Przerwanie instalacji - błąd -10

+
@ubiforti dziwi mnie po prostu gdzie jest ta kontrola jakości w tłoczni. Taka biedronka jak sprowadza na market cukier też za każdym razem sprawdza czy w paczkach znajduje się cukier a nie np mąka?
 
Czekam na ten blik bin 3 z niecierpliwością :) A co do CD-Projekt to nie rozumiem ich postępowania...

---------- Zaktualizowano 19:37 ----------

Jeszcze 50% panowie, już niedługo. Mam nadzieje, że szybko wam będzie pobierało.

a możesz się podzielić informacjami gdzie ten plik będzie wrzucony :p ?
 
Prosiłem o niekontynuowanie spamu i dyskusji nie na temat. Posty zostały usunięte. Dalszych ostrzeżeń nie będzie - autorzy następnych otrzymają kary.
 
Mi też nie działa i przerywa w czasie instalacji z płyty nr. 2Niestety skopiowanie plików z płyty na dysk przenośny też nic nie daje bo występuje TEN SAM BŁĄD o którym mowa w tym całym temacie na forum.Wyłączenie antywirusa tez nie pomogło.A sterowniki do napędu? toż to niefachowa wiedza ośób co to proponują...Dziś miałem grać i co? nie da się zainstalować z płyt (zamówionej z preorderru kolekcjonerki)
 
plyta DVD 2 wlasnie pokazuje 120 bledow. zaloze sie ze u pozostalych uzytkownikow jest tak samo i w takim samym momencie sie zawiesza. to jest zgroza, czyz nie ? rozumiem ze zdazaja sie bledy, ale nie na taka skale. nie na tej samej plycie, nie w tym samym momencie.
 
No i jakimś dziwnym cudem udało się wkońcu zgrać te pliki... nie pytajcie mnie jak... po prostu próbowałem aż się udało... ale teraz NOWY problem... ta cholerna suma kontrolna... mając wszystkie 3 płyty na dysku, instalator wykrzacza się przy pakiecie contentu 4 (chyba na koniec)...
 
Jeden z Redów mi odpisał.

"Hej,
Dzięki za zgłoszenie. Nie jest to co prawda moja działka, ale problem jest u nas znany i pewnie będzie jakoś rozwiązany możliwie niedługo "
 
w takim razie zapytanie : czy mam sciagac wersje piracka zeby moc sobie pograc w wiedzmina bez problemow ? czy mam czekac na jakas decyzje cdp ? mam wersje pudelkowa za ktora zaplacilem po to by zagrac w dniu premiery. ps . tlocznia to zaklad produkcyjny, a nie supermarket. jakby ktos zapomnial. LOL
 
@ubiforticdp to taki sam dystrybutor jak tesco empik saturn media markt czy inne ,,,produkt w tym wypadku wytłoczone płyty dostarcza mu podwykonawca ... @GosuPLDzięki za dobrą nowinęBtw. ktoś tu pisał że soundtrack też skopany, ja to się chyba w czepku urodziłem skoro mi wszystko działa mimo że jakośc 2 płyty woła o pomstę do nieba.
 
Plik o którym piszesz pochodzi z downloadera gog...
Wszyscy potrzebują setup_the_witcher3_wild_hunt-3.bin

Problem polega na tym że JAKOŚ udało i się go zgrać z płyty na dysk... ale to NIC nie pomogło, bo instalator teraz wypluwa code-3 błąd liczby kontrolnej...
 
Top Bottom