Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
"Caldemeyn przestąpił z nogi na nogę patrząc na pająkowaty, obciągnięty zeschłą czarną skórą kształt, na szkliste oko z pionową źrenicą, na igłowate kły w zakrwawionej paszczy. "
Nie ma w tym netflixowym wyglądzie tego potwora niczego, co by przeczyło temu opisowi. Po mojemu nie ma co narzekać na to. Wygląda na na całkiem spoko połączenie wersji Sapka z klasycznym wizerunkiem kikimory. A zwykly pajęczak nie byłby za ciekawy jako rzezba. No a z takim ryjem wyglądać może niepokojąco w tej scenerii.
 
Teraz to widzę, ona ma głowę z włosami?
To jakaś ciemna obwódka tylko

Image2s.jpg
 
Członek bandy Yarpena albo Dudu?
 
Last edited:
Stawiałbym na krasnoluda jakiegoś, doppler w Cintrze to raczej jakiś nowy, no chyba że postanowili tam Dudu "zrecyklingować"
 
Potwierdzono też, że to tak naprawdę będą 2 oddzielne panele, 1 godzina to będzie Lauren z Sapkowskim, 2 godzina to Lauren, Anya i Freya

Streamu pewnie nie będzie, ale oby nakręcili ten panel i później wrzucili zapis na YouTube'a. Fani coś sami nakręcą, ale wiadomo jakiej jakości będzie dźwięk
 
O 13 naszego czasu. Redanian Intelligence chyba ma zdawać relację live. Pokażą klipy z serialu, ale na pewno nie wrzucą ich do sieci. Cóż, zadowolę się opisami uczestników
 
Myślę, że wobec tego na Netflixa wrzucą go 17. Szkoda, liczyłam jednak na piątkową premierę, ciężko będzie obejrzeć cały serial ciągiem.
 
Jak to było ze Stranger Things? Ktoś wie? W sensie czy wypuszczali na platformę dzień po premierze na czerownym dywanie?
 
Myślę, że wobec tego na Netflixa wrzucą go 17. Szkoda, liczyłam jednak na piątkową premierę, ciężko będzie obejrzeć cały serial ciągiem.
Ktoś na reddcie napisał że ST miało premierę 28 czerwca a na netflixa wrzucili dopiero 4 lipca. Więc ten 17 nie jest taki pewny.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom