Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Najlepsze jest to że mogą dzisiaj sypać faktami, tak dla poprawienia sobie humoru i tak nikt nie uwierzy.

Taki konkursik heh, rzucimy wam 5 potencjalnych informacji jedna jest prawdziwa... o działo by się, juz to czuje po kościach.
 
Zagadka od MichalPG

 
W 2018 roku to zapewne dopiero Cyberpunk wyjdzie. Kolejnej gry po CP2077 spodziewałbym się najwcześniej w 2020 roku :p

Ziarenko prawdy w tym na pewno jest, że jest "w planach" wypuszczenie kiedyś tam kolejnego wiedźmaka. A że bez Geralta, to oczywiste już od zapowiedzi W3 :v
 
Gdyby nie dzisiejszy dzień, to byłaby świetna wiadomość, a tak... Chociaż, cholera wie? Może jest w tym jakieś, niewielkich rozmiarów, ziarenko prawdy. ;)

Trochę siedzę na NG, a nigdzie takiego wątku nie widziałem (na pewno wywołałby lawinę komentarzy), dodatkowo wpis nie ma źródła. Jest to więc żart, tylko trochę taki z d_y, bo ani zabawny, ani kreatywny, ot cała historia.
 
W 2018 roku to zapewne dopiero Cyberpunk wyjdzie. Kolejnej gry po CP2077 spodziewałbym się najwcześniej w 2020 roku
Przy okazji nowego planu spółki na lata 16-21 na jednym z for ekonomicznych pojawiła się spekulacja, że nowy Wiedźmin może wyjść przed Cyberpunkiem. I coś w tym jest. IMHO łatwiej zrobić kontynuację serii, nawet bez głównego bohatera, niż zupełnie nową, w nowym uniwersum, grę.

Ale jeśli ktoś chciałby znać moje zdanie, to ja uważam, że najpierw ukaże się CP2077, a potem nowy Wiedźmin.
 
Gdyby nie dzisiejszy dzień, to byłaby świetna wiadomość, a tak... Chociaż, cholera wie? Może jest w tym jakieś, niewielkich rozmiarów, ziarenko prawdy.

Ten artukul nie ma sensu :) Wiedzmin bez potworow walczyacy z ludzmi, ktorzy sa przeciwko wiedzminom, bo nie ma potworow a wiedzmin ktory nie chce byc wiedzminem chce zeby bylo wiecej wiedzminow?
wat
 
"W dodatku trafimy do księstwa Toussaint, w którym nie panuje wojna. Właśnie z tego powodu ludzie mieszkający w tych okolicach korzystają z mowy szlacheckiej, która sprawiła Filipowi sporo problemów."
Cokolwiek poeta miał na myśli.
 
Top Bottom