Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
A propos autora(AS), to zdradził on jakiś czas temu, że pracuje nad nową częścią wiedźmińskiej sagi. Tym razem jej głównym bohaterem nie będzie Geralt, którego dzieje są dla autora definitywnie zakończone. Najważniejsze, że będzie to pełnoprawna powieść, a nie mniejsza forma literacka, o jakiej plotkowało się wcześniej. Najprawdopodobniej ta “całkowicie odrębna” historia ujrzy światło dzienne dopiero za dwa lata. Pozostaje czekać.

Wiedzieliście?:)
 
Do czego doszło NA TYM FORUM zabieranie orenów za opinię, a co ciekawe NIE napisałem jak niektórzy to zrozumieli, że czas na koniec historii w Wiedźminlandzie, a koniec HISTORII GERALTA... No ale cóż... Michax powiadasz, że złotych kur się nie zabija? A jednak - nawet pazerne EA zakończyło historię Sheparda... Co nie znaczy, że to koniec gier w uniwersum ME, tak samo mogłoby (ale nie musi, wierze, że inne marki CDPR będą przynajmniej na podobnym poziomie...) z uniwersum Wiedźmaka... A może później coś porządnego w uniwersum PLiO?

@Góra - Tak wiedzieliśmy, nawet na forum o tym pisano z tego co pamiętam.
 
piotrek18tw said:
I niech RED'zi tak robią - skończą trylogię Geralta, wio - Maksym na warsztat i robimy historię elfiego maga
A po co wymyślać nową postać, skoro jeszcze kilka jest w zanadrzu? W tym przynajmniej jedna (Ciri), która jest materiałem na główną rolę w kolejnej trylogii?
 
A po co wymyślać nową postać, skoro jeszcze kilka jest w zanadrzu? W tym przynajmniej jedna (Ciri), która jest materiałem na główną rolę w kolejnej trylogii?
A potem będą chodzić po ulicach i mówić "bede grał w grę Princess of Cintra" :p/>
 
Diabeł tkwi w szczegółach ;) W artykule jest napisane o tym, że gra będzie "zwieńczeniem trylogii o Geralcie", ale nigdzie nie napisali, że to będzie ostatnia gra w wiedźmińskim świecie. To, że kończy się historia Geralta, nie znaczy, że nie zacznie się historia innej postaci, która jak dotąd w grze się nie pojawiła. Chętnie zagrałabym mogąc kierować przygodami Ciri :)
 
To już jest ustalone :) Kilka stron wstecz jest link nawet do "wyprostowania" wypowiedzi o "końcu" Wiedźmina.
 
Hmmm Ciri, nie lubię grać kobietami :p A mało tego jej umiejętność przynoszenia się pomiędzy światami mogła by nie być tak klimatyczna jak W1 i W2 (przynajmniej w moim odczuciu) , bo kto by chciał pomagać Królowi Arturowi ??

Nie wiem czemu ale jeżeli mam myśleć o kolejnej grze po W3 to wydaj mi się że będzie to gra mmo(rpg??).
 
maritimus: po co wymyślać nową postać, skoro jeszcze kilka jest w zanadrzu? W tym przynajmniej jedna (Ciri), która jest materiałem na główną rolę w kolejnej trylogii?

ale czemu nie wymyślić? To jest jedna z opcji, w dodatkui taka, która daje większą swobodę w kreowaniu historii.
 
Gram.pl już się przygotowuje pod Wiedźmina 3 :)
http://www.gram.pl/sklep/x360/wiedzmin-2-zabojcy-krolow
Bardzo taktyczne zagranie. Ktoś słyszał o Wiedźminie wiele dobrego, ma xbox'a ale nie chce wydawać 130zł na grę, to teraz wystarczy 70zł. :) Ciekawe ile będzie kosztować Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina 3 i czy też zrobią jakąś promocję aby zachęcić do kupna.
 
Nikt nie zrobi promocji na EK W3, no proszę Cię... to się sprzeda i tak samo w takiej cenie jaka będzie, a że cena nie może być kosmiczna, to wiadomo. Nie przesadzałbym też z ilością EK tak jak w przypadku W2, gdzie ilość była grubą przesadą.
 
Fakt, marzenie :D A co do ilości to wydaje mi się, że Wiedźmin 3 sprzeda się w większych ilościach w wersji cyfrowej, pudełkowej i Edycji Kolekcjonerskiej.
 
Mam nadzieję, że tym razem przy EK nie wyskoczą znowu z "głową Geralta" :p Chociaż nie obraziłbym się jakby dali ładną figurkę i cenę do 250 zł :)
 
Myślę że o cenę nie ma się co bać, Redzi nigdy nie żądali jakiś kosmicznych kwot, nawet EK W2 pomimo popiersia Geralta kosztowało stosunkowo niewiele. Tutaj będzie pewnie podobnie ;)
 
NapoleonPL said:
Do czego doszło NA TYM FORUM zabieranie orenów za opinię, a co ciekawe NIE napisałem jak niektórzy to zrozumieli, że czas na koniec historii w Wiedźminlandzie, a koniec HISTORII GERALTA... No ale cóż... Michax powiadasz, że złotych kur się nie zabija? A jednak - nawet pazerne EA zakończyło historię Sheparda... Co nie znaczy, że to koniec gier w uniwersum ME, tak samo mogłoby (ale nie musi, wierze, że inne marki CDPR będą przynajmniej na podobnym poziomie...) z uniwersum Wiedźmaka... A może później coś porządnego w uniwersum PLiO?

@Góra - Tak wiedzieliśmy, nawet na forum o tym pisano z tego co pamiętam.

Chodziło mi o to że w tym przypadku również bohaterem nie będzie Geralt.. Może Redzi wiedzą o planach Sapka i idą ich tropem za obopólnym porozumieniem.

NapoleonPL said:
Nikt nie zrobi promocji na EK W3, no proszę Cię... to się sprzeda i tak samo w takiej cenie jaka będzie, a że cena nie może być kosmiczna, to wiadomo. Nie przesadzałbym też z ilością EK tak jak w przypadku W2, gdzie ilość była grubą przesadą.

Przecież Ek już jest nie dostępna tylko na allegro chodzi po ok.500zł wzwywż.
 
Jak już tak rozmawiamy o tych cenach to ja mam kilka pytań:
- 2 część mam rozszerzoną na półce i wcześniej się nawet nie interesowałem EK; ile na początku kosztowała EK 2 części? Pytam, żeby +/- oszacować cenę 3 części :)
- wie ktoś gdzie można kupić Wiedźmin 1 ER oprócz allegro? Pytam o ZWYKŁĄ pudełkową wersję;
http://www.empik.com/wiedzmin-edycja-rozszerzona-pc-mac,p1062415874,multimedia-p
taka mnie nie interesuje :)
 
Cossy said:
- wie ktoś gdzie można kupić Wiedźmin 1 ER oprócz allegro? Pytam o ZWYKŁĄ pudełkową wersję;
http://www.empik.com/wiedzmin-edycja-rozszerzona-pc-mac,p1062415874,multimedia-p
taka mnie nie interesuje :)/>

http://sklep.wirtus.pl/produkt/308542
 
Cossy said:
- wie ktoś gdzie można kupić Wiedźmin 1 ER oprócz allegro? Pytam o ZWYKŁĄ pudełkową wersję;
http://www.empik.com...74,multimedia-p
taka mnie nie interesuje
Proszę:
http://www.gram.pl/s...cja-rozszerzona
 
moonman said:
screeny zapodajecie, przecieki kontrolujecie, a co z możliwością zakupu t-shirtów ZABÓJCA, PATRIOTA, BUNTOWNIK?
Nie może być tak, że jakiemuś avatarowi z konsoli mogę dowolnie kupować koszulki, a żywemu "ludziowi" nie!
Dyskryminacja!

Te koszulki już nie są produkowane:(
 
Top Bottom