Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Ciekawe, czy osoba która wygra aukcje kolekcjonerki W3, dla WOŚP i wybierze egzemplarz na PC, czy PS4, to czy otrzyma dodatkowe profity przysługujące wersji na XBO.
 
Obym się mylił i niech im dadzą całą mapę do eksploracji, a nie tylko ten hub z prologu, chociaż ciężko mi to sobie wyobrazić na tym etapie promocji gry...

Nie ma szans że dadzą im całą mapę, a jeżeli tak to byłby to pierwszy przypadek kiedy studio daje do ogrania wszystko co ma. Jestem pewien że Redzi mają kontrole nad całym kontentem który przeznaczą w ręce prasie. Nie zdziwie się jakby to był prolog, nawet ostatnio Marcin coś wspominał że "idzie ogrywać prolog" być może studio testowało w zeszłym tygodniu czy wszystko działa jak należy przed tym aż od następnego tygodnia prasa położy na grze łapy. Taka luźna teoria
 
Nie ma szans że dadzą im całą mapę, a jeżeli tak to byłby to pierwszy przypadek kiedy studio daje do ogrania wszystko co ma. Jestem pewien że Redzi mają kontrole nad całym kontentem który przeznaczą w ręce prasie. Nie zdziwie się jakby to był prolog, nawet ostatnio Marcin coś wspominał że "idzie ogrywać prolog" być może studio testowało w zeszłym tygodniu czy wszystko działa jak należy przed tym aż od następnego tygodnia prasa położy na grze łapy. Taka luźna teoria

Tak, dzięki że powtórzyłeś to samo co ja napisałem w poście wcześniej... ale fakt, jest to najbardziej logiczne rozwiązanie, zwłaszcza że ta mapa z prologu według szefa wszystkich szefów jest wielkości całego W2-chociaż to bardziej jako gadkę marketingową traktuje to i tak powinna być dość spora no i jest zamknięta idealnie nadając się pod testy.
 

Guest 3669645

Guest
Nie ma szans że dadzą im całą mapę, a jeżeli tak to byłby to pierwszy przypadek kiedy studio daje do ogrania wszystko co ma.
Jak było wspominane dziennikarze będą mogli grać max kilka godzin, najpewniej ze dwie. W jaki sposób w takim czasie sprawdzić wszystko co oferuje gra? :p Przecież oni nawet mapy nie zdążą na spokojnie przejechać, jeśli przyjąć, że zatrzyma ich jakiś quest. Pozwiedzają jakąś lokację, wykonają ze 2 questy i miną już dwie godziny. Sam prolog ma trwać parę razy tyle.

Gdyby im dano do ogrania sam prolog, to byłby to strzał w stopę. Zamknięty hub, początek gry, masa cut-scenek, jakieś proste questy. Pokazano by grę od najmniej ciekawej strony. Przez cały ten czas promowano W3 na najlepszy RPG openworld ever, to niech dadzą im ocenić ten cały openworld.
 
Last edited by a moderator:
Jak było wspominane dziennikarze będą mogli grać max kilka godzin, najpewniej ze dwie. W jaki sposób w takim czasie sprawdzić wszystko co oferuje gra? :p Przecież oni nawet mapy nie zdążą na spokojnie przejechać, jeśli przyjąć, że zatrzyma ich jakiś quest. Pozwiedzają jakąś lokację, wykonają ze 2 questy i miną już dwie godziny. Sam prolog ma trwać parę razy tyle.

Gdyby im dano do ogrania sam prolog, to byłby to strzał w stopę. Zamknięty hub, początek gry, masa cut-scenek, jakieś proste questy. Pokazano by grę od najmniej ciekawej strony. Przez cały ten czas promowano W3 na najlepszy RPG openworld ever, to niech dadzą im ocenić ten cały openworld.

Tym bardziej się nie opłaca robić czegoś takiego, lepiej dać dziennikarzom coś na czym będą się mogli skupić, a nie całą mapę i nie dosyć ze gość ma pare godzin na zagranie, to jeszcze nie będzie wiedział za co się chwycić, od czego zacząć itd...
 
Fragment, który zostanie udostępniony mediom na pewno został starannie wybrany.
Deweloper zawsze chce wywrzeć jak najlepsze wrażenie i nie pozwoli zaproszonym latać, gdzie im się żywnie podoba.
A nuż zobaczą coś, co zepsuje ogólne wrażenie, coś czego oglądać nie mieli?
Oczywiście fajno by było, gdyby "goście" mieli możliwość swobodnie pozwiedzać, ale szanse na to są raczej niewielkie.
 
Last edited:
#1
Rednacz polygamia.pl na twitterze:


#2
@eustachy_J23 czytaj to!
źródło: Playstation Store - https://store.sonyentertainmentnetw...-gon/cid=EP4497-CUSA01440_00-GAMEPREORD1ESTEU
 
@maciekw, Eustachy i tak powie, że to tylko takie marketingowe gadanie i pic na wodę, bo nie pokazali tego w materiale z rozgrywki. Taki to już nasz Niewierny Tomasz :p
 
@Marcin Momot jak załatwisz mi wejściówkę (i miskę bigosu do grania) to zrobię film w którym zostaniesz ukazany jako najlepszy Community Manager świata :p

Szczerze to nie pamiętam czy kiedykolwiek zaserwowano w naszej kantynie bigos:sad:

---------- Zaktualizowano 10:15 ----------

@Marcin Momot mam pytanie czy pomiędzy lutym a marcem będzie coś wiadomo na temat tego prologu być może , który nam pozwoli nie wiem zaznaczyć jakieś decyzje z W2 o ile to będzie tak wyglądało?

Decyzje definiować będziemy w prologu. Jako, że w ten właśnie fragment grać będą dziennikarze myslę, że można śmiało przyjąć takie założenie;)
 
Eustachy i tak powie, że to tylko takie marketingowe gadanie i pic na wodę, bo nie pokazali tego w materiale z rozgrywki. Taki to już nasz Niewierny Tomasz
No ale jeśli takowych cykli nie ma, to można będzie się domagać zwrotu pieniędzy za towar niezgodny z opisem producenta.

@Marcin Momot
Ile czasu dziennikarze będą mieli na grę? I ile prologu w tym czasie zdążą przejść? ;).
 
Decyzje definiować będziemy w prologu. Jako, że w ten właśnie fragment grać będą dziennikarze myslę, że można śmiało przyjąć takie założenie;)
Czyli dziennikarze będą mieli do ogrania Prolog, albo właściwie jakąś jego część, w sensie ewentualnego ograniczenia czasowego np. 2 godzin do dyspozycji.
Marci Iwiński napomknął kiedyś, że Prolog to jakieś 5 h grania. Możesz jeszcze powiedzieć jak długo dziennikarze będą mogli poświęcić czasu na pogranie sobie ?

@maciekw Uprzedziłeś mnie trochę z pytaniem, no ale.....
 
Czyli dziennikarze będą mieli do ogrania Prolog, albo właściwie jakąś jego część, w sensie ewentualnego ograniczenia czasowego np. 2 godzin do dyspozycji.
Marci Iwiński napomknął kiedyś, że Prolog to jakieś 5 h grania. Możesz jeszcze powiedzieć jak długo dziennikarze będą mogli poświęcić czasu na pogranie sobie ?

@maciekw Uprzedziłeś mnie trochę z pytaniem, no ale.....

Tak. Prolog jest dość długi. Gdy grałem w zeszłym tygodniu, to całosć zajęła mi 5 godzin. Może natomiast trwać jeszcze dłużej lub nieco krócej. Wszystko zależy od tego, kto jak gra:)
 
Tak. Prolog jest dość długi. Gdy grałem w zeszłym tygodniu, to całosć zajęła mi 5 godzin. Może natomiast trwać jeszcze dłużej lub nieco krócej. Wszystko zależy od tego, kto jak gra:)

A wielką niedyskrecją byłoby, gdybyś Waść zdradził, czy wybory w W2 mają duże znaczenie dla prologu, a tym samym dla gry? :)
 
Tak. Prolog jest dość długi. Gdy grałem w zeszłym tygodniu, to całosć zajęła mi 5 godzin. Może natomiast trwać jeszcze dłużej lub nieco krócej. Wszystko zależy od tego, kto jak gra:)
Marcin, a możesz zdradzić termin embarga na materiały od dziennikarzy, przynajmniej szacunkowo.
 
Top Bottom