Wiedźmin 3 - grafika

+
I Super reklama TV - musi być :D Dzienniki owszem również. troche gameplayów z każdej platformy również
 
I Super reklama TV - musi być :D Dzienniki owszem również. troche gameplayów z każdej platformy również
Ano reklamy będą i to wszędzie. W końcu te ~25 mln $ trzeba gdzieś wydać.
Już za niewiele ponad trzy
miesiące zadebiutuje Wiedźmin 3, nasza pierwsza gra wydana jednocześnie na wszystkie najważniejsze platformy sprzętowe,
z największymi światowymi dystrybutorami i ze wsparciem szerokiej kampanii marketingowej w światowej prasie, radio i telewizji.

(Nie) bójcie się Wiedźmina będzie widać aż za dobrze. Ale jeszcze nie teraz. Pierwszego strzału kampanii spodziewałbym się po nowym roku. A apogeum na ~2 tygodnie przed i ~tydzień po premierze.
 
Mi generalnie kompresja na tubie nie przeszkadza, ocenić poziom jako taki na jej podstawie jak najbardziej można. Ba, wolę nawet wersję z tuby, bo i ten nieskompresowany materiał potrafi zajmować ładnych parę giga, a że net ma nie za fajny sięgam zwykle po wariant szybszy.
Inna jednak rzecz, gdy posiłkując się youtube'm chcemy porównywać detale, m.in jakość tekstur. Kompresja zaciera w tym wypadku tak wiele szczegółów, że rzeczy nie da się właściwie ocenić.
A już zestawianie screenów zdjętych bezpośrednio z gry z takimi z tuby to jedno wielkie nieporozumienie.

O ile pamiętam faktycznie wolnego od kompresji fragmentu gameplaya z W3 dotąd nie było. Nawet te wielogigowe stworzone zostały na podstawie wersji z tuby, zatem kompresję miały wpisaną niejako w genach.
 
Tak idealnie bez kompresji nigdy prawdopodobnie nie dostaniemy. Chodzi o to, by była to kompresja jak najmniej stratna. Taki Sword of Destiny jest w akceptowalnej jakości. Ale zajmuje ponad sześćset mega na sto czterdzieści sekund materiału w trzydziestu klatkach. Ostatni gameplay przy takiej jakości zajmowałby około dwudziestu gigabajtów.
 
Dostaniemy materiał w nieskompresowanej jakości już niedługo :) Luty is Coming

 

Attachments

  • wseqOlX.jpg
    wseqOlX.jpg
    44.5 KB · Views: 42
A ja tak analizuję - i nie chce nikogo denerwować - ale pamiętacie jak wygląda W2 kiedyś, kiedyś pod względem grafiki i wyglądu?
A później dostaliśmy wiadomo co. Niby W2 ostatecznie ładna gra ale wolałbym widzieć graficznie tą alfę czy co to było. Tak samo mam z W3. Jakoś poprzednie materiały podobają mi się bardziej niż te ostatnie. Redzi dawać nowy gameplay! :D

 
Czy futra są aż tak zasobożerne?
Far Cry jestem w stanie uruchomić z futrami, w wysokich ustawieniach na GTX660, więc dobrze to wróży, jeśli idzie o Wiedźmina.
Zważając, że FC, to dzieło Ubisoftu, który specem w optymalizacji nie jest (chociaż nie można narzekać na FC4), mam nadzieję, iż dane mi będzie zobaczyć ten ficzer w Dzikim Gonie.
 
Da radę odpalić ten hairworks na kartach amd ? Ktoś sprawdzał? Czy też jest to technologia tylko dla posiadachy kart nvidia?
 
A ja tak analizuję - i nie chce nikogo denerwować - ale pamiętacie jak wygląda W2 kiedyś, kiedyś pod względem grafiki i wyglądu?
A później dostaliśmy wiadomo co. Niby W2 ostatecznie ładna gra ale wolałbym widzieć graficznie tą alfę czy co to było. Tak samo mam z W3. Jakoś poprzednie materiały podobają mi się bardziej niż te ostatnie. Redzi dawać nowy gameplay! :D


I co tu się nie zgadza?Wszystko ok, a grafika z "W2" do tej pory jest niesamowita, o ile ma się sprzęt który pozwoli cieszyć się nią w pełni.
Ja tu nie widzę żadnych ściem ze strony Redów.
 
Przyznam rację Gosowi, na tym filmiku gra wygląda niemal tak samo jak ta "nasza", może naprawdę małe różnice(i jedna ogromna na plus, geraltowa morda).
 
Przyznam rację Gosowi, na tym filmiku gra wygląda niemal tak samo jak ta "nasza", może naprawdę małe różnice(i jedna ogromna na plus, geraltowa morda).

No dokładnie, w końcowej wersji Geralt wygląda znacznie lepiej, sama gra albo bardzo podobnie albo również lepiej.
 
Top Bottom