Aktualizacja 3.2 — pełna lista zmian

+
Scoia'tael

A gdzie informacja o reworku Idy? Ostro się na tym dziś przejechałem. Wiele takich ukrytych zmian jest jeszcze w grze?
Post automatically merged:

Postanowiłem, że nie będę narzekał i napiszę tylko o tym co mi się podoba.

…...

Czyli nic nie napiszę. Oczywiście jak zwykle w piątek wypuszczany jest patch który zawiera błędy utrudniające grę (@SMiki55 już napisał o co chodzi) i przez cały weekend nic z tym jak zwykle nie zrobicie. Ja się głęboko zastanawiam czy CDPR świadomie nie stara się zniechęcić graczy do Gwinta by móc spokojnie wyłączyć serwery jeszcze w tym roku i anulować premierę na mobilkach.
 
Ilość błędów jest po prostu przesympatyczna. Nie nalicza zadania "wygraj kilka rozgrywek (5)" za gry wygrane w trybie sezonowym.
 
Do 7 rangi nie ma casuali.
Dzięki za odpowiedź!
Sezon zakończyłem na 7 randze, więc teraz jestem na 11.
Często tworząc talię - najpierw testowałem ją na potyczkach, żeby wykryć jej słabe punkty. Teraz będę musiał testować ją od razu na rankedach... Moim zdaniem - do dupy
 
Dzięki za odpowiedź!
Sezon zakończyłem na 7 randze, więc teraz jestem na 11.
Często tworząc talię - najpierw testowałem ją na potyczkach, żeby wykryć jej słabe punkty. Teraz będę musiał testować ją od razu na rankedach... Moim zdaniem - do dupy

Na rankedach, na których nic nie tracisz. Na rankedach, na których i tak później tym deckiem byś grał(a na potyczkach możesz tylko złe nawyki, zle wyobrażenie o decku sobie wyrobić). Ta zmiana jest właśnie dobra.
 
Na rankedach, na których nic nie tracisz. Na rankedach, na których i tak później tym deckiem byś grał(a na potyczkach możesz tylko złe nawyki, zle wyobrażenie o decku sobie wyrobić). Ta zmiana jest właśnie dobra.

Nie wiem czy taka dobra. Obawiam się, że zmuszanie ludzi do grania rankendów nie spowoduje, że wszyscy zaczną grać gry rankingowe, tylko, że większość z tych którzy dotąd grali tylko poczyczki pożegnają się z grą. Potyczki jednak miały to do siebie, że częściej niż w grze rankingowej trafiało się na zupełnie oderwany od mety deck u przeciwnika bo tak jak pisał @Martinezik75 wielu graczy tryb potyczek traktowali jako swoisty poligon swoich pomysłów. Moim zdaniem zmuszenie graczy by z testowaniem swoim pomysłów przeszli na gry rankingowe raczej skończy się kolejnym exodusem graczy. Sam zastanawiam się czy nie dać sobie spokój i nie dać w końcu szansy Legendą.
 
7 ranga. Do tego poziomu naprawdę nie gra tylko meta, bo jak ktoś gra tylko metą, to jest dużo wyżej. Nigdy nie zrozumiem wielkiej różnorodności potyczek. A testowanie na potyczkach też jest śmieszne. Dlaczego nie testować na rankedzie? Na rankedzie, gdzie nic nie tracisz. Z rang nie spadasz. Zrozumiałbym, gdyby faktycznie cały ranking był jak w becie z MMR od samego początku. Wtedy tak. Taka zmiana była do niczego, bo testując talie traciłbyś MMR i spadał w dół. Tutaj to nie ma żadnego znaczenia. Co z tego, że przegrasz 20 gier testując talie, jak dalej będziesz na tej samej randze? Poza tym jak testujesz talię, to raczej chcesz, by wygrywała na talie metowe, a nie random decki z potyczek. Do tego grasz z przeciwnikami na własym poziomie dzięki temu. Nie trafiasz na 2 rangę, samemu mając 20. Na moje robicie z igły widły.
 
@Seavro zgadzam się z Tobą bo nie to miałem na myśli :) Potyczki były świetne nie po to by testować deck przed pójściem na rankingową grę tylko by potestować jakieś zupełnie oderwane koncepcje które wiadomo, że w rankingowej grze z taliami metowymi nie mają szans, ale for fun sprawiają przyjemność. Ja np. sporo takich fun decków budowałem którymi na ranking nie wchodziłem bo wbrew temu co piszesz od 15 rangi większość gra deckami publikowanymi przez TA i TLG jako najlepsze.
 
po raz kolejny zadania sezonowe są zbugowane mam zadanie ukończ zadania dzienne w liczbie 3 ukończyłem 5 a pokazuje że mam ukończone 2 normalnie kpina i kabaret
 
eh..... tyle czekania i wku(lekko piszac)rzania się, żeby przyszły jakieś kosmetyczne zmainy i nerfy w postaci 1 punktu, dalej
- ardal
- syndykat
- KP
i w koło macieju, licznik monet zbugowany, chyba kolejny raz odstawie gwinta, a lore jest naprawde wspaniale ale sama gra i jej balans...
 
eh..... tyle czekania i wku(lekko piszac)rzania się, żeby przyszły jakieś kosmetyczne zmainy i nerfy w postaci 1 punktu, dalej
- ardal
- syndykat
- KP
i w koło macieju, licznik monet zbugowany, chyba kolejny raz odstawie gwinta, a lore jest naprawde wspaniale ale sama gra i jej balans...

Nie do końca się zgodzę- ja po zmianach akurat po ardalu najczęściej widzę francesce i skellige w różnych odmianach
 
Od zbugowania licznika na kilkadziesiąt gier z całego Syndykatu spotkałem jedną Gudrun. Zdecydowanie wypadł z mety przez to.
 
Od zbugowania licznika na kilkadziesiąt gier z całego Syndykatu spotkałem jedną Gudrun. Zdecydowanie wypadł z mety przez to.

Pewnie to była pierwsza gra po patchu tego gracza bo nie wierzę by komuś tak zależało na grze Syndykatem by liczył na kartce korony w skarbcu :)
 
Top Bottom