Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Cóż z internetem nie da rady wygrać, spoilery będą latać dosłownie wszędzie na ignach, cdactionach i innych facebookach. Nawet nie czytajcie komentarzy na yt pod przyszłymi zwiastunami, jedyne co pozostaje zrobić to za hibernować się na ten tydzień do przyszłego wtorku niczym wampir z gameplay trailera.
 
Cóż z internetem nie da rady wygrać, spoilery będą latać dosłownie wszędzie na ignach, cdactionach i innych facebookach. Nawet nie czytajcie komentarzy na yt pod przyszłymi zwiastunami, jedyne co pozostaje zrobić to za hibernować się na ten tydzień do przyszłego wtorku niczym wampir z gameplay trailera.

Myślę, że oba czasopisma, które wymieniłeś, nie będą spoilerować. Za bardzo szanują CDP. Napiszą jedynie o wycieku itp
 
Chodzi mi o komentarze użytkowników pod artykułami IGN i CDA. Ja w ten sposób zepsułem sobie zakończenie Heavy Rain kilka lat temu.
 
Nienawidzę Arabów...po prostu nienawidzę...ten naród zawsze musi mieć coś narypane we łbie. A to zamach, a to 40 żon, a to debilny sklep sprzedający gry przed premierą. Nie chce uogólniać, ale wszystkie te narody arabskie mają nierówno pod sufitem.
Co to w ogóle za sklep ? Sprzedaję gry przed premierą ? Dlaczego go jeszcze nie zamknęli ?
 
Last edited:
@selethen @Raziel91 a po co te pytanie, co można zdradzić a co nie??? Odpowiedź jest jedna: NIC nie pisać o tym co widziałeś na streamie. Chciałeś oglądać - Twoja sprawa, ale zamilknij jeśli chcesz coś o tym poopowiadać!
 
Top Bottom