Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Jedyna opcja to do czasu kiedy samemu się gry nie dostanie w swoje ręce to odciąć się od twitcha i stron gdzie mogą się pojawić spojlery.
 
Tyle dobrze, że nikomu nie uda się wyjść poza Biały Sad, bo do tego czasu każdy będzie już zbanowany ;)
 
Niektórym puszczają nerwy przez to co sie dzieje:) Stąd takie komentarze, ale racja to i tak przesada co tam ludzie piszą.

PS. kolejny koleś streamuje, ten sam co wczoraj, tym razem na nowym koncie
 
Last edited:
Ciekawe czy CDPRED wyda jakieś oświadczenie w tej sprawie czy nadal będą milczeć?
A nie ma czegoś takiego jak ban na konsolę? Pamiętam, że za czasów X360 za granie przed premierą można było dostać bana.

Kupili gre to mogą grać, gra na konsolach nie ma zabezpieczeń przed uruchomieniem przed premierą tak jak wersja PC. Wina leży tu po stronie sklepu który sprzedaje grę przed premierą.
 
Last edited:
A nie ma czegoś takiego jak ban na konsolę? Pamiętam, że za czasów X360 za granie przed premierą można było dostać bana.
 
Ja nawet na Twitch 'a nie wchodzę, podobnie jak staram się ograniczać do minimum z nowymi materiałami z W3 bo teraz walą takimi spoilerami że masakra. Jak tak dalej pójdzie to do 19 maja poznamy całą grę....
 
Może lepiej bez oświadczeń na razie. Jeśli pojawią się artykuły na stronach to więcej ludzi się dowie o wycieku, puki co nie ma zastraszającej liczby wyświetleń na tych kanałach i niech tak pozostanie
 
Patologia, czytam te komentarze na twitchu i tracę wiarę w ludzkość.

A tak z ciekawości, co z grubsza piszą? Nie mam zamiaru wchodzić na te twitche, wczoraj wszedłem, żeby zraportować i na szczęście był moment, który już widziałem...
 
@Naxemar

Chciałoby się :D Chociaż słyszałem, że któraś firma rzeczywiście po wycieku postanowiła wydać grę w tym samym dniu :p

@Maganus

W skrócie duża część ostro wyzywa ludzi reportujących streamy. Każdy obrzuca się mięsem, a część to po prostu trolle piszące, że gra wygląda beznadziejnie i jest lujowa.
 
Top Bottom