Wiedźmin 3 - muzyka

+

Wiedźmin 3 - muzyka


  • Total voters
    570
Po pieśni Priscilli leżałem rozpuszczony w fotelu. Arcydzieło. I po takiej pieśni człowiek rozumie w 100% to, że historia Geralta i Yen to w tym świecie coś niezwykłego. Szkoda, że tak rzadko się do tego odnoszą. Ale może jeszcze coś przede mną. Pamiętam z książek dyskusje pod dębem, gdzie błagano Jaskra, by śpiewał o czarodziejce i wiedźminie. Jak słyszałem pieśń Priscilli, to wyobraziłem sobie siebie pod tym dębem, gdy śpiewa Jaskier i to, co musieli czuć tamci ludzie. Zanim się zaczęli kłócić i obrzucać błotem, oczywiście :D .

Brawo dla wokalistki i dla Redów :)
 
Żałuje, że się nie znam na muzyce, bo mam problemy z opowiedzeniem o pewnym utworze z gry, a chętnie znalazłbym go na internecie, najlepiej w jakieś dłuższej wersji. No dobra spróbuję. Jest na NML taka melodia, kobiecy głos, raczej mroczna, takie jęczenie, ujadanie, no nie wiem jak to określić ;(. Ale może ktoś kojarzy? Pomocy!
 
@rad92
Jest! W drugim klipie od 4 minuty. Dzięki wielkie! Ale dałoby może to jakoś zapętlić i zrobić z tego 10 minutową wersję, albo jeszcze dłuższą?
 
Właśnie dziś dotarła do mnie płyta Percivala "Wild Hunt". Dopiero co skończyłem jej słuchać, jest świetna klimacik sie wylewa z głośników :D Tylko ostatnia piosenka jakoś średnio mi pasuje do całokształtu ;) Pierwszy raz skorzystałem z paczki w Ruchu. Zamówiłem sobie ją we wtorek koło 19 a dziś koło 7 dostałem smsa, że już czeka :D Spawnie to cdp.pl wyszło ;) Co do płyty to wie ktoś skąd mogę ją pobrać w formacie mp3? Chciałbym sobie ją zgrać na telefon i umilać sobie czas jadąc komunikacją miejska ;d
 
Może takie pytanie padło, ale cholernie potrzebuję odpowiedzi. Jaki kawałek leci, kiedy

Geralt i Ciri niszczą laboratorium Avallac'ha. Jest po prostu genialny :D
 
Wrzucę później :p Teraz YT lecą wszystkie combaty :)

EDIT:

0:00 Kaer Morhen/Biały Sad
1:13 Ziemia Niczyja/Velen
16:08 Novigrad/Oxenfurt
30:50 Skellige
46:16 Inne
 
Last edited:
@xsemi zobacz ostatni utwór w tym co wrzuciłem wyżej, bo chyba to będzie ten

to niestety nie ten, w utworze którego poszukuje jest żeński (może mieszany? nie znam się zbytnio) chóralny śpiew. oglądnij filmik z walką to może skojarzysz.
 
Top Bottom