Wiedźmin 3 - muzyka

+

Wiedźmin 3 - muzyka


  • Total voters
    570

Guest 3669645

Guest
Nikt nie nagrał? Zgłaszam sprawę do prokuratury.

 
WOW !!! Dzięki za info o tej muzyce :D Pobrałem planszówkę, zagrałem i... własnie słucham sobie utworów, które na 100% pochodzą z W3. Na razie słyszałem czyste i pełne wersje muzyki granej przez grajków przed gospodą w Novigradzie oraz ze sceny z Johnnym. Obie MIAŻDŻĄ :D OOOO, a teraz właśnie włączył się główny motyw w aranżacji z Q&A :D :D :D rany rany rany jakie to jest epickie !! Mam nadzieję że będzie można te utwory skądś pobrać...
 

Guest 3669645

Guest
@solan7 Nie pomagasz :p

Dobra, ściągam tą całą planszówkę i sam nagram. Tyle poświęceń dla paru minut muzyki, ech :p
 
Last edited by a moderator:
To jest jakaś magia... normalnie słucham i nie wierzę :p Od dobrej godziny wsłuchuję się w nowe utwory... @adventus, jeśli chcesz nagrać muzykę to mała podpowiedź - inne utwory lecą podczas chodzenia po planszy, inne podczas walki a jeszcze inne podczas sięgania po karty. Tak mi się przynajmniej wydaje.
 

Guest 3669645

Guest
jeśli chcesz nagrać muzykę to mała podpowiedź - inne utwory lecą podczas chodzenia po planszy, inne podczas walki a jeszcze inne podczas sięgania po karty. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Hm. Dzięki, pokombinuję :p Właśnie nagrywam, ale już natknąłem się na irytujacy problem -Efekty dźwiękowe z gry i powiadomień. Nie ma żadnych opcji by wyciszyć te efekty a zostawić tylko muzykę.

Ale chyba sobie z tym jakoś poradzę. Zauważyłem że jak minimalizuję grę to leci tylko muzyka :D

EDIT: Rzeczywiście, sporo tego. Już mam nagrany czysty kawałek z bagien.
EDIT2: Kurczaki, ale to jest zacne.
EDIT3: O, kawałek grajków spod karczmy z Dijkstrą :p
 
Last edited by a moderator:
Hm. Dzięki, pokombinuję :p Właśnie nagrywam, ale już natknąłem się na irytujacy problem -Efekty dźwiękowe z gry i powiadomień. Nie ma żadnych opcji by wyciszyć te efekty a zostawić tylko muzykę.

Ale chyba sobie z tym jakoś poradzę. Zauważyłem że jak minimalizuję grę to leci tylko muzyka :D

EDIT: Rzeczywiście, sporo tego. Już mam nagrany czysty kawałek z bagien.
EDIT2: Kurczaki, ale to jest zacne.
EDIT3: O, kawałek grajków spod karczmy z Dijkstrą :p

Jak nagrasz to wrzucaj śmiało :D
 

Guest 3669645

Guest
A nie ma tych plików zwyczajnie w grze dostępnych?
Grzebałem w folderze gry, niestety wszystko jest spakowane w jakieś dziwne archiwum, które nie sposób otworzyć (a przynajmniej ja nie wiem jak). Więc nagrywam konwencjonalnie :p

EDIT:

Okej. Oto 6 utworów które udało mi się zgrać z planszówki, mam nadzieję, że żadnego nie pominąłem. Jeśli tak, to jeszcze będę grał i zgrywał :p

Jako że nie znamy tytułów tych utworów to po prostu je ponumerowałem.





[video=youtube;smb-5oOh5GY]https://www.youtube.com/watch?v=smb-5oOh5GY[/video]

Tutaj ostatni kawałek z Novigradzkiej karczmy:
https://www.youtube.com/watch?v=qdedxC6l6qY

@P ATROL Bawiłem się godzinę w tym Adventure Game, robiłem różne czynności, to wszystko co mi się odtworzyło. No, ale jutro zagram jeszcze kilka partyjek z włączonym nagrywaniem, nie spocznę dopóki nie nagram wszystkiego :p

Nagrywam za pomocą audacity.
 
Last edited by a moderator:
Jeszcze kilku brakuje, dwóch na pewno(motyw z W1 wyłapię z kilometra). :p Wspaniała robota.
@adventus czym nagrywasz?
 
Last edited:
Dzięki wielkie. Przesłuchałem dwukrotnie, bo za pierwszym razem nie pojawiło się oczekiwane wniebowstąpienie w towarzystwie aniołów, za drugim zresztą też nie. Przypuszczam jednak, że ta muzyka bardziej się broni w połączeniu z obrazem. Niektóre soundtracki da się słuchać jako odrębne albumy, ten jest chyba bardziej jednak ilustracyjny. Przejrzałem kilka recenzji bety i ludzie zwykle zwracali uwagę na wysokiej jakości muzykę. Widocznie więc jest ponadprzeciętna w swym rodzaju. Ale na mnie spodziewanego wrażenia niestety nie zrobiła.
 
Last edited:

Guest 2686910

Guest
Brakuje mi jakichś rockowych kawałków. Podobnych do tych, które były w W1 podczas walk.
Uchowaj Boże. Sam bardzo doceniam muzykę rockową/metalową, ale akurat ona w W2 pasowała mi do gry jak pięść do nosa.
Nie mógłbym być bardziej zadowolony z tego, w jaką stronę idzie muzyka.

Edit: Czekaj, nie doczytałem. W W1?
...
<wrzuca płytkę z soundtrackiem do odtwarzacza>
 
Savolla, Azar i Magister, wtedy chyba leciała elektryczna gitarka. Nie było to złe, ale kierunek obrany w W3 bardziej mi się podoba.
 
Top Bottom