Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

+
Ale mam nadzieję, że będą uwzględniane tylko te ważniejsze wybory z W2. Bo trochę głupie byłoby gdyby każde pierdnięcie Geralta w W1 i W2 wywierało jakiś wielki wpływ na świat w W3. Konsekwencje konsekwencjami, ale bez przesady. :) No i ciekawe czy na PC będzie dostępny import czy będzie to wyglądało tak jak na konsolach.

Właśnie ja bym wolał każde pierdnięcie dostosować tak jak Geraltem pierdnąłem a nie w inny sposób albo z góry ustalić że nie pierdnął albo pierdnął ktoś inny if you know what I mean :)
 
@Naxemar 161 mln czyli ok 10% było na otwarcie sesji, teraz jest już "tylko" spadek o około 3%. Za 2-3 dni powinno się unormować.

Źródło, jakby ktoś chciał śledzić.
 
Last edited:
Właśnie ja bym wolał każde pierdnięcie dostosować tak jak Geraltem pierdnąłem a nie w inny sposób albo z góry ustalić że nie pierdnął albo pierdnął ktoś inny if you know what I mean :)
Tu się zgadzam też właśnie bym wolał każdą dla mnie ważną decyzję dostosować by jak najbardziej zaktualizować sytuacje w W3 ;)
 
To nie 3% a ponad 9% :p z tego co wyczytałem ale jak mówisz tak jest :D

@Marcin Momot mam pytanie ni z gruchy ni z pietruchy. Ile % udziałów trzeba mieć żeby wypłacana była dywidenda? Bo nie wiem jak to u was tam poustalane ;D Tak z ciekawości tylko sie pytam :D
 
Rozumiem że ci co mają save będą mogli je importować a ci co ich nie mają to korzystają z tego wyjścia. Tak?
Coś mi się zdaje, że to jest jakoś wplecione w prolog, więc importu save na PC nie będzie. Choć naturalnie mogę się mylić.
 
Rozumiem że ci co mają save będą mogli je importować a ci co ich nie mają to korzystają z tego wyjścia. Tak?

Odpowiem Ci za Marcina - Owszem, bo kiedyś sie go o to pytałem :D O ile dobrze pamiętam

UP: widocznie coś źle wyczytałem, mój błąd dzięki za info :)
 
To super! Nie mam save'a ale teraz mogę sobie na PC zrobić wszystkie moje decyzje z W1 i W2! :D On to potrafi humor poprawić nawet jak gra wychodzi za pół roku :D.
 
Firma straciła na wartości tylko 161 mln - nic poważnego :)

Od jakiegoś czasu patrzę jak ich akcje stoją i już wcześniej były większe spadki niż teraz. Jest dobrze o tyle, że na początku dużo osób sprzedało, ale część już teraz kupiła, więc nie jest tak źle jak się spodziewałem.
 
@Marcin Momot, ogromne propsy, nareszcie! Bo już mnie denerwowało to "pracujemy nad tym" w każdym wywiadzie, dzięki wielkie za odpowiedź :p I już miałem pisać PC zazdro, ale spokojnie przeczytałem wszystkie posty. :)

To może mała informacyjka co do 1)"lepszej" wersji Elder Blood i 2)polskiej wersji Elder Blood? :D
 
To nie 3% a ponad 9% :p z tego co wyczytałem ale jak mówisz tak jest :D

@Marcin Momot mam pytanie ni z gruchy ni z pietruchy. Ile % udziałów trzeba mieć żeby wypłacana była dywidenda? Bo nie wiem jak to u was tam poustalane ;D Tak z ciekawości tylko sie pytam :D
Najpierw musi zarząd podjąć decyzje o wypłacie dywidendy, w ostatnich kilku latach dywidenda nie była wypłacana
 
@Marcin Momot premiera Wiedźmina 3 się przesunęła, wymagania gry dostaniemy tydzień przed premierą czy jak ?
I czy wyjdzie na 100% w maju czy gra nie zaliczy kolejnych opóźnień ?

Edit: tak tak w maju :D
 

Attachments

  • kot+ze+shreka.jpg
    kot+ze+shreka.jpg
    42.3 KB · Views: 28
Top Bottom