Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
I tyle? To już jest ta polska wersja trailera? Zapewne nie jako jedyny sądziłem, że będzie w pełni zlokalizowana.
przeciez to sa napisy od gry online, nie zrobia ci dubbingu do tego
trzeba czekac na wersje redow(jezeli bedzie)
 
A do 18tej jeszcze kwadransik. :)

Pamiętajcie, że jeden dzień to trzy tygodnie tak średnio... Więc trochę jeszcze poczekamy, bo przecież po co polskiemu (pierwszemu i chyba najbardziej aktywnego) materiały podrzucać od razu jak można ich przez jakiś czas olewać. My i tak kupimy, a jeśli nie? Trudno - mały rynek.
 
Więc trochę jeszcze poczekamy, bo przecież po co polskiemu (pierwszemu i chyba najbardziej aktywnego) materiały podrzucać od razu jak można ich przez jakiś czas olewać. My i tak kupimy, a jeśli nie? Trudno - mały rynek.
Ależ masz niebywałe kompleksy na tym punkcie. Wiesz, że info o podziale pokazów na platformy dostaliśmy tylko my?

@''-''MOORWEN''-'', portugalska.
 
Rosyjska też. :p @Rustine Bo mnie to irytuje gdy naprawdę lubiany przeze mnie deweloper zaczyna iść ścieżką choćby takie Ubisoft Montreal (w negatywnych sprawach)
 
@Marcin Momot Ten art
Jest oficjalnym artem zrobionym przez jednego z Waszych artystów, czy jest to jakiś fan art? Jeżeli jest Wasz to możesz napisać, kto jest autorem?
 
Rosyjska też. :p @Rustine Bo mnie to irytuje gdy naprawdę lubiany przeze mnie deweloper zaczyna iść ścieżką choćby takie Ubisoft Montreal (w negatywnych sprawach)

Bodaj @Hostile (poprawcie jeśli się mylę) obalił już to twierdzenie i pokazał, że pierwszy raz CD Projekt traktuje polskich fanów na równi z zagranicznymi, praktycznie każdy materiał wypuszczając z polskim dubbingiem, podczas gdy w przypadku poprzednich gier różnie to bywało.
 
Jak najbardziej. Niebawem udostępnimy w lepszej jakości i w większym kadrze. Ten jest trochę przycięty.

Nie wiem skąd te opóźnienia w stosunku do innych wersji (czasem większe czasem mniejsze) ale jednak nasza wersja jest tą jedyną słuszną - naprawdę świetne wykonanie w polskiej wersji. :)
 
Głos wersji PL wydaje mi się bardzo znajomy. ale nie potrafię przypomnieć sobie nazwiska, mam na końcu języka.
 
Top Bottom