Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
No niepokojąca wypowiedź. Mam nadzieję, że Lauren zwyczajnie źle ubrała myśl w słowa i chodziło jej o to, że Geralt wmawia sobie, że to nie jest znajomość dla niego i ma z jej powodów często problemy, ale w głębi duszy wie, że Jaskier zawsze będzie jego najlepszym przyjacielem.

BTW


Kolejny event. 7 grudnia to 2 tygodnie przed premierą, w sam raz na wypuszczenie final trailera, jeśli takowy planują. Stranger Things 3 wypuściło swój drugi trailer w takim samym czasie.
 
Bardzo dziwnie to zabrzmiało z ust Lauren. Najpierw pomyślałem, że może niefortunnie się wyraziła, mając na myśli właśnie to, co powiedział później Tomek, ale gdy ten ją sprostował, to nadal sprawiała wrażenie, jakby niezbyt się z jego opinią zgadzała.
 
eee chyba znowu wyjdę na "adwokata diabła" :D

moim zdaniem ta jej wypowiedź wpasowuje się w to, że oni chcą Geralta przedstawić (przynajmniej na początku) jako tego co to nikogo nie potrzebuje, mutanta bez emocji, nie odczuwającego do nikogo przywiązania, przyjaźni itd. bla bla.
I ja też nigdy nie odniosłam wrażenia, że ona Jaskra "nie lubi". Wręcz przeciwnie, od początku go wrzucała do tych najważniejszych postaci w życiu Geralta
Post automatically merged:

Mam nadzieję, że Lauren zwyczajnie źle ubrała myśl w słowa i chodziło jej o to, że Geralt wmawia sobie, że to nie jest znajomość dla niego i ma z jej powodów często problemy, ale w głębi duszy wie, że Jaskier zawsze będzie jego najlepszym przyjacielem.

No ja właśnie tak to rozumiem. Takie 5 koło u wozu albo mucha w basenie, ale jak przyjdzie co do czego to Geralt pierwszy rzuci się za nim w ogień.
 
Ja niestety ciągle mam wrażenie, ze Lauren chce tą relację nakreślić jako Geralt i jego naiwny comic relief. Oczywiście chciałbym móc to interpretować jako zwykłe "zamieszanie opisowe" odnoszące się, do momentami irytującej maniery barda, ale szczere zaskoczenie Lauren po sprostowaniu Bagińskiego mi na to nie pozwala.

Dla mnie ta relacja jest cholernie ważna, tak samo jak wzajemne interakcje miedzy Ciri, Yennefer i Geraltem. Fragmenty z Jaskrem uważam, za jedne z lepszych momentów w całej sadze, gdy punktował Geralta w Trochę poświecenia, gdy tłumaczył Ciri obserwowana z dystansu kłótnie Yen i Geralta, gdy postanowił potwierdzić chęć dokonania zemsty na oprawcach Geralta, zamiast ratować własną skórę w Krańcu świata. Jaskier to świetna postać, jedna z ciekawszych relacji w książce. Zasługuje na więcej.
 
Ja niestety ciągle mam wrażenie, ze Lauren chce tą relację nakreślić jako Geralt i jego naiwny comic relief. Oczywiście chciałbym móc to interpretować jako zwykłe "zamieszanie opisowe" odnoszące się, do momentami irytującej maniery barda, ale szczere zaskoczenie Lauren po sprostowaniu Bagińskiego mi na to nie pozwala.

Dla mnie ta relacja jest cholernie ważna, tak samo jak wzajemne interakcje miedzy Ciri, Yennefer i Geraltem. Fragmenty z Jaskrem uważam, za jedne z lepszych momentów w całej sadze, gdy punktował Geralta w Trochę poświecenia, gdy tłumaczył Ciri obserwowana z dystansu kłótnie Yen i Geralta, gdy postanowił potwierdzić chęć dokonania zemsty na oprawcach Geralta, zamiast ratować własną skórę w Krańcu świata. Jaskier to świetna postać, jedna z ciekawszych relacji w książce. Zasługuje na więcej.

Zgadzam się. Będę baaardzo rozczarowana, jeśli sprowadzą go tylko do roli takiego, co to napięcie rozładuje w niektórych momentach bo powie jakiś "żarcik".
 
Tego się obawiałem od początku. Jaskier tylko jako comic relief. W sumie, może się jeszcze okazać, że w naszym Wiedźminie z Żebrowskim dużo lepiej wypadła relacja Geralt-Jaskier, Geralt-Ciri. A jakby nie patrzeć, to są jedne z ważniejszych kwestii na tym etapie do pokazania w serialu.
 
Albo może w 1 sezonie tak to będzie wyglądało i ta ich relacja będzie po prostu stopniowo ewoluować.
Post automatically merged:

Niee no ona jednak w tym filmiku mówi o Jaskrze, że "there's a VERY IMPORTANT character in the world of the witcher". (2:39)

Nie panikowałabym, na ten moment :D
Post automatically merged:

Cahir w pełnej krasie :D

Więcej tu:

Jest i on xD

Kurde może ten Musiał powie więcej niż 2 zdania
 
Last edited:
Wydaje mi się, że Lauren przede wszystkim mówi o serialu i niekoniecznie wypowiada się o bohaterach w kontekście całej opowieści, tylko momentu, w którym ich poznajemy i dynamiki ich relacji w tym właśnie momencie.
Dlatego wstrzymał bym się od wyrokowania, że Jaskier nie będzie w serialu godnie przedstawiony i ogłaszania żałoby po nadziei na dobrą adaptację.
 
Ta zbroja jest do przełknięcia, ale hełm... Chryste...
Tu nic nie jest do przełknięcia. Ten hełm jest tylko wisienką na torcie z g... Wiadomo czego.
Lol, kolejni Hindusi i Azjaci XD
bandicam 2019-11-12 20-45-21-950.jpg
 
Ten hełm nie nadaje się do skomentowania nawet.
Post automatically merged:

Za to Calanthe wygląda wspaniale:



Dobrze widzę, że to Stregobor?

 
Last edited:
Hełm jest całkiem normalny jeśli patrzeć na sam kształt, tylko że ja nie mam pojęcia, co to za konstrukcja i do czego ma służyć. Wygląda jakby zwykły hełm ktoś postanowił obłożyć łatami ze skóry jakiegoś zwierza. Pancerz zresztą też. Efekt ochronny raczej znikomy, a pracy przy tym tyle, że zupełnie nie widzę sensu. Nie wydaje mi się, by coś takiego występowało w przyrodzie. Osłony na policzki są ok, tylko gdzie te skrzydła, które tak bardzo przerażały Ciri?
Ale jak dla mnie, w przeciwieństwie do jak widzę większości komentujących, akurat na tym zdjęciu nie wygląda to źle. Tylko głupio.
 
Szczerze, to Musiał najlepiej się tu prezentuje ze wszystkich. Normalnie młody Jamie Lannister. Teraz to nie miałbym nic przeciwko, gdy miał być Eyckiem.
bandicam 2019-11-12 20-46-17-944.jpg

Dobrze widzę, że to Stregobor?
Myślałem że to Eist. Jeśli to Stregbor, to widzę, że jego książkowy opis też olano. Chyba że to z retrospekcji.
Tak, to Lars Mikkelsen
A jednak.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom