Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Bo jak można zauważyć na udostępnionych zdjęciach, Calanthe siedzi przy zupełnie innym stole niż Geralt, więc z ich rozmowy tak jakby nici.
Ale czy przypadkiem nie piszesz o zdjęciach, które nie są z TEJ imprezy? Bo ja też w trailerach marudziłem, że Calathe nie siedzi obok Geralta, ale na stopklatkach oraz np. na tym zdjęciu:
to nie jest TA impreza, na której była TA rozmowa, bo tam nie ma Pavetty, tylko Ciri :)
Chyba, że piszesz, o innych fotkach, czy kadrach z trailera.
 
Cóż, myślę, że jego mina na tym zdjęciu mówi wszystko xD
Ten hełm mi w ogóle trochę przypomina te mongolskie.
 
Był z nim wywiad, wypowiadał się dość przychylnie. Tu fragment wywiadu z nim.
“It kicked arse,” said Eamon of filming The Witcher, which is currently shooting in Budapest.

“It feels like a dream to be able as an actor to you know be able to walk on a set like that and fight and ride horses and yell those words."

“It’s what the young Eamon always wanted to do.”
Osiołek z kikimorą tuż za Płotką
20191112_214159.png
 
Co oni sobie w ogóle myśleli ? Przecież na tym zdjęciu Cahir wygląda jak z parodii.

Jeśli miałbym być szczery nie miałem i nie mam szczególnych wyobrażeń względem Cahira, więc zdziwiłbym się może ewentualnie gdyby w jego roli objawił się ja wiem...Michał Wiśniewski a tak wszystko mi jedno.
 
Też zwróciłem na to uwagę, na początku myślałem, że fiołkowe. Ma ogółem dość dziwną charakteryzację według mnie.
 
>daj jeden miecz na plecy bo chcesz odróżnić się od gier i zachować zgodność z książką, nawet jeśli w Sezonie nosi oba
>hurr durr srebrny na potwory stalowy na ludzi
1573593616797.png


Lol, kolejni Hindusi i Azjaci XD
View attachment 11020880
Bez przesady, Cintra leży nad morzem i jej stolica jest miastem portowym. W książkach już mieliśmy Leilę w Gors Velen i zangwebarskiego faktora w Novigradzie, paru przyjezdnych w Cintrze nic złego wiarygodności świata nie robi.
 

Attachments

  • 1573593602123.png
    1573593602123.png
    164.9 KB · Views: 31
Już wrzucają ten wywiad na resztę mediów.
Ehh źle to brzmi.
View attachment 11020910View attachment 11020913
Ehh noo ale jednak jest różnica między "Geralt nie odczuwa potrzeby by to odwzajemniać" (hurr durr jestem mutantem bez uczuć) a "Geralt faktycznie ma Jaskra w głębokim poważaniu". Geralt CHCIAŁBY mieć wszystko i wszystkich w poważaniu, ale tak w rzeczywitości nie jest.
 
Cóż... No ten hełm to porażka... I ten i hełmy szeregowców wyglądają mi po prostu na zbyt duże, zbyt wyciągnięte pionowo, karykaturalnie założone na czubek głowy.

Inne zdjęcia spoko, nasz narodowy rodzynek Musiał wygląda całkiem szlachecko i dostojnie w zbroi i siodle.
 
Ten hełm to jest normalnie tragedia... A może to są związane skrzydła drapieżnego ptaka, które rozkłada podczas walki :giveup:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom