Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

+
Miałem czekać na boxa, ale nie wiem na ile mi moja wola osłabiona Znakiem Aksji pozwoli na to.
Jeśli masz na myśli czekanie na wszystkie części i kupienie całości w 1 ofercie, to wg. mnie, nie warto się wstrzymywać.
Kupiłem tak Trylogię Husycką a przyszły normalnie, w pojedynczych trój-płytowych pudełkach.
Jedynie poczekaj na nowe wydanie Opowiadań. ;)
 
Last edited:
Ktoś pisał maila, i w odpowiedzi padło, że po wydaniu wszystkich popracują nad jakimś Boxem :p
 
Szczerze?
Jeśli tak będzie to zapytam się Fonopolis, czy mogę kupić sam box zbiorczy. Jeśli nie to i tak "premierówki" będą świetnie wyglądać na półce!:cheers:
 
A mnie się coś rzuciło w oczy. Może się czepiam, ale coś nie pasuje mi. Krew Elfów na stronie Fonopolis ma liczyć 12h i 38 min. Sezon Burz 13h i 31 min. Godzina dłużej, a objętościowo 100 stron więcej. Nie wydaje się to dziwne? Trylogia Husycka, każda część po 20+h. Nie za krótkie się wam wydaje SB?
 
A mnie się coś rzuciło w oczy. Może się czepiam, ale coś nie pasuje mi. Krew Elfów na stronie Fonopolis ma liczyć 12h i 38 min. Sezon Burz 13h i 31 min. Godzina dłużej, a objętościowo 100 stron więcej. Nie wydaje się to dziwne? Trylogia Husycka, każda część po 20+h. Nie za krótkie się wam wydaje SB?
Czcionki między wydaniami się różnią, a zatem i objętość Krwi i Sezonu nie jest proporcjonalna.
 
Hehe no tak ale listonosz przyniósł paczkę jak byłem w pracy a jak każdy szanujący się chorobliwy fan Geralta, to tak jak i on w pracy noszę opaskę :D. A tak na serio to w mojej pracy długość włosów stanowi pewne zagrożenie więc opaska musi być ;).
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    400.1 KB · Views: 49
Ja wczoraj mimo zmęczenia, nie wytrzymałem i wieczorem zacząłem słuchać. To jest po-kurka-ezja. Po prostu. :yes
 
Do mnie Sezon z Krwią przyjdą koło 15.12. więc będę miał co położyć sobie pod chu... ekhm... pod choinkę :witchmas:


PS: Dzięki @MBHunter, załatwione:thumbup:
 
Miałem nie kupować, ale w końcu się złamałem i już czekam na przesyłkę.
Tylko jedno pytanie: czy do wersji fizycznej jest może dorzucany kod na cyfrową? Aktualnie nie mam napędu, więc przydałaby mi się wersja w mp3.
 
Miałem nie kupować, ale w końcu się złamałem i już czekam na przesyłkę.
Tylko jedno pytanie: czy do wersji fizycznej jest może dorzucany kod na cyfrową? Aktualnie nie mam napędu, więc przydałaby mi się wersja w mp3.

Niestety nie ma kodu.
Mogłeś kupić samą cyfrówkę ale wiem, że to nie to samo co pudełko ;)
 
To ile tych grudni w tym roku ma być? Zwykle w ciągu roku był jeden grudzień, a tu się dowiaduję, że ma być ich piętnaście.

Powinno być "15 grudnia 2014" (piętnasty [dzień] grudnia) lub "15, grudzień". Przynajmniej tak mnie zawsze uczyli, a jak widzę formę niepoprawną, to mnie w oko gryzie. ;)


Wiedziałem, że się ktoś tego dopatrzy, ale spójrz na stronkę Fonopolis. Ja tylko skopiowałem : P
 
Sprawdziłem u mnie na telefonie, Android też nie zna polskiego :p

Android porównuje ze słownikiem poszczególne, odrębne wyrazy. Nie bierze pod uwagę kontekstu ich użycia. Jak napiszesz "chłopaki były 24 ciemno", to nie zgłosi błędu, choć forma użytych wyrazów jest niewłaściwa, a liczba w środku nie ma sensu. :)
 
Mam w domu wszystkie audiobooki Trylogii Husyckiej i teraz zamówiłem Krew Elfów. Jeśli będzie tak dobra ja Trylogia to już nie mogę doczekać się kolejnych części. Świetni lektorzy, brzmi lepiej niż sam sobie czytałem w głowie :D
 
Status Krwi Elfów na mojej półce w Fonopolisie zmnienił się, na gotowe do wysłania. Też tak macie?
 
Top Bottom