Wiedźmin 3: potwory

+
Niestety muszę się zgodzić, Wiwerna jest mocno przekombinowana. Co do cholery? Przecież design z W1 był świetny, a do tej pory REDzi starali się utrzymać ciągłość designu potworów pojawiających się w kolejnych częściach (Utopce w W2, chociażby).

To coś, z czym Geralt się bije na najnowszym gejmpleju wygląda jak nieudany eksperyment genetyczny z dosztukowanymi chirurgicznie skrzydłami innego, mniejszego stwora.
 
Popatrzałem na niektórych stronkach komentarze odnośnie wczorajszego gameplayu i tam też wiwerna niezbyt przypadła do gustu. Najczęściej porównywana jest do przerośniętego kurczaka. Chociaż wątpię by Redzi na sam koniec produkcji zmienili jej model.
 
Popatrzałem na niektórych stronkach komentarze odnośnie wczorajszego gameplayu i tam też wiwerna niezbyt przypadła do gustu. Najczęściej porównywana jest do przerośniętego kurczaka.

Może grali w pirata? ;)
[video]http://www.gazeta.tv/wideo/10,92065,10444389,Wiedzmin_2__inwazja_kur_.html[/video]
 
Kolego @Marcin Mamot, gdyby miał być ujawniany antwork z wiwerną królewską na głównej, zrobiłem wam gotowca wzorując się na najnowszym gameplayu :) Moim zdaniem pasuje idealnie :)


Proponuję podesłać do jakiegoś grafika, niech oceni czy dobrze wzorowałem się na modelu z gry :D
A tak swoją drogą, to wygląda trochę jak kurczak, prawda? /trollface/
 
Last edited:
Może być i Kuroliszek w każdym razie z wyglądu Wiwerny mi to nie przypomina. A może, to od początku miał być kuro albo bazyliszek tylko Redzi pomylili się przy pisaniu dialogów i woleli zamienić nazwę na Wiwernę niż nagrywać cały dialog od początku? ;P
 
Kolego @Marcin Mamot, gdyby miał być ujawniany antwork z wiwerną królewską na głównej, zrobiłem wam gotowca wzorując się na najnowszym gameplayu :) Moim zdaniem pasuje idealnie :)


Proponuję podesłać do jakiegoś grafika, niech oceni czy dobrze wzorowałem się na modelu z gry :D
A tak swoją drogą, to wygląda trochę jak kurczak, prawda? /trollface/
Hmmm.... smakuje pewnie też jak kurczak ;)
 
Hmmm.... smakuje pewnie też jak kurczak ;)

Może natrafimy na jakieś fermy Wiwern królewskich w świecie Wiedźmina?

Ale mówiąc poważnie, dla mnie wyglądaja rewelacyjnie :D ta kuropodobność dodaje jej charakteru. Chociaż faktycznie, mogłaby robić za kuroliszka.
 
Last edited:
Mi też się ta bestyja podoba. Niby groteskowa i kuro - podobna, ale w zbliżeniu dosłownie pokazuje pazurki. Przypatrzcie się detalom głowy, ile tego jest, a i łeb ładnie wygląda przytroczony do siodła.
 
Posadzić Wieśka na tą wyverkurę i zrobić z niej nowy symbol W3, coś na wzór legendarnych chocobosów z FF.
Choć pukacz byłby lepszy.
 
Ja nie mam nic przeciwko temu jak wygląda, ważne żeby nie latała. Ta wiwerna którą pokazali jest jak kurczak - a kurczaki nie latają, bo mają na to za krótkie skrzydła i ledwo co odrywają się od ziemi. Ale niestety Redzi już tego nie naprawią, bo ten etap tworzenia gry jest już zamknięty i teraz nie da się tego naprawić. Cóż, marzę o tym że po wypuszczeniu gry zostanie wypuszczony jakiś "community patch" naprawiający wszystkie mniejsze błędy, jak chociażby te nieszczęsne kurczakowate skrzydła. Ciekawi mnie tylko opinia samych redów na ten temat. Przecież nie mogą chyba nie dostrzegać tego co i my, prawda? Chociaż może bardzo się mylę...
 
Last edited:
Top Bottom