Zjazd Wiedźmińskiej Społeczności – Relacja

+
IwaN said:
Aby być w temacie spytam się czy, pośród grupy szczęśliwców, był jakiś uczestnik-fotograf? - co byśmy poznali bardziej pikantne i mniej poprawne momenty imprezy />/>
Zrobiłem zdjęcie drzwi damskiej ubikacji ;)/> Jeśli ktoś zainteresowany to na PW proszę :) Niczego bardziej pikantnego na spotkaniu nie pamiętam :)/> Zdjęcie drzwi męskiej i do schowka na szczotki też zrobiłem dla równowagi.
 
Odnośnie zdjęć z iwentu;Serku,w spojrzeniach Twoich towarzyszy co widać?
Minusy;zazdrość nie jest pozytywnym uczuciem. :D

 
Keth said:
Fachowa tabelka była ;)

Sory,Wasza Wysokość,ale dziś mam pełno w nosie(aż się wylewa :D ),ale w głowie pusto (jak zwykle) :D .
Jaka tabelka?Bo za Chiny nie trybię. :D
 
mar-ion said:
Sory,Wasza Wysokość,ale dziś mam pełno w nosie(aż się wylewa :D/> ),ale w głowie pusto (jak zwykle) :D/> .
Jaka tabelka?Bo za Chiny nie trybię. :D/>
Na zdjęciu, które zapodałeś :p
 
mar-ion said:
Odnośnie zdjęć z iwentu;Serku,w spojrzeniach Twoich towarzyszy co widać?
Minusy;zazdrość nie jest pozytywnym uczuciem. :D/>

Wiedziałem, żeby się lepiej kamuflować :p
 
A mnie ciekawi jak dokładnie wyglądają te gratisy które wszyscy dostaliście. Chodzi mi o kubek, penka i co tam jeszcze macie. Jak możecie cyknijcie jakąś fotkę i wstawcie.
 
ynterono said:
A mnie ciekawi jak dokładnie wyglądają te gratisy które wszyscy dostaliście. Chodzi mi o kubek, penka i co tam jeszcze macie. Jak możecie cyknijcie jakąś fotkę i wstawcie.
Spójrz na sygnaturę Garrama, to wszystko wchodziło w skład prezentu od świętego czerwonego. Ewentualnie, zgłoś się do niego po zdjęcie w większej rozdzielczości, pewnie się podzieli :)
 
ynterono said:
A mnie ciekawi jak dokładnie wyglądają te gratisy które wszyscy dostaliście. Chodzi mi o kubek, penka i co tam jeszcze macie. Jak możecie cyknijcie jakąś fotkę i wstawcie.

Zgodnie z życzeniem:

http://www.sendspace.pl/file/pic/03c2c53d84e062a3204dd0b/view

Reszty drobiazgów nie chciało mi się ustawiać ;)/>/>
 
mar-ion said:
Kubka nigdy bym nie użył. :D
A medalion Ci ukradnę.Poważnie. :)

Wiesz jak się z niego dobrze pije? :)
Dodam, że z drugiej strony kubka jest ta sama grafika z wilkiem, która jest widoczna na pendrivie.
 
kptwlodzimierz said:
Wiesz jak się z niego dobrze pije? :)
Dodam, że z drugiej strony kubka jest ta sama grafika z wilkiem, która jest widoczna na pendrivie.

Nie gadam z Tobą,Kapitanie WŁODZIEMIERZU. ;)
 
kptwlodzimierz said:
Wiesz jak się z niego dobrze pije? :)
Dodam, że z drugiej strony kubka jest ta sama grafika z wilkiem, która jest widoczna na pendrivie.
Nom, piłem z niego już chyba wszystkie możliwe napoje ;>
Redzi idealnie utrafili z tym prezentem, bo niedawno stłukł się mój ulubiony kubek ;P
 
bassiunia said:
Mario, trzeba po prostu zrobić jakiś zlot forumowiczów, poczęstować wszystkich temerską i wyłuskać z koszulek. :D

Plan zacny.Ale to "wyłuskiwanie z koszulek" zostawię Tobie.Facet rozbierający faceta... :D
 
Top Bottom