Wiedźmin 3: świat

+
Jedno to sama animacja picia eliksirów- a raczej jej brak-, a drugie...czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego efekt wypicia tzw"superior swallow", która jest chyba jeszcze lepsza od ulepszonej Jaskółki w gameplay`u z bagien trwa 1 minute :D
Masakra...

---------- Zaktualizowano 21:36 ----------

Sory. Powaliły mi się zakładki. Pewnie zaraz dostane uwagę od moderacji ;/. Umieściłem to samo pytanie w wątku alchemia ;p
 
Nie wiem czy dobrze zobaczyłem, ale miejsce gdzie stoi Geralt na początku nowego gameplayu jest chwile dalej od przewróconej karawany, którą chyba nawet z tamtego miejsca na początku widać, tam trochę dalej. Później Redzi robią cięcia i słońce się zmienia, jednak tak naprawde ta jaskinia jest bardzo blisko wioski. A pod koniec, kiedy Geralt zjeżdża z tej górki, po lewej widać wiatrak, prawdopodobnie z tej wsi w której dostał zadanie ;)
 
Wiatraków jest kilka, bo wioska z najnowszego gameplay'a nie jest tą z trailera na VGX, chyba że przeszła taką metamorfozę. Młynów/wiatraków może być kilka na tak dużą mapę..
 
Czyli świat gry jest niewielki ? ;)

No nie wiadomo do końca jak to z tą wielkością, skoro, jeżeli dobrze widzę, ta karawana znajduje się chwile za wioską :p
@Michaxx Wiem że wiatraków będzie więcej. Ale pod koniec gameplayu to jest ten z owej wioski, jestem prawie pewien. :p Zobacz na początek, trochę dalej na drodze widać prawdopodobnie ową karawanę :) Czyli Geralt później idzie w górę od niej, do jaskini, po czym zjeżdża wprost do wioski zapewne :)
 
No to w sumie dobrze, że wszystko jest w koło komina. Dla mnie jest to logiczne, że ludzie z wioski mają problemy w "pobliżu". To nie dorzeczne jak jest w przypadku innych gier, że dostajesz zadanie i musisz lecieć przez pół świata "po ziółka". Czytałem ostatnio reakcje jakiegoś gościa, co do wielkości świata i mówił, że świat jest mega wielki.
 
Tak tylko nie wiedzieć czemu ,Redzi robią jakieś cięcia i specjalnie idą na około, chociaż od tej wioski wystarczyło znowu zejść,i juz jesteśmy prawie przy karawanie która zaginąła chwile przed wioską ;)
 
@Rhobar999 Ale Redzi specjalnie pocięli tak ten fragment. Bo tak naprawdę karawana leży chwile za wioską (widać ją na początku) A sama jaskinia jest niedaleko w górę od wioski ;) A mamy cięcie, zmianę pory dnia, chociaż to miejsce znajduje się obok wioski ;)
 

Attachments

  • bbbbbbbbbbbbbb.jpg
    bbbbbbbbbbbbbb.jpg
    318 KB · Views: 52
To będzie raczej oficjalna mapa ;) Ostatnio podczas Gameplaya Arek grę nazwał jako Królestwa Północy, może to zbieg okoliczności (spójrzcie po lewej u góry) na mapie :)
 
Mam nadzieję, że to raczej coś na kształt substytutu mapy, taki poglądowy schemat, bo z choć przybliżoną geografią tych ziem ma to mało co wspólnego.
 
Jeśli to jest cała mapa. to mamy chyba potwierdzone że Gors Velen się w grze nie pojawi.

Fajnie bo widać nazwy geograficzne obszarów, tylko ciężko większość odczytać. Może komuś się uda ?

To jest chyba ta sama mapa, co ta z kolekcjonerki, jeśli tak to na interze ktoś odczytał wszystkie nazwy.
 
Top Bottom