Beczki Wiedźminów

+
Witam, czy wiadomo może jak długo będą dostępne beczki wiedźminów ? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji, oprócz tego że z wejściem tego dodatku oferta jest czasowa i tyle.
 
Ale nie do końca sezonu ?
Post automatically merged:

Ale nie do końca sezonu ?
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Chyba nikt Ci nic nie zagwarantuje. Jak napisałem, nigdzie nie widziałem takich informacji.
Beczki z poprzedniego dodatku zostały usunięte ze sklepu jeszcze zanim wszedł obecny.
 
Mocno się zastanawiam nad kupieniem paru beczek, może wicie chociaż jak to działa. Mam poziom 54, a po 60 są lepsze karty, jak kupie je i poczekam na wyższy poziom to będą lepsze karty ? Czy ponieważ kupiłem przed awansem to będą słabsze ?
 
Możesz kupić teraz a potem jak wbijesz 60 poziom to otwórz i będziesz mieć lepsze karty. Lepsze to znaczy większa szansa na premium itp. Poczytaj co robią poszczególne poziomy. Masz to wypisane w kontraktach - poziomy. Jednak nie licz na to że będziesz mieć większą szansę na golda, bo masz 60 poziom.
 

Attachments

  • 1.png
    1.png
    1.2 MB · Views: 70

Lexor

Forum veteran
@Wiedzmaciek: "poziomy" o których piszesz to tzw. "prestiż" - bonusy aktywują się w momencie otwierania beczek, a nie ich kupna (czyli możesz kupić beczki "na zapas"). Więcej o poziomach prestiżu (co dają) możesz poczytać w moim FAQ (link w stopce posta).
 
Odnośnie beczek wiedźminów mam takiego buga w drzewku jak w wideo poniżej, ma ktoś też taki problem? Czekam na odp. z supportu.
 
Top Bottom