[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
W jakimś odcinku wspomniałem.... Grając na FCR tak nie miałęm. Na bagnach respi się zawsze (Nawet po ubiciu) jeden ghul i topielec albo utopiec. Poza odcinkiem jak próbowałem trochę wyexpić tak o czy ten bug nie da się jakoś mocniej wykorzystać w godzine wyexpiłem trochę lvli.....
ps. Przedewszystkim pasowałoby zająć się lepszą opcją rozdawania talentów za lvl i trochę zrobić szybszy exp (Taką tam łatkę, która by poprawiła FCR i PBW)

ale coś myślę, że bez FCR grałoby mi się o wiele przyjemniej... Z czego cały let's play lekko traci na .... Wartości... Cóż. Ale co do moda narazie wyśmienity wynik. Wszystko klarowne, takie jakie powinno być. Odcinków ponagrywałem parę udostępnione czekają tylko na publikację. Teraz mam trochę czasu by posprawdzać dokładniej waszą pracę ;))

Pozdrawiam.
 
Zawsze mnie bawią skargi typu "a bo na fcr tego nie miałem" albo "na waszym modzie nie ma tych potworów tam gdzie były wcześniej" bo dotyczą moda, który jedyne co podmienia, to tekstury i grafikę interfejsu ^^

dopominam się o paczkę z teksturami wiedźminów, magistra, savolli i kogo tam jeszcze zrobiliście!!!!1!!11oneone!!1jeden
 
Hypetrain start!

VESEMIR

Najstarszy wiedźmin północnych królestw, jako jedyny ocalały z masakry Kaer Morhen. To on trenował Geralta i po dziś dzień jest jego mentorem i przyjacielem. Chociaż czasy młodości ma już dawno za sobą, dzięki wiedźmińskim mutacjom i eliksirom wciąż pozostaje w doskonałej formie i dalej przyjmuje zlecenia - nawet na najgroźniejsze potwory. Na ogół szorstki i surowy, przy przyjaciołach pokazuje ciepłe, serdeczne oblicze.
 
Last edited:
OMG, OMG, OMG, buy me mummy! Buy me this shit!!!!!oneoneoneoneoneone!!111!
Tak mi się zdaje, że to najbardziej poprawna reakcja wyrażająca pełnię radości, jaką wywołał hypetrain. A tak całkowicie poważnie, teksturka naprawdę ładna. Ujęło mnie to szczerze. :D
 
Last edited:
Można spodziewać się jakiejś większej aktualizacji moda w jednej paczce na, dajmy na to, nexusie?
 

Nadal zastanawiam się nad tym (nie chcąc urazić waszej pracy nad wykańczaniem każdego z elementów moda, która na prawdę popłaciła), czy nie będzie wersji z samymi teksturami postaci (były o to pytania, ale mało się z tego da wywiedzieć, przez iście REDowskie kluczenie). A dziadzio Vesemir wyszedł bardzo fajny i wiedźmiński.
 
Postaramy się, by każdy był zadowolony :p Powiem jedno, wywalamy nowe ikony z ekwipunku.

Czemu ? A można tak zrobić kto chce nowe inkony to zostawi sobie a kto nie to wgra nową łatke co usuwa nowe inkony ?
 
Last edited:
W kilku przypadkach wzorowaliśmy się na pracy cytowanego kolegi, ponieważ odwalił kawał porządnej roboty. Niestety dla nas tylko do tego nadaje się ten projekt, gdyż wprowadzanie takich zmian do gry jest nieosiągalne.
 
I bezsensowne zupełnie. Sposób działania takiego ekwipunku z dwójki by się w jedynce nie sprawdził.
 
Top Bottom