Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Guest 3669645

Guest
Jak nie kruk, to postułka.

I okruch lodu.

A może ta czaszka nie z kryształu, a lodu właśnie?

Przecież było mówione w książkach. Prawdą ZAWSZE jest okruch lodu, tym się kierujmy :p
 
Może zapowiedzieli ten event podając polski czas, bo zagadki będą dotyczyć sagi? Chyba jeszcze nie przetłumaczyli całości.
 

Attachments

  • kruk_zwyczajny__corvus_corax__czaszka____skull_by_skulltormentor-d7vz1id.jpg
    kruk_zwyczajny__corvus_corax__czaszka____skull_by_skulltormentor-d7vz1id.jpg
    3.2 KB · Views: 44
  • Gw930CC.jpg
    Gw930CC.jpg
    20 KB · Views: 188
Skąd pewność że w ogóle będą jakieś zagadki? Czy podstrona 'Zabijając Potwory' kazała ludziom zabijać potwory? Nie, to był tytuł filmu. Dlatego 'Szlak' tudzież 'Trop' również może być po prostu tytułem filmu np. opowiadającego o Yennefer próbującej odnaleźć Ciri ;)
 

Guest 3669645

Guest
To je czaszka kruka, wątpliwości już nie ma.

Meh, postułka zagłady byłaby romantyczniejsza IMO... :p Bagiński musi się jeszcze wiele nauczyć
 
Dla mnie w tej szklanej rzeczy widać posturę kogoś i czarne coś nad nim, może to być po prostu ten sam żołnierz co stracił oczy w SoD a w oddali wtedy ktoś uciekał,
( może to była Ciri, a Yen ratowała jej skórę)

posturę widać na tym zdjęciu

 
To je czaszka kruka, wątpliwości już nie ma.

Meh, postułka zagłady byłaby romantyczniejsza IMO... :p Bagiński musi się jeszcze wiele nauczyć
Szkoda, że mój śp Dziadek tego nie widzi. Znał się na krukawatych. Rozstrzygnąłby dylemat. Aczkolwiek i mnie to na czaszkę i dziób kruka wygląda.
 
"Drżyjcie, albowiem oto nadchodzi Niszczyciel Narodów.
Stratują waszą ziemię i sznurem ją podzielą.
Miasta wasze zostaną zburzone i pozbawione mieszkańców.
Nietoperz, puchacz i KRUK w domach waszych zamieszkają,
wąż się w nich zagnieździ. "
Przepowiednia Itliny.

albo:
"Cerbin - pierwszy król Cintry. Żonaty z Beccą z Nazairu. Miał z nią syna Correla. W Starszej Mowie jego imię oznacza – kruk. Legendarny niemal król Cintry dostał ten przydomek od czarnych skrzydeł kruka, którymi ozdabiał hełm. Wszyscy jego potomkowie nazywali się "synami (lub córkami) Kruka" i wedle zwyczaju nadawali dzieciom imiona na "C" (czytaj: K (Cerbin = Kerbin) chyba, że po C stoi I, wtedy czytaj C (Cintra, Ciri itp.)."
 
Last edited:
Skąd pewność że w ogóle będą jakieś zagadki? Czy podstrona 'Zabijając Potwory' kazała ludziom zabijać potwory? Nie, to był tytuł filmu. Dlatego 'Szlak' tudzież 'Trop' również może być po prostu tytułem filmu np. opowiadającego o Yennefer próbującej odnaleźć Ciri ;)
Kwestia zabijam potwory pojawiła też się w Wieży Jaskółki. Została wypowiedziana przez Ciri, przed zabiciem jakichś osiłków puszczyka w wiosce położonej nieopodal chaty vysogoty. Oni chyba zgwałcili jakąś pannę, lub mieli zamiar więc w sumie motyw lekko podobny do tego co było w trailerze :)
 
A jest potwierdzone info, bo co prawda było gdzieś w newsach, że 3 będzie całkowicie pozbawiona DRM'ów, ale czy to Steama się tyczy to nie wiem. Będzie tak jak w Wiedźminie I z instalacją itp.
 
@VRTL, potwierdzone ;) Za każdym razem podkreślają że nie będzie żadnych zabezpieczeń. Nawet wersję cyfrową z CDP będziesz miał na swojej półce na profilu CDP, nie na Steamie.
 
Póki co, to widać "coś" z "kryształu.
Może to być faktycznie czaszka jakiegoś ptaka, albo pazur [dziwny ale zawsze, choć raczej nie, bo za duże (źdźbła trawy)].
Może jest to element jakiejś różdżki. Może ubrania Leszego (zamienionego w "kryształ (... niee..)

Na razie przyjmijmy, że jest to fragment kryształowej czaszki jakiegoś ptaka ( albo jakiś artefakt w tejże postaci = czaszki)

Najprawdopodobniej na jakiejś polanie w lesie (po prawej albo paproć, albo inny krzak). Jest jeszcze opcja, że "czaszka" leży niedaleko "płonącej wioski".
Widać światła, cy są to pochodnie, cóż prawdopodobne. Czy w "czaszce widać refleksy światła od pochodni? Nie wiem.
 
Widzicie "w tym czymś" coś, czego nie ma.... To jest skaza na "krysztale" i tyle- gdyby było to odbicie, wówczas "rozbłyski" pojawiały by się i tam.
 
Top Bottom