Wiedźmińskie ciuchy

+
Też dzisiaj to znalazłem na allegro tej samej firmy. Powiem Ci, że takie koszulki sprzedawali na giermaszu na PGA za 70zł.
 
Znając ceny marek street wearowych w Polsce to wcale droga nie jest.
Można powiedzieć, że ogólnie przyjęta cena za fajną jakość i markę. Gdyby było 2XL to może bym się pokusił. :p
 
Zajmujemy się:) Natomiast prawda jest taka, że chcemy to zrobić bardo porządnie, a to wymaga czasu. Zależy nam na tym, żeby zarówno materiał jak i wzory były najwyższej jakości.

Nie, no - spoko. Tłum przed wejściem się kłębi, grubą kasą rzuca w okna żądając koszulek i wiedźmińskich gadżetów, a oni - jako dziewcę jesce nie rusane - boją się sklep otworzyć i mamonę kosić. Po premierze, to ludzie będą grać, a nie szukać sklepu. Tym bardziej, że rzesza ludzi obwieszona medalionami, przyklejająca naklejki gdzie popadnie oraz chwaląca się innymi wiedźmińskimi duperelami mieć może zauważalny wkład w reklamę gry jeszcze przed jej premierą. I do tego nie dość, że reklamę nic nie kosztującą, to jeszcze przynoszącą zyski. Białorusini z Wargaming.net ze swoim WoT już dawno wyzbyli się skrupułów i doją, ile wlezie.
Jeśli jest jakiś błąd w moim rozumowaniu, to niech mnie ktoś z niego wyprowadzi.
 
Generalnie błędu nie ma i masz całkowitą racje. Obawiam się tylko, że przed premierą otworzenie takowego sklepiku przez Redów może mieć inne uboczne skutki. Po pierwsze żeby otworzyć takowy sklepik trzeba mieć co w nim sprzedawać, a obawiam się że w tej chwili cała energia, czas i kasa leci na poczet W3 i nie ma po prostu możliwości aby zajmować się zbieraniem asortymentu czyli jakichś ciuchów naklejek gadżetów wszelkiej maści itd w masowych ilościach do sklepiku. Z resztą nawet jeśli chcieli by sprzedawać gadżety, które powiedzmy że już posiadają to za pewne są to zbyt małe ilości. No i pojawia się jeszcze kwestia jakichś umów z wydawcami czy choćby nawet z takim Microsoftem, który ma ekskluzywnie mapę i gwinta. Pojawienie się dajmy na to tych dwóch rzeczy przed premierą w sklepiku złamało by umowę a co za tym idzie kara finansowa. Z resztą pojawienie się jakiejkolwiek rzeczy z tych które występują w kolekcjonerkach przed premierą podniosło by pewnie larum, że w chwili premiery posiadacze kolekcjonerek nie mają nic kolekcjonerskiego bo gadżety można było ogólnodostępne nabyć przed premierą.

Oczywiście te argumenty mogą być całkowicie oderwane od rzeczywistości :). No ale być może coś w nich jest. Tak czy inaczej ja też już od dawna czekam na takowy sklepik i doczekać się nie mogę :).
 
[...] Z resztą pojawienie się jakiejkolwiek rzeczy z tych które występują w kolekcjonerkach przed premierą podniosło by pewnie larum, że w chwili premiery posiadacze kolekcjonerek nie mają nic kolekcjonerskiego bo gadżety można było ogólnodostępne nabyć przed premierą. [...]

Ja nie mówię o tym, by w sklepiku oferowano elementy składowe wydania kolekcjonerskiego. Te powinny być dostępne tylko i wyłącznie w kolekcjonerkach. Ale z tego, co mi wiadomo, koncepcji figurek było kilka i te niewykorzystane w EK mogłyby ozdobić półki sklepiku. Do tego koszulki, naklejki, plakaty, medaliony, pejzaże, kubki, elementy codziennego użytku zaopatrzone w logo, itp, itd... Co ich powstrzymuje przed wprowadzeniem na rynek serii napojów energetycznych "Jaskółka", "Puszczyk", czy napoju izotonicznego pomagającego w ciężkich chwilach na drugi dzień po przepiciu, a noszącego nazwę "Żonine Łzy"? Bethesda tak zrobiła z "Nuka Colą" (była nawet wersja "Quantum"), więc co stoi na przeszkodzie?
 
czy ktoś może kupił tę koszulkę za 69zł z agito? interesuje mnie jakość wykonania, materiał i zachowanie po praniu ;)
najlepiej jakieś real photo by się przydało .
 
Ja bym kupił, gdyby była S-ka :p
#problemyniskichludzi

Co do sklepiku, to bym miło w nim widział tą figurkę, której jeden dziennikarz urwał rękę, a ktoś inny przerobił w niej Geralta na farmera.
 
Te ciuchy mustera to wg mnie totalna lipa, bardziej pasują do serii AC niż Wiedźmina. W dodatku cena tak przegięta, że szkoda gadać...

Czekacie ze sklepem, bo chcecie dobrej jakości? Dobrą jakość zapewni wam każda porządna pracownia. My zamawialiśmy koszulki dla drużyny, za 10 sztuk daliśmy coś koło 300-400zł, gramatura 250 i świetnej jakości nadruk, nie spierają się kolory, zachowuje sprężystość. Więc nie mówcie, że nie macie możliwości zapewnić dobrej jakości produktu, szczególnie, że wasze koszulki poszłyby za 2x większą cenę ;)
 
Też to od kilku dni śledzę. To konto sklepu agito.pl, który chyba wykorzystuje bez wiedzy CDP fakt nieistnienia oficjalnego sklepu. Około tygodnia temu oferowali trzy nowe wzory wiedźmińskich puzzli (są pokazane w "Wiedźmin 3 w mediach"). Zastanowiło mnie to, bo tylko oni je mieli więc wysłałem zapytanie czy to oficjalne i odpowiedzi jak do tej pory nie otrzymałem, a puzzle chyba przedwczoraj zostały wycofane ze sprzedaży. Zastanawiam się jak by się tłumaczyli gdybym je kupił i za nie zapłacił. Widocznie ktoś (czytaj CDP) musiał zareagować, bo puzzle albo niebyły oficjalne a wykorzystywały zastrzeżone loga i wzory, albo nie zostały jeszcze ogłoszone, a agito się wyrwało ze sprzedażą. Szkoda, bo wszystkie poprzednie wiedźmińskie puzzle mam już ułożone i przygarnąłbym nowe:)
 
Hmm, przed chwilą się ucieszyłem, bo możliwość zakupienia koszulki z W3 w tak niskiej cenie bardzo mi się spodobała, ale jak na razie zbyt podejrzane toto jest ;P Ten niby Oficjalny sklep Wiedźmin jak na razie nie ma ani jednej transakcji i komentarza na allegro, więc śmierdzi mi to jakąś podpuchą. Zobaczę, jak to się rozkręci, ale jak wspomniałem, taką koszulkę chętnie bym przygarnął do swojej kolekcji ;P
 
Koszulkę, rzecz jasna, i ja chętnie bym przygarnął, ale ten sklep i dla mnie mocno podejrzanie wygląda.
 
Agito to dobry sklep, i jeśli coś takiego robią to faktycznie muszą mieć aprobatę RED-ów. Inna rzecz, że 70 zł za zwykły, chiński t-shirt to wcale nie jest mało... Licencjonowane koszulki np. w House czy Cropp kosztują ok. 50 zł i uważam to za max. cenę dla takiej koszulki.

A co do tych nowych rodzajów puzzli - było tam coś ciekawego?
 
Top Bottom