Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
No i? Chodzi o to, że poznamy aktualne stadium prac.
No właśnie. A jak to stadium będzie wyglądać ? Sądziłem, że nie muszę dodawać, że pytałem poważnie i oczywiście to też takie strzelanie i szklana kulka :) Znaczy to jak gra będzie wyglądać.
Czyli będzie to build, o mniej więcej, dwa miesiące straszy, niż ostatni jaki widzieliśmy.
 
no i mamy, 24 luty. Piękna data.. byłaby. Pewnie siedzialbym w domu na lewym L4 i gryzł paznokcie w oczekiwaniu na kuriera.

Oby Maj był ostateczny, a dziś pozostało nam tylko..
 
no i mamy, 24 luty. Piękna data.. byłaby. Pewnie siedzialbym w domu na lewym L4 i gryzł paznokcie w oczekiwaniu na kuriera.

Hehe, tia akurat na dniach mam urodziny, ogólnie olewam te "święta", lecz miałem nadzieje ze chociaż te 31 będą spod znaku wieśka...
Swoją drogą, jak ktoś wcześniej słusznie zauważył - powoli, znowu robi się jakoś niezręcznie cicho z obozu RED :D.

EDIT:
@Esterad_Thyssen, dziękuje ;P
 
Last edited:
No tak, dziś 24 lutego, 152 rocznica bitwy pod Małogoszczem, dzień, w którym miałem odciąć się od zewnętrznego świata i całkowicie zagłębić się w świat Wiedźmina 3. Miałem być abso-hiper-szczęśliwy, a tymczasem...





Chociaż z drugiej strony - jakoś nie widzę nigdzie mojego nowego komputera, na którym miałbym odpalić nowego Wieśka, więc może... dobrze się stało? :p
 
Chociaż z drugiej strony - jakoś nie widzę nigdzie mojego nowego komputera, na którym miałbym odpalić nowego Wieśka, więc może... dobrze się stało? :p

Pies ogrodnika, sam nie skorzysta to drugiemu też nie da :p
 
Last edited by a moderator:
Kurka, nie pomyślałem. Mogłem wczoraj nadać kurierem do siebie swoją kolekcjonerkę "dwójki". Miałbym próbę generalną premiery :rofl:.
 
Top Bottom