Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Trochę Danielem Craigiem zalatuje ;P Właśnie chciałbym by do modelu twarzy z W3 wprowadzili jakieś delikatne niuanse, które nadałyby twarzy słowiańskości. Ale nie ma co już grzebać, Geralt wygląda świetnie. Dużo też zależy od zarostu i fryzury. W "dwójce" też głowa miała nieco inny kształt w zależności od fryzury.
 
Geralt z obfitym wąsem by wyglądał dosyć intrygująco. Na pewno by się wyróżniał na tle innych bohaterów, gdzie nawet w Skyrimie nie byłeś w stanie zrobić bohaterowi obfitego wąsa.
Albo przynajmniej mi się nigdy nie udało.
 
Co wy macie z tą słowiańskością? Tutaj w temacie mowa, że twarz jest za mało słowiańska, w innym, że biała okładka gry jest za mało słowiańska. Mi to zaczyna wyglądać na jedną wielką paranoje.
 
View attachment 4504
Słowiański Geralt!

A tak serio:
@SMiki55, ta twarz REDom wyszła fajnie, i jest chyba najbardziej charakterystyczna z tych trzech końcowych jakie widzieliśmy. Wszyscy trzej Geralci wyglądają dobrze, tyle że REDzi trochę za równą i za symetryczną twarz mu robią ostatnio :p

Ale to takie trochę czepialstwo z mojej strony :p @engessa ma racje jakby mu cofnęli szczękę to by wystarczyło żebym był ukontentowany, bo ta wysunięta szczęka trochę źle wygląda ;p
 

Attachments

  • Komiks_Geralt_okladka.jpg
    Komiks_Geralt_okladka.jpg
    41.4 KB · Views: 66
Last edited:
Bez przesady, Gerwant był brzydki, a nie stary (Mikkelsen wygląda jakby już miał odchowane dzieciaki). Paradoksalnie, najlepiej w roli Geralta wypada... ...Żebrowski. (Może to dlatego, że już widzieliśmy go jako wiedźmina, może dlatego że modele twarzy Geralta były/są na nim wzorowane) Poza tym żeby Wiedźmin wypadł dobrze musi być w co najmniej 85% zgodny z książkami, a zagraniczni producenci akurat są mało wiarygodni na tym polu. Najlepiej byłoby gdyby za kilkanaście lat, powstał jakiś zgodny z książkami polski Wiedźmin grany przez nowe pokolenie aktorów z małych teatrów (tacy przynajmniej się starają), reżyserowany przez jakiegoś Amerykanina w konsultacji ze znawcami uniwersum, z kategorycznym zakazem brania do obsady jakiegokolwiek "znanego" polskiego aktora (Karolak, Szyc, Adamczyk, Olbrychski itd.), a i budżet na efekty specjalne co najmniej 35%.
 
Dodam jeszcze, że ludzie odpowiedzialni za scenariusz, powinni trzymać się prozy AS'a (skróty są oczywiście dopuszczalne), a nie tworzyć zupełnie nowe historie. Tak jak to wielokrotnie miało miejsce w "filmie"/"serialu".
 
Eee? Serial o Wiedźminie? Na HBO? Powinniśmy się cieszyć!!! Jeśli to prawda :) Poza tym Mads Mikkelsen to dobry aktor zagrał super w Hanibalu :D Wygląd może trochę przesadzony, ale ogólnie wygląda dosyć zjadliwie. I Nawet Oczy są jak u Kota :D
Przypomina mi Wiedźmina z pierwszej części, te rysy twarzy :D Supcio, mam nadzieje że niedługo to potwierdzą, że to będzie Wiedźmin :D

E: No i kiedy to będzie, po jest napisane tylko że w Kwietniu 17 w niedziele... A 17 w kwietniu wypada tylko 2016 r. Więc będziemy musieli trochę jeszcze poczekać...
 
Last edited:
Eee? Serial o Wiedźminie? Na HBO? Powinniśmy się cieszyć!!! Jeśli to prawda :) Poza tym Mads Mikkelsen to dobry aktor zagrał super w Hanibalu :D Wygląd może trochę przesadzony, ale ogólnie wygląda dosyć zjadliwie. I Nawet Oczy są jak u Kota :D
Przypomina mi Wiedźmina z pierwszej części, te rysy twarzy :D Supcio, mam nadzieje że niedługo to potwierdzą, że to będzie Wiedźmin :D

E: No i kiedy to będzie, po jest napisane tylko że w Kwietniu 17 w niedziele... A 17 w kwietniu wypada tylko 2016 r. Więc będziemy musieli trochę jeszcze poczekać...

Niestety, to fotoszop.
 
Top Bottom