Proszę o przejście Kejrana, Drauga, dowolnego miejsca w grze

+
Status
Not open for further replies.
Proszę o przejście Kejrana, Drauga, dowolnego miejsca w grze

Jak w temacie proszę was wszystkich o przejście Kejrana. Podeślę wam sejwa a wy mi go przejdziecie i dalej podeślecie sejwa.

Ktoś jest chętny?
 
No co ty. Nikt nie przeszedł Kejrana. Ludzie gadają o końcu aktu I o aktach 2,3 i epilogu ale tak naprawdę po prostu czytali poradnik.
No dobra dawaj link do save'a chyba jeszcze tyle nie wypiłem by nie dać rady ośmiornicy.
 
Nie leniuszku tylko nie mogę przejść bo mam za słaby komp, i po odcięnciu 4 macki nie zawali się na niego most. I dlatego proszę o pomoc.
 
Wiem jak trzeba go przejść, ale w tym problem, że jak wyskoczę na mackę to mnie zwala z tej macki zanim utrzymam się do mostu.
 
I już
http://www.megaupload.com/?d=H8N8IXM1
Pamiętaj o zebraniu składników z Kejrana. Pobiegaj w okolicy truchła to pojawi się możliwość ich zebrania.
 
Jakby co drugi, twój save sprzed, auto i ręczny zapis. Poza składnikami nie zapomnij przeszukać wraku statku. No i dwa talenty do rozdania ;) Jak już przeszedłem i zauploadowałem to niech się nie wala po dysku ;)
Twoje save + zdechły Kejran
 
Nadal nie wiem jakim cudem słaby komp może uniemożliwić przejście bosa. Co innego jakby cię wywalało bo dajmy na to włącza się zaawansowana sekwencja która zamula kompa i powoduje CTD.

Wiem jak trzeba go przejść, ale w tym problem, że jak wyskoczę na mackę to mnie zwala z tej macki zanim utrzymam się do mostu.

Bo ma cię zwalać a raczej sam masz z niej skoczyć.
 
To już chyba 4 raz na tym forum gdzie kogoś zwala z macki po qte... A rada na to to zmniejszyć rozdziałke do 800x600.
 
Dagorad said:
Nadal nie wiem jakim cudem słaby komp może uniemożliwić przejście bosa. Co innego jakby cię wywalało bo dajmy na to włącza się zaawansowana sekwencja która zamula kompa i powoduje CTD.



Bo ma cię zwalać a raczej sam masz z niej skoczyć.

Wiesz co to tak zwany lag? W grze online zmora ludzi, stoi taki w miejscu, w następnej klatce jest przy tobie a w następnej leżysz, i nawet nie wiesz co i kiedy cię zabiło.
Słaby komp może zlagować nawet grę w singlu, tutaj mamy szybko następujące po sobie QTE, po wskoczeniu na mackę, musisz szybko zapełnić pasek, a potem kliknąć spację, i na słabym zanim ci wyświetli ten moment gra jako taka już dawno potraktowała zadanie jako niewykonane. Tyle.
 
November dobrze gada, przy niskich FPSach mogą wystąpić problemy z QTE (głównie Kejran właśnie). Radą na to jest odpalenie gry w oknie w najniższej możliwej rozdziałce i detalach (choć nie działa w 100% przypadków, to przeważnie pomaga).
 
Nie tak dawno odkryłem sposób dla tych, którzy mają słabą konfigurację sprzętową komputera. Mój znajomy ma "archaik" jeśli chodzi o sprzęt: Intel Pentium IV 2,8GHz, RAM 2 GB, Karta Grafiki GForce 8600GT. Uparł się na Wiedźmina 2, chociaż mu odradzałem i w parę dni po tym jak zakupił, przyszedł prosić mnie bym mu pomógł w QTE w Prologu przy otwieraniu mapy. Detale miał na minimalnych rozdzielczość 1024x768. Przyznam że też nie udało mi się przejść. Pomyślałem, pomyślałem i jak przysłowiowy Dobromir, wymyśliłem sposób na QTE. Czy to w Prologu czy później przy próbie ubicia Kejrana, jak tylko zbliżała się macka na którą miałem wskoczyć....przełączałem się na mapę ogólną. I czekałem kilka minut, potem wchodziłem i kilka kliknięć wystarczyło by pasek się zapełnił. To tyle moich doświadczeń na słabym sprzęcie.
 
nie mogę ukatrupić kejrana ucinam 4 macki potem zgarnia mnie jedna z 2 pozostałych następuje qte i chociaż klikając lewym przyciskiem zapełniam cały pasek a tu nic zrzuca mnie na ziemie i tak bez końca pomocy!
 
Hmm... coś kiedyś ktoś pisał o zmianie rozdzielczości na 800x600 bodajże hm.. Pewny nie jestem ale spróbuj ;P
 
Oskarius said:
nie mogę ukatrupić kejrana ucinam 4 macki potem zgarnia mnie jedna z 2 pozostałych następuje qte i chociaż klikając lewym przyciskiem zapełniam cały pasek a tu nic zrzuca mnie na ziemie i tak bez końca pomocy!

Masz wszystko opisane w temacie, po co dopisujesz następny raz to samo ? Przeczytaj wątek i wszystko będziesz wiedział.
 
Dzis wieczorem bede zabijam kejrana i zobacze jak to jest.
Ale jesli bede musial zmniejszyc rozdzialke do 800x600 to beda jaja:) Ciekawe jak bedzie to wygladac na 27" monitorze.
Czyli porada jest taka, zmniejszyc rozdzialke przed walka z kejranem i tluc go w 800x600? Bo rozumiem ze zapisac gry sie nie da w czasie walki po odcieciu tych macek wiec trzeba cala walke zaczac juz w tej rozdzielczosci?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom