Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Sam Geralt na pustyni jest już dziwny, a Geralt na pustyni na innej planecie jest dziwny stukrotnie. Ktoś może podać sensowny powód jego istnienia w takim miejscu oraz sposób, w jaki się tam dostał? Teleportował się by poszukać po kilku latach śladów Ciri na piasku? Sam z siebie nagle nabył zdolność do przemieszczania się między wymiarami? Zbiera składniki do mikstury na porońca? Dla mnie ta lokacja pokazuje w tym momencie, jeśli serio w grze istnieje, że redzi chcą wycisnąć do ostatnich soków wszystkie możliwe warianty terenu i Geralt będzie latał po górach, lasach, pustyniach i ośnieżonych pustkowiach. Biorą przykłada z Gothica, tylko tam wszystko było połączone, a redzi mają multi-region open world.
Możliwe że Yen znalazła sposób na śledzenie Ciri pomiędzy światami i będziemy ją tak szukać. Ewentualnie Ciri chciała przenieść Geralta i coś jej nie wyszło.
 
Last edited:
Skąd wiesz, że tylko prolog?
Mają jakiś zakaz publikacji materiałów z ''właściwego'' świata? (Skelige, ZN, Nowigradu)
Z tego co mi wiadomo do ogrania mieli tylko Prolog. Tylko z drugiej strony mieli tyle czasu (nie pamiętam już ile) że mogli go spokojnie ukoczyć i ,,wyjść'' gdzieś dalej.

W każdym razie ja sobie już to daruję, i tak uważam, że wszystkie dotychczasowe materiały, to już jest za dużo (nie mówię bynjamniej o spoilerach fabularnych, tylko o wszystkim).
 
Tylko po co mamy się o tym dowiadywać przed premierą?
Jak dla mnie to było oczywiste, bo mieć możliwość pokazania innych wymiarów i z niej nie skorzystać byłoby, IMO marnotrawstwem

OFFTOP
Kinley na interze wspomniał że wywiad z Damienem ma 29 stron (wywiad z Milesem miał "tylko" 16) więc wkońcu dowiemy się jak dokładnine działa alchemia itp.
 
Last edited:
Jak dla mnie to było oczywiste, bo mieć możliwość pokazania innych wymiarów i z niej nie skorzystać byłoby, IMO marnotrawstwem
Na razie jest marnotrawstwem dobrej fabuły, bo lokacji mają od groma i wrzucają pustynię. Nikt oprócz czytelników książek nie będzie wiedział, że to inny wymiar.
 
To na bank nie jest zwykły świat. Ten księżyc/planeta z screen'a zbyt odbiega od standardowej.. Najprawdopodobniej inny wymiar, powiązany z Dzikim Gonem.
 
Na razie jest marnotrawstwem dobrej fabuły, bo lokacji mają od groma i wrzucają pustynię. Nikt oprócz czytelników książek nie będzie wiedział, że to inny wymiar.
Nie marnotrawstwem, zaciekawili tym sporo osób, a takich lokacji będzie więcej. Powinniśmy się cieszyć że nie pokazali jeziora, to byłby ostry spoiler
 
A ja głupi myślałem, że to oglądanie gameplay'ów spoileruje, a screeny są takie przaśne, nieszkodliwe... Wielcem się mylił.
 
Narzekaj, że spoiler i nie chciałeś wiedzieć/nie chcesz wiedzieć więcej
Analizuj go do ostatniego szczegółu możliwego do wyłapania ludzkim okiem.

Makes sense.
 

Attachments

  • 11037761_825900104156893_8844606597576474198_n.jpg
    11037761_825900104156893_8844606597576474198_n.jpg
    67.1 KB · Views: 40
W ogóle to ja bym chciał taką tapetę. Pewno sobie zrobię screenshota gdy będę grał. :)

---------- Zaktualizowano 12:49 ----------

Mam na myśli screena z wieżą. :)
 
Nowe screeny!!
Hehe, na wszystkich screenach kamera jest stosunkowo blisko (nawet podczas walki z tym olbrzymem) a w samej grze przeważnie jest pińset metrów od Geralta.
Jestem ciekaw co to za ikonka zbroi i mieczy po lewej.

A tutaj przez te cyferki gra wygląda jak jakieś MMO. Dobrze, że będzie można to wyłączyć.
 
Last edited:
Top Bottom