Data premiery - równi i równiejsi?

+
https://www.youtube.com/watch?v=QIVfdaES70M

Ten koleś nie powinien mieć w ogóle dostępu do tej gry, bo marketingowo jej szkodzi. Ziomka nienawidzą na ytbie (drama), oszukał ludzi na grube tysiące które im wisi (pożyczał + niektórym specjalnie wbijał nóż w plecy aby dostali mniej $ z kontraktów - z firmami typu M$ czy Intel). Koleś jest spalony i dziwie się Redom, że wysłali mu kopie gry.
Koleś nie płacił nawet ludziom za zamówione montaże... to kpina.

Poza tym jest to pierwszy typ w Polsce wrzucający premierową wersje gry do sieci, nawet taki Rock nic nie wrzucił, bo dogadał się z firmą na dany termin, a ten wyżej byle jak najszybciej bo wyświetlenia i $ z reklam. Polecam raportować to wideo.
 
Last edited:
Oj tam, Biblia mówi "Ostatni będą pierwszymi". :D
Dostaniecie koszulki w ramach rekompensaty, to się wam humory poprawią. ;)
 
To wszyscy dostaną? :w00t:

Znaczy my dostaniemy te koszulki jak kolekcjonerki pierwsi mieliśmy dostać, a oni jak swoje kopie dostali. :)


Edit: Ten 4500 post dedykuje oszustwom podczas promocji Wiedźmina 3, a i taka prośba - nie czepiajcie się zbytnio Marcina, bo on tu Bogu ducha jest winny - jak coś to kogoś wyżej no i oczywiście pieprzonych dystrybutorów na różne europejskie i nie tylko rynki. :)
 
Last edited:
A co ze mną, też czekam na grę tylko nie kolekcjonerkę? Może dostane chociaż nadruk żebym sobie sam mógł taką koszulkę zrobić? Hm?:)
 
Umówiłeś się z CDProjektem, że płacisz 139zł a oni dostarczą Ci Wiedźmina 3: Dziki Gon najpóźniej 19 maja.

Kolejny któremu to trzeba tłumaczyć. Kiedy zamawialiśmy preordera, nie było żadnej daty premiery, a późniejsze, które były zostały dwukrotnie przesunięte. I umówiliśmy się, że dostaniemy grę jako pierwsi. Pal licho szejkowe przywileje, streamy z dalekiej norweskiej północy, czy nawet śmiejącego się kolegę z zachodu. Ale że u nas można dostać gierkę ze stojaka wcześniej i osoby, które kupiły na przykładowo gram.pl dostaną gry wcześniej -- to to jest kpina.

Zwłaszcza, że cdp.pl nie wydało jeszcze żadnego komentarza w tej sprawie. Sami mogli chociaż o dzień przesunąć wysyłkę.
 
Cóż za dramat - trzeba poczekać do premiery.

Nie rozumiem tych pretensji - skoro wydawca/sklepy źle uczynili, to mamy teraz dostać wszyscy przyzwolenie na grę przed premierą?

CD Projekt nie był w pozycji, by zabronić ludziom streamować. Po pierwsze - mogliby to zrobić i tak bez ich zgody, a po drugie - gdyby odmówili, mogliby tylko stracić w oczach tych streamerów i ich publiczności.

Jak gruba Halina kradnie papier toaletowy z pracy, to wszyscy mamy dostać przyzwolenie na zabieranie go?

PS.: Nie zazdroszczę ludziom, którzy to pisali te wszystkie lata. G***burza, która ma miejsce od tygodnia na YT, anglojęzycznym forum, /v/ i teraz tutaj, przekracza wszelkie pojęcie. Pokazuje tylko poziom kultury i wychowania sceny gamingowej - przerypane.
 
Kolejny któremu to trzeba tłumaczyć. Kiedy zamawialiśmy preordera, nie było żadnej daty premiery, a późniejsze, które były zostały dwukrotnie przesunięte. I umówiliśmy się, że dostaniemy grę jako pierwsi. Pal licho szejkowe przywileje, streamy z dalekiej norweskiej północy, czy nawet śmiejącego się kolegę z zachodu. Ale że u nas można dostać gierkę ze stojaka wcześniej i osoby, które kupiły na przykładowo gram.pl dostaną gry wcześniej -- to to jest kpina.

Zwłaszcza, że cdp.pl nie wydało jeszcze żadnego komentarza w tej sprawie. Sami mogli chociaż o dzień przesunąć wysyłkę.

OK, a gdzie pisali, że dostaniemy grę jako pierwsi? Pytam z ciekawości bo nic takiego nie pamiętam.
 
@Merode, a ja doskonale je rozumiem. Mamy teraz weekend, większość z nas ma wolne i większość z nas lubi je spędzać w internecie. Jest takie przysłowie o bezczynnych rękach i diable, nawet się rymuje ale nie mogę go sobie przypomnieć. Ogólnie rzecz biorąc chodzi o to, że w dzień powszedni mamy pracę dzięki której możemy nie myśleć o Wiedźminie.

ps.: już nawet linków na tym forum nie otwieram... :(
 
@greeks Oddaj mi trochę czasu, bardzo mi się przyda. ;)

Tak czy inaczej - pretensje raczej pod adresem zagranicznych MediaMarktów i im podobnych.
 
Ja powiem jedno.. niesmak jest większy niż przy innych polskich premierach.
Nie widziałem, aby Dying Light techlandu latało po streamach i ytbach tydzień przed premierą.
O wcześniejszej sprzedaży nawet mowy nie było.

Inną sprawą są screeny z trailera VGX zamieszczone na pudełku xD
 
Last edited:
@Tam1ek

Gdyby jednak było inaczej, to banda krzykaczy wołałaby, że gra to gnój, gdyż jest embargo do samej premiery.
Niezależnie od sytuacji jest źle - zalecam zimny prysznic i książkę. Siłą woli premiery nie przyspieszysz, a CDPR raczej się nie ugnie.
 
Top Bottom