Łatka 1.11 - Lista zmian

+
Łatka 1.11 - Lista zmian

Patch 1.11 już niebawem pojawi się na PC (w ciągu kilku godzin), na konsolach natomiast powinien zostać udostępniony niedługo potem.

Tutaj znajdziecie listę zmian, jakie przyniesie łatka.

WAŻNE: Problem ze znikającymi przedmiotami w trybie NG+ również został naprawiony w tej aktualizacji mimo, że nie jest wymieniony w spisie poprawek.
 
Mam nadzieję, że "poprawienie balansu trudności bossów" to zwiększenie nieco trudności walk :) Fajnie gdyby wszystkie bossy miały poziom trudności podobny do Klucznika
 
' Naprawiono problem, który czasem uniemożliwiał graczowi ukończenie zadania "Najgroźniejszy potwór na Skellige". '
:happy:
 
Taa balans bosów to pewnie je znerfili, bo ludzie płakali, że za trudni są :p Właśnie o to chodzi, żeby było większe wyzwanie ;) Ale dzięki za łatkę, czekam i mam nadzieje że "Bicz Boży w końcu mi zaskoczy i gra zaliczy to osiągnięcie.
 
Nic nie rozumiem. Pobrałem z Gog łatę 1.11 zainstalowałem. W gog galaxy robię weryfikację i tu mi chce pobrać koło 3 giga. Może mi ktoś to wyjaśnić?
 
Patch pobrany, nadal nie można kupić ofirskich klap ani juków. A ponoć w tym patchu miało to być załatane :(
 
Niech usuną sklonowanego Puszczyka w NG+ i dodadzą drugi zestaw slotów bo nie ma sensu dalej levelować.
 
Ciągle czekam na sloty, nawet pokazałem Wam mój projekt, dodajcie to bo aż odechciewa się grać w NG+, tyle umiejek się marnuje.
 

Attachments

  • Witcher3slots.jpg
    Witcher3slots.jpg
    87 KB · Views: 32
Top Bottom