Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
U mnie ładnie pomalowane przyznam szczerze że spodziewałem się nieco gorszego wykonania a jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i zadowolony :D
 
@mariden

U mnie piękne słońce, aż parzy. Mam nadzieję, że w samochodzie dostawczym jest cholernie ciepło i klimatyzacja nie działa, co pospieszy nieco dostawę paczek, w tym przypadkowo mojej edycji kolekcjonerskiej.
 
@mariden

U mnie piękne słońce, aż parzy. Mam nadzieję, że w samochodzie dostawczym jest cholernie ciepło i klimatyzacja nie działa, co pospieszy nieco dostawę paczek, w tym przypadkowo mojej edycji kolekcjonerskiej.

Ha! Ładnie, ładnie. Chłop kurier, ledwo zipie...Wyjdzie, przyniesie, padnie z wycieńczenia. Ty rzekniesz nad truchłem jedynie "Za stary na to byłeś" i udasz się by rozpakowywać, rzecz zrozumiała ;-)
 
Pytanie dla posiadających kolekcjonerkę - czy postać Geralta jest u Was również ruchoma? W domyśle - czy da się jej część wyciągnąć z podstawki? Pytam, bo nie wiem czy to jest defekt (który swoją drogą i tak zdarzył się przy skrzydle gryfa - 'ułamana gałąź') czy zamierzony efekt...
 
Nosz...... mać Moja EK cały czas leży w InPost i jeszcze nie otrzymałem żadnego sms z kodem odbioru wrrrrrrrrrrrrrr..... chyba zaraz ....urwicy dostanę No..... Możecie mi doradzić,gdzie najlepiej to zgłosić,bo dodzwonić się tam " chyba " dzisiaj " to niema zmiłuj!!! :( ;/
 
U mnie pod brodą jest sporo białej połaci nie pomalowanej, jak spojrzysz, można zobaczyć (ta kulka to styropian, ale reszta już nie). "Każda figurka jest ręcznie malowana" :D
 
Dzięki za uwagi. Skontaktowałem się już z cdp.pl - jestem ciekaw czy w ogóle będzie jakakolwiek możliwość wymiany figurki na nową, skoro cały nakład został wyczerpany ;)
 
U mnie pod brodą jest sporo białej połaci nie pomalowanej

Mam to samo. Ciekawe z czego jest figurka. Może da się zdjąć farbę i położyć swoją :)

Noo... I nie da się skopiować plików z drugiej płyty. Nie tak to miało wyglądać, oj nie tak.
 
Last edited:
Paczka wreszcie do mnie dotarła. Figurka wygląda świetnie i na szczęście nic nie jest połamane ( wyrazy współczucia dla tych którzy mają coś odłamanego ). Płyt nawet nie sprawdzam bo mi sięnie chce napędu podłączać. Klucz do GOG'a działa i serwery im nie zamulają tak więc parę minut ściągania i razaz zaczynam grać :yes:
 
Top Bottom