Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
To jest oryginalna wersja tej fotki:


A tutaj więcej z tej sesji -> CLICK
Sam kiedyś myślałem, że to z jakiegoś filmu post apo czy coś, ale zostałem wyprowadzony z błędu przez iris :p
 
Tak swoją drogą, w ramach promocji Zabójców Królów mieliśmy Triss w Playboyu, może przy okazji Dzikiego Gonu Geralt bez koszuli trafi na okładkę Men's Health? Dorzucić do tego jakiś bzdurny artykuł w stylu "Jak dobrze wyglądać po dziewięćdziesiątce? - porady fachowca" ;>
 
Tak swoją drogą, w ramach promocji Zabójców Królów mieliśmy Triss w Playboyu, może przy okazji Dzikiego Gonu Geralt bez koszuli trafi na okładkę Men's Health? Dorzucić do tego jakiś bzdurny artykuł w stylu "Jak dobrze wyglądać po dziewięćdziesiątce? - porady fachowca" ;>
Ja bym wolał promocję w innych czasopismach, pomysł z Triss mi się nie spodobał.
 
Ktoś pisał, że Geralt ma cofniętą szczękę? Śmiem wątpić, dla dociekliwych ostatnia scena gameplayu z Johnnym.
 
A to nie jest staruszek drzemiący na wozie i oczekujący na przejazd traktem zablokowanym przez mantikorę? Ten wyglądający na nieżywego?
 
Ludzie mówili, że Geralt ma WYSUNIĘTĄ szczękę, na pewno nie cofniętą. Porównywany był do zacnego rodu Habsburgów. Jednak jeśli chodzi o moje zdanie, to Gerwant ma zostać taki, jaki jest. Z wysuniętą szczęką. Wygląda ge-nial-nie. :D
 
Czasami zastanawiam się czy dla niektórych ważniejszy jest każdy szczegół modelu Geralta, którego ewolucja z W1 do W2 poszła w bardzo dobrym kierunku (no może poza zbyt ciemnym kolorem włosów i czarnymi włoskami na brodzie, co zresztą już poprawiono) od np. kluczowych elementów rozgrywki takich jak system walki czy alchemia, które są coraz bardziej uproszczone. W jednym aspekcie nie można nic zarzucić CD-Projekt Red a jest to oprawa graficzna (no może poza brązowymi włosami Yennefer i Ciri przypominającej z profilu Triss ;)).
 
Last edited:
Czasami zastanawiam się czy dla niektórych ważniejszy jest każdy szczegół modelu Geralta, którego ewolucja z W1 do W2 poszła w bardzo dobrym kierunku (no może poza zbyt ciemnym kolorem włosów i czarnymi włoskami na brodzie, co zresztą już poprawiono) od np. kluczowych elementów rozgrywki takich jak system walki czy alchemia, które są coraz bardziej uproszczone. W jednym aspekcie nie można nic zarzucić CD-Projekt Red a jest to oprawa graficzna (no może poza brązowymi włosami Yennefer i Ciri przypominającej z profilu Triss ;)).
Tak, dla niektórych jest ważniejszy. Bo jedni grają dla walki, inni dla fabuły, inni dla pochodzenia po świecie, inni z jeszcze innych powodów. Niektórzy użytkownicy w ogóle nie chcieli walki w Wiedźminie.
 
Tak swoją drogą, w ramach promocji Zabójców Królów mieliśmy Triss w Playboyu, może przy okazji Dzikiego Gonu Geralt bez koszuli trafi na okładkę Men's Health? Dorzucić do tego jakiś bzdurny artykuł w stylu "Jak dobrze wyglądać po dziewięćdziesiątce? - porady fachowca" ;>

Raczej nie... Bo nikomu nie zalecałbym stosowania różnorakich "chemikaliów" na pobudzenie, nie wspominając w ogóle o powiedzmy "chemicznej" kastracji... Chyba, że brak stresu ewentualnej "wpadki" oraz latanie z kosą i siekanie tych "złych" nazwali byśmy zdrowym podejściem do życia ;)
 
@solan7 oczywiście przejęzyczenie, chodziło mi o wysuniętą szczękę :p Otóż nie jest wysunięta bardziej niż w W2, może broda albo mimika sprawia nieraz takie wrażenie.
 
Tak, dla niektórych jest ważniejszy. Bo jedni grają dla walki, inni dla fabuły, inni dla pochodzenia po świecie, inni z jeszcze innych powodów. Niektórzy użytkownicy w ogóle nie chcieli walki w Wiedźminie.
O ile jestem wstanie zrozumieć dwa pierwsze powody to trudno nie odnieść wrażenia absurdalności reszty zdania.
 
Top Bottom