[AKTUALIZACJA] Powracają Pojedynki Frakcji!

+
Eee, naprawdę tak macie? U mnie obszar "Bibeloty" został odwiedzony tylko na początku, żeby sprawdzić co zawiera. I tyle. Gram z obrazkiem starego Geralta oraz "zwykłym napisem". Ale wiecie; gdyby to była ramka, która ma animowany płomień/ogień lub cokolwiek błyszczącego/świecącego? A tak to tylko statyczna ramka. Troszkę ubogo; jak dla mnie, żeby bawić się w "efektowne pokazy". Mimo wszystko nadal mam nadzieję, że doczekam się nowych animowanych obrazków na już występujące karty bądź liderów za "Pojedynek frakcji".
 
Vastorka;n10360232 said:
Eee, naprawdę tak macie? U mnie obszar "Bibeloty" został odwiedzony tylko na początku, żeby sprawdzić co zawiera. I tyle. Gram z obrazkiem starego Geralta oraz "zwykłym napisem". Ale wiecie; gdyby to była ramka, która ma animowany płomień/ogień lub cokolwiek błyszczącego/świecącego? A tak to tylko statyczna ramka. Troszkę ubogo; jak dla mnie, żeby bawić się w "efektowne pokazy". Mimo wszystko nadal mam nadzieję, że doczekam się nowych animowanych obrazków na już występujące karty bądź liderów za "Pojedynek frakcji".

Myślę, że animowana ramka przeszkadzałaby/odwracała uwagę...zamiast skupić się na grze to cały czas ściągałaby wzrok.
 
Mam pytanie co do zaliczania się wygranych do wojny frakcji, czy w sytuacjach wymienionych poniżej zaliczy wygraną czy nie zaliczy
Remis
Wygrana przez poddanie przeciwnika
Sytuacja w której jeszcze przed wyszukaniem przeciwnika rozłącza cię z nim i prezentacja bohaterów nakłada się na tablicę końcową na której nie widać korony oznaczającej wygrane rundy ale zalicza ci obie części korony do dayly
 
speedor123;n10364242 said:
Mam pytanie co do zaliczania się wygranych do wojny frakcji, czy w sytuacjach wymienionych poniżej zaliczy wygraną czy nie zaliczy
Remis
Wygrana przez poddanie przeciwnika
Sytuacja w której jeszcze przed wyszukaniem przeciwnika rozłącza cię z nim i prezentacja bohaterów nakłada się na tablicę końcową na której nie widać korony oznaczającej wygrane rundy ale zalicza ci obie części korony do dayly

Poddanie się uznaje, bo byłoby trochę nie fair gdybyś miał być karany, tylko dlatego że grasz z kimś kto ciągle wciska ESC. Koniec końców, i tak wygrywasz w ten sposób, więc logika.
Reszta raczej nie, przynajmniej ja nie zaliczałbym tego do wygranej.
 
Otóż nie odwracałaby uwagi. Tak samo jak nie bardzo odwracają uwagę animowane karty, efekty pogody. Za to jest coś co według mnie powinno być cofnięte; czerwone miganie ramką po kartach. To jest tak chore i rozpraszające... Prawie identycznie jak "spamowanie tekstami" czego nie da się niestety zablokować.

Niektórych zwycięstw nie zalicza do zadań. Zatem całkiem możliwe, że nie wszystkie są liczone dla frakcji, gdyż są w identyczny sposób traktowane oba wydarzenia? Jako zadania?
 
Dlaczego nie mam opcji Pro Ladder? Moż4e mam za niski poziom (24/12)? A może coś muszę doinstalować?
 
Pro Ladera dostaje sie na początku nowego sezonu jeśli zdobyło się ustaloną rangę na rankedach
 
Zrobiłem chyba 31 wygranych jeśli się nie pomylilem więc ramka potworów powinna wpaść. Jednak dla pewności jak wrócę z pracy to zagram jeszcze ze 3 mecze. Do 14 powinienem zdążyć. Gorzej jak braknie mi tych paru meczy bo czegoś nie zaliczy. Będzie opcja po evencie gdzieś zobaczyć ile miałem wygranych?
 
Ach, te problemy z ramkami. Jeśli możesz sobie policzyć ilość wygranych i dostaniesz ramkę, to pewnie nie pomyliłeś się i miałeś te 3x wygranych. Lub dostałeś za zwycięstwo frakcji. A czy dokładna wartość x będzie aż tak istotna? Zapewne będzie ogólne dostępne ogólne podsumowanie. Wątpię by każdy poznał swój wkład w pulę.

Generalnie, skoro ramka rodzi tyle emocji, to proponuję następnym razem, poniżej zadań dziennych dodać nowe okienko z informacją o ilości wygranych do ramki (lub gdziekolwiek indziej). Ale chyba implementacja tego jako zadania "wygraj 30 razy" będzie najłatwiejsza? Widzę, że większość graczy chciałaby dysponować pewnymi informacjami dotyczącymi ich postępu.
 
Vastorka;n10377662 said:
Widzę, że większość graczy chciałaby dysponować pewnymi informacjami dotyczącymi ich postępu.

I od tego jest profil gracza, który powinien być z czasem systematycznie rozbudowywany.
 
torunski_piernik;n10379192 said:
Wiadomo kiedy będą nagrody rozdawane? To mój pierwszy pojedynek (miałem przerwę od wakacji z Gwintem) i jestem po prostu ciekawy

Rozdawanie nagród może zająć kilka godzin, będziemy Was informować na bieżąco
 
torunski_piernik;n10379192 said:
Wiadomo kiedy będą nagrody rozdawane? To mój pierwszy pojedynek (miałem przerwę od wakacji z Gwintem) i jestem po prostu ciekawy ;)

Miałem właśnie spytać o to samo.
 
Zaskoczenia nie ma. :)

Czekam na kolejne pojedynki. Może następnym razem będą bardziej wyrównane. Np. w połowie sezonu pojedynek toczyłyby dwie najrzadziej grane frakcje. :)

A co do ramek to mam nadzieję, że będą możliwości ich rozbudowy w przypadku gdy np. Nilfgaard wygra ponownie pojedynek kiedyś w przyszłości. :)
 
jest rameczka Potworów i jest ona o wiele wartościowa niż Nilfgardu bo na nią trzeba było sobie zapracować :)
 
Ramka oczywiście zmieniona na Nilfgaard :p Przez chwilę bałem się, że coś źle policzyłem meczyki bo ramka i pyłek się nie pojawiły...wchodzę do gry pa paru godzinach a tu taka super niespodzianka :D
 
Top Bottom