Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

+

Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

  • Nowy trailer

    Votes: 59 37.3%
  • Nowy gameplay

    Votes: 40 25.3%
  • Nic

    Votes: 14 8.9%
  • Stary 35min gameplay z mongolskim dubbingiem

    Votes: 39 24.7%
  • Inne

    Votes: 6 3.8%

  • Total voters
    158
Status
Not open for further replies.
Co do głosowań i ankiet wszelakich - w ankiecie u góry tematu oddałem głos na mongolski dubbing. Miło, że o mnie pamiętaliście, układając propozycje :)

Aczkolwiek brakuje podpunktu "gnomy, pokera, cykl dobowy i działanie novigradzkich kantorów".
 

Guest 3669645

Guest
Tracimy przewagę. Na razie remis 43% - 43%, jak wspominałem nietopyrz nocą żeruje.

Została ostatnia doba głosowania, dajmy z siebie wszystko.
 
Ostatni raz przypominam o wysyłaniu mi avatarów na PW (wiem, nudny jestem), bo dzisiaj jest termin w którym trzeba to skończyć. (Materiał zrzucający kaski z głów [który i tak obejrzę dopiero w sobotę rano] jest tego wart).
 
Hold your ground, hold your ground! Sons of Gotham, of Temeria, my brothers! I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields, when the age of men comes crashing down! But it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good Earth, I bid you vote, Men of the forum!

---------- Updated at 09:25 AM ----------

Przewaga jest malutka, to tylko jeden procent, a oni już śpią, dzisiejszy dzień to czas na nabicie 3 procent przewagi. Działamy.
 
Odkąd powstał FB po raz pierwszy żałuje ze go nie mam (ale tylko troszke :) )

Twittera można założyć zagłosować i zdezaktywować / usunąć zaraz po wynikach :)


Niestety, na lepszy marketing zabrakło mi budżetu :troll:


Udostępniłem na fejsie twój twór motywacyjny :p Panowie i Panie nie lenić się tylko udostępniać :D

@Michal Janczewski - newslettera ze screenem i linkiem oraz prośbą oo głosy wyślijcie :D
 
No to mamy 44% do 43% dla batmana trza się sprężyć macie jakiegoś asa w rękawie by wspomóc wieśka ;)?
 
Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że do północy.

Swoją drogą, ciekawe, czy taka frekwencja będzie kiedykolwiek na polskich wyborach. Każdy tak ładnie głosuje, namawia innych. Aż miło. :D
Wygramy. :D (Choć to i tak nie jest takie istotne - chcę już luty).
 
Last edited:
Jak by zaliczało kilka czy kilkanaście głosów 1 osoby to bym zagłosował 1270 razy no , ale raczej tylko 1 zalicza nie więcej chociaż nie jestem pewny ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom