wrzucił na jakiś serwer i zalinkował na FB
View attachment 24364
Jak ktoś chcę mogę poszukać linka albo i wrzucę gdzieś na darmowy serwer.
 

Attachments

  • Ashampoo_Snap_2015.09.08_23h31m10s_001_.jpg
    Ashampoo_Snap_2015.09.08_23h31m10s_001_.jpg
    352.3 KB · Views: 44
Top Bottom