Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Co to znaczy trailer ostateczny :p ? Powinniśmy przecież dostać jeszcze jakiś trailer w dniu premiery chyba. :)
 
A wgl było jakieś info czy będą na PGA? Bo to już w sumie niedługo a jakby byli to chetnie bym sie wybrał, zeby zobaczyc gameplay po polsku :D
 
Co to znaczy trailer ostateczny :p ? Powinniśmy przecież dostać jeszcze jakiś trailer w dniu premiery chyba. :)
A, no w sumie racja. W takim razie obstawiam CGI w okolicach premiery xD Ale z drugiej strony jak nie będzie wtedy żadnej imprezy growej to nie będą mieli jak tego pokazać, aby było hucznie. No chyba, że na yt wrzucą. Huk jak nie wiem :D
 
Co to znaczy trailer ostateczny :p ? Powinniśmy przecież dostać jeszcze jakiś trailer w dniu premiery chyba. :)
"Trailer Ostateczny" - Trailer, w którym wszystko jest ostateczne (czyt. najlepsze).
No, chyba, że dostaniemy tylko jednominutową popierdółkę z superhipergrafiką pokazującą tylko nowe lokacje i potwory jak na ostatnim VGX.
 
Gorzej jak będzie to CGI i o grafice nic się więcej nie dowiemy :p Najlepiej jakby pokazali trailer prosto z gry, bez żadnych ulepszaczy.
Jeśli dobrze pamiętam to na SoD ktoś z REDów narzekał, że nie zdążyli żadnej obróbki zrobić i większość rzeczy poszła prosto z gry. ;)
 

Guest 3669645

Guest
Ostateczny to bardziej premierowy. W przypadku W2 było kilka premierowych zwiastunów, tu będzie na pewno podobnie. Premierowe zwiastuny zawsze są nastawione na historię w grze i pokazują najwięcej i są najbardziej "soczyste" ;>
 
A, no w sumie racja. W takim razie obstawiam CGI w okolicach premiery xD Ale z drugiej strony jak nie będzie wtedy żadnej imprezy growej to nie będą mieli jak tego pokazać, aby było hucznie. No chyba, że na yt wrzucą. Huk jak nie wiem :D

Czy wielkie uruchomienie zwiastuna razem z licznikiem, który odlicza czas do premiery to nie huk? To już nie taka polska kameralna gra. ;)
 
 

Guest 3669645

Guest
W grudniu Wiesiek 3 będzie już na tyle blisko premiery, że nie będzie potrzeba imprez branżowych by wypuścić znaczący materiał. Chociaż pewnie i przy okazji VGX coś REDzi wykombinują.

Ale fajnie byłoby w listopadzie zobaczyć porządny, pełnokrwisty dziennik. Z nowymi urywkami gejmpleja. To już będą 3 miesiące przed premierą, przydałoby się, oj przydałoby...

A VGX w tym roku kiedy wypada? Jest gdzieś podana już data?
Nope. W tamtym roku VGX wypadało 7 grudnia (sobota), tym razem będzie pewnie podobnie. Obstawiam 6 grudnia, także sobota.
 
Last edited by a moderator:
Ja mam nadzieję, że będzie jakaś impreza premierowa. Wiesiek drugi miał w Warszawie w Empiku. Koleś wygrał na loterii monitor 24' 3D. Miał numerek 13 o_O Ja z kolei miałem 14...
Wolałbym jednak otwiarcie trochę większe niż empik na Marszałkowskiej. Pod Złotymi tarasami na przykład, tak jak było w przypadku Diablo 3.
Miło by było.
 
Odnośnie VGX i innych branżowych imprez - zaczęło mnie coś zastanawiać. Taka mała pierdółka. Mamy te 5 miesięcy do wydania gry, a wydaje mi się, że większość dziennikarzy, jak i fani nie mieli okazji W3 przetestować. Tak mi coś świta, że W2 na blisko rok przed premierą było grywalne na E3 (walka z kejranem), a potem na Gamescomie. Z W3 natomiast są jak na razie pokazy. Nie ma 'hands-on'. To może trochę martwić.
 
Top Bottom