Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

+
Ja liczę na to, że ocena na metacritic utrzyma się powyżej 9.0 ;) Oceny między 9.0-9.5 można uznać za duży sukces.
 
Ja rozumiałbym zdziwienie, jakby dali 6/10, ale 8,5 na 10 wciąż oznacza masakrycznie dobrą grę. :p

Unity też według GOLa było goty z oceną wyższą niż w3 - wiemy jaka gra była naprawdę.

Także jak nie biorę tego serwisu na poważnie... Taki gamespot - koleś ograł grę, ponad 100h czystego grania, napisał długą recke, a serwis jest dość mocno szanowany i rzadko daje 10.
https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=gamespot unity review 7/10 recka unity w GS
A na golu? Kpina
 
Mnie najbardziej podobała się króciutka (ale zawsze) opinia polskiego eurogamera na temat polskiej wersji językowej.
 
Unity też według GOLa było goty z oceną wyższą niż w3 - wiemy jaka gra była naprawdę.

Także jak nie biorę tego serwisu na poważnie... Taki gamespot - koleś ograł grę, ponad 100h czystego grania, napisał długą recke, a serwis jest dość mocno szanowany i rzadko daje 10.
https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=gamespot unity review 7/10 recka unity w GS
A na golu? Kpina

Ludzie już ich szykanują na fanpagu, także spoko :D.
 
No przecież Rustine napisał o co chodzi, gdy przyrównasz ją do największego rozczarowania roku Watch Dogs, czy dobrego [wg mnie] choć nie bez błędów technicznych jak i ogólnych to ta ocena jest jakąś porażką. Bo z tego co widziałem na gameplayach czy to legalnych czy tych od arabów, to gra nie miała większych błędów, a już na pewno się tak nie cięła jak AC Unity które było niegrywalne na wszystkich platformach.

Ogółem gram też nie lepszy, ale ich recki jeszcze nie czytałem :D
 
Nie wiem o co ten szum, nie od dziś wiadomo jak bardzo rzetelne są oceny na gryonline,
(legendarny dla fanów horrorów) Silent hill 2 7,5/10 Skyrim 10/10 Watch Dogs 8/10 Total War Rome II 9.5/10 AC Unity 9/10
proszę was.....
 
@Nars Nie jeśli dzisiaj praktycznie każda gra dostaje na Golu (i nie tylko) minimum 8 (7 bardzo rzadko) tylko za to ze ma duży budżet lub popularna marka
 
Sam nie wiem co myśleć,po ocenie od Gol-a " Naszych " który dał 8.5/10 a taki powiedzmy Gamespot - 10/10, IGN -9,3/10 - trochę ściska w krtani....
 
Tam nie ma co patrzeć na recenzje a tym bardziej oceny bo oni zawsze mieli dziwny system oceniania. Gry które inni oceniali na średnie GoL oceniało bardzo wysoki i odwrotnie...
 
Mimo wszystko rozczarowanie, zwłaszcza jeżeli jako pierwszą czytało się recenzję Gamespotu ("jedna z najlepszych gier w historii"), spodziewałem się, że oceny będą w granicach 9-10 z przewagą dych, a tu raczej na 8-9 się zanosi. Bądźmy szczerzy GTA V (którego nie lubię), czy Skyrim bardziej pozamiatały. Wszystko może się zmienić jeszcze po premierze PC.
 
Te gify dobrze oddają moją reakcję :p

 
Top Bottom